Bąk: Tolerancja? Równość? Nie żartujcie!

| Aktualizacja:

Odkąd mam dostęp do Netflixa, w zasadzie już w ogóle nie oglądam tradycyjnej telewizji. I wygląda na to, że prędko się to nie zmieni, bo na początku roku serwis udostępnił wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” – 236 odcinków i 90 godzin czystej przyjemności. Od trzech tygodni każdy mój wieczór wygląda tak samo: około 20.30 idę usypiać najmłodszego syna, co – ku zdumieniu mojej żony – nie zabiera mi 10 minut jak jeszcze niedawno, tylko jakieś półtorej godziny. A to dlatego, że oglądamy sobie z młodym „Frjendsuf”.

wróć do artykułu
  • ~Czytacz
    (2018-01-27 19:31)
    Kolega zdecydowanie zna Pana bardzo dobrze.. nie tylko nietolerancyjny ale jednocześnie diablo uderzający w kobiety artykul. Ile widział Pan tych kobiet oglądających sie za jakims durnym samochodem? Czy moze Pan o sobie, ale.. lepiej kobietom takie coś przypisac? Porsche powinno domagać sie wycofania artykulu zamiast budowania wizerunku marki na zakompleksionych dziennikarzach.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-28 18:00)
    Ja zas nie bede sie kopal czy obserwacje zycia i rekacji kobiet sa seksistowskie czy nie - po prostu nie ma sensu kopac sie faktami. Co do Panamery... znam rozne opinie ale akurat to Porsche jako jedyne z calej oferty tego koncernu uwazam za ladne (nie mowie o seri 9xx bo to klasyk tyle ze przeszczepianie tego klasyka do SUV wyszlo fatalnie ) Panamera jest ladna i trzyma poziom urody Porsche. Aaa nie znoszę Przyjaciół 9po prostu nie rozumiem co moze byc interesujacego w ogladaniu banalnej histori 0 nasze zycia sa banalne wiec co fascynujacego jest w banalach innych...

Może zainteresować Cię też: