"Uruchomienie artykułu 7 przez UE wzmocni rząd PiS, Tusk może zapomnieć o powrocie do polityki w Polsce"

| Aktualizacja:

Sankcji dla Polski raczej nie będzie, natomiast uruchomienie przez UE artykułu 7 wobec Polski wzmocni rząd PiS - powiedział PAP dr Michał Kuź z Uczelni Łazarskiego i Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2017-12-18 16:57)
    Jeśli totalna targowica naprawdę myśli, że donosami i ewentualnymi sankcjami nałożonymi na Polskę zjedna sobie wyborców i wróci do władzy to chyba naprawdę znaczy, że totalnie oderwała się od rzeczywistości?!
  • ~Pola
    (2017-12-18 17:07)
    Tusk i dróżyna PO oraz Nowoczesna .Polacy nie lubią sprzedawczyków i zdrajców.Podziękują wam przy urnie.Wstyd !! Poraz pierwszy w historii Uni własny kraj donosi na na własny kraj!!
  • ~Niepokoje Wychowanka Sorosa
    (2017-12-18 17:32)
    Tusk to wychowanek Sorosa! --- I dlatego się "niePOkoi"! - Myślę, że i oficer prowadzący Tuska Czempiński też ma POwody do zaniePOkojenia! O rozprowadzającym cieciu Grasiu nie ma co chyba w tym kontekście się rozwodzić...
  • ~RUDY CHI_IJ
    (2017-12-18 17:02)
    Co by nie gadać o Rudym Popychle to głupi nie jest : zcfelony ale nie głupi
  • ~Zorro
    (2017-12-18 17:03)
    Pobożne życzenia. Badania pokazują co innego - tylko 40% badanych przez CBOS uważa, że rezolucja PE w sprawie Polski była nieuzasadniona. To mniej niż wynosi poparcie dla PiS wg ostatniego badania tej sondażowni. Wynika stąd, że PiS nie zdołał przekonać do bajek o "totalnej targowicy" nawet własnego elektoratu.
  • ~Anita
    (2017-12-18 17:33)
    Polacy sami wybrali swój los w 2015 roku. Tusk sobie poradzi poza Polską, unia bez polski tez da radę.
  • ~katol
    (2017-12-18 17:29)
    gdyby nie Unia to wlno by było w Polsce tylko chwalić pis...
  • ~jajco
    (2017-12-18 18:03)
    znowu będziemy zdradzeni o świcie.... Niemcy przekupia Wegrów i Czechów
  • ~sanczez
    (2017-12-18 17:38)
    Wydaje mi się że pan naukowiec nie rozumie źródeł poparcia dla PiS. Jednym z najważniejszych jest demonstrowanie siły, zdolności do działania. Okazanie słabości, bezradności, jest dla PiS rujnujące wizerunkowo. Wystarczy sobie przypomnieć co się działo w podobnej w sumie sytuacji, gdy rząd został upokorzony podczas głosowania na Tuska wynikiem 27:1. Ludzie nie stanęli wcale za nimi - notowania PiS runęły wówczas w dół.
  • ~Karmen
    (2017-12-18 17:05)
    Kuż-wa jaki to genialny wróżbita (pardon to jest NAUKOWIEC ) .Jak nas artykułem " 7 " to nas ma bronić ten wstrętny Polak Tusk ?. Panie Kuż-wa opamiętaj się pan ( z małej ) .
  • ~Walenciak
    (2017-12-18 20:52)
    Hiszpanie po faszystowskim spałowaniu Katalonii będą atakować Polskę za brak praworządności?Litwa Łotwa i Estonia wygonią polskie F16 a zastąpią je swoimi motolotniami?Wszyscy mają coś za uszami i chcą spokoju a nie wojny dyplomatycznej.
  • ~i tyle
    (2017-12-18 17:57)
    Jak się skończy koryto 500+to PIS znika
  • ~Temida
    (2017-12-18 21:15)
    PiS łamaniem konstytucji, demokracji i praworządności sam na siebie donosi i o sankcje KE się prosi?! Najlepiej byłoby, gdyby sankcje były nałożone na władze PiS i zmusiły je do dymisji ? Władze PiS same zgłaszały sankcje dla Rosji i Korei za łamanie demokracji i umów międzynarodowych ?
  • ~Mazur
    (2017-12-18 19:54)
    PiS przewodnią siłą narodu! PiS kieruje, rząd rządzi! Jarosław, Jarosław, Jarosław! Ręce podniesione na PiS...
  • ~Demaskator
    (2017-12-18 18:02)
    Unię jak ZSRR rozwali Polska i sama znów pozostanie na pożarcie. Ale przecież zawsze mozna lepiej laskę USA robić.
  • ~Www
    (2017-12-18 18:17)
    To nie urzędnicy UE decydują le PARLAMENT i demokratycznie wybrani przywódcy państw! Ależ pisowski ekspert...
  • ~Burack
    (2017-12-18 20:33)
    Za Jarka zabiorą ciemnemu ludowi dopłatę do hektarka!!!!!!
  • ~myszka miki
    (2017-12-18 20:20)
    Jak sie - po raz kolejny - okazuje, w Polsce nie trzeba myslec, by byc "naukowcem". Jesli pisiaczki z prezesem na czele - sluchaja opinii pana Kuzia i podobnych orlow, to sie zdziwia, gdy rzeczywistosc wywinie orla, Polska najpierw straci miliardy euro, potem wyleci z Unii i trafi w objecia Rosji.Na razie Piski wiedza, ze Uniia"nic nie zrobi Polsce" bo Wegry obronia. Czyzby? Tak jak glosowali przeciwko panu Tuskowi?
  • ~Nie utonie to co ma
    (2017-12-18 21:01)
    Wzmocni rząd PIS i już bez żadnych przeszkód ten będzie mógł wprowadzić nas w gospodarcze, kulturowe i społeczne średniowiecze.
  • ~ewa koby
    (2017-12-18 20:58)
    ewa koby artykol 7 powinien dotyczyc raczej polityki kanclerin guzik bo sie w nie ubrala z guziczkowy kler by tepic jestesstwo europejczykow ala ARAB welt

Może zainteresować Cię też: