Amerykańskie podejście do dyplomacji. Czy Waszyngton przestał traktować nas poważnie?

Doniesienia, że nową ambasador USA w Polsce ma zostać bizneswoman i autorka poradników motywacyjnych Georgette Mosbacher, jedna z osób zarządzających komitetem finansowym Partii Republikańskiej, wywołały komentarze, że oto nadszedł ostateczny dowód, iż Waszyngton przestał traktować nas poważnie. Tyle że to nieprawda.

wróć do artykułu
  • ~ale bida
    (2018-02-16 07:00)
    *********** osoba znana jest z dzialnosci politycznej i sporych wplywow, ale PO.laczkom wszystko nieodpowiada , woleli by pej.satego
  • ~Filip
    (2018-02-16 05:56)
    Ten artykuł to seksizm. Czy to, ze ambasadorem ma być kobieta oznacza, ze USA nie traktuje nas poważnie?
  • ~Chicago
    (2018-02-16 05:29)
    ..bizneswoman i autorka poradników motywacyjnych Georgette Mosbacher....to przeszkadza niemieckiemu wydawcy" springierkowi" w polskojęzycznym der dziennik.....obrzydliwe najemne , nędzne skunksy
  • ~E tam.....,,,.,,
    (2018-02-16 01:17)
    Polska jest krajem zaprzyjaźnionym z USA , nie będzie miała tutaj problemów. Niech się uczy dyplomatycznej roboty na spokojnym gruncie. Jak jej dobrze pójdzie, to może napisze kolejną książkę, chwaląc ten kraj i tych ludzi ,może ktoś to przeczyta i będzie gitara.
  • ~Miłego samopoczucia
    (2018-02-15 22:28)
    Czy Waszyngton przestał traktować nas poważnie?, tego nie wiem ale wiem na pewno że wasz portal nie można traktować nas poważnie!
  • ~Zazuzizu
    (2018-02-15 18:23)
    Należy życzyć Pani Żorżecie osiągnięcia wyznaczonego Targetu i aby relacje miedzy krajami były coraz lepsze oraz aby pobyt w naszym kraju kiedyś dobrze wspominała.
  • ~Dziennik jest niemiecki
    (2018-02-15 17:58)
    dlaczego piszecie tytul"Nas ...." ?
  • ~zxcvbn
    (2018-02-15 15:58)
    Z Suskim ją wyswatać!
  • ~erbi
    (2018-02-15 15:20)
    Pisowskie niemoty powinny odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu za doprowadzenie do totalnej katastrofy jeśli chodzi o wizerunek i pozycję międzynarodową Polski. To jest zwykłe wystawianie nas na talerzu Putinowi - kto to wreszcie zatrzyma jeśli nie my sami?!!!
  • ~tiaa
    (2018-02-15 13:51)
    "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle"
  • ~welcome to
    (2018-02-15 13:50)
    Nice business women :)
  • ~w
    (2018-02-15 13:34)
    Czy 70 l juz kobieta nie powinna po prostu bawic sie z wnukami, relaksowac i odpoczywac.
  • ~żart
    (2018-02-15 13:11)
    Chłop (prezydent) ma "jaja", lubi odwiedzając dany "kraj-państwo" popatrzeć na znajome twarze. "Znamy się tylko z widzenia..." śpiewały Trubadurzy.
  • ~xyz
    (2018-02-15 12:49)
    A czego się spodziewaliście???
  • ~wasyl
    (2018-02-15 12:24)
    Traktować Was czyli Niemców?
  • ~lajla
    (2018-02-15 11:48)
    To jest pokazanie co w praktyce oznacza zmiana strategicznych sojuszy amerykańskich z powodu haniebnej ustawy o IPN. Za chwilę się dowiemy, że szpica NATO zostaje przeniesiona, a żadnych Patriotów nie będzie. Zostanie nam Putin, albo rozliczenie pisowskich zdrajców, którzy do tego doprowadzili.
  • ~Polinus
    (2018-02-15 11:46)
    Jak tak piszą to pewnie Pani Ambasador nie Ż y d ó w k a , bo byłby a n t y s e m i t y z m
  • ~Konstans
    (2018-02-15 11:34)
    Przystosowują się do standardów rządzących obecnie w Polsce ,a w Polsce kogo się mianuje na ważne stanowiska polityczne i gospodarcze?! też różnych lewusów i ciemniaków.
  • ~bertsi
    (2018-02-15 11:33)
    Gratulacje dla autora za świetny artykuł. Smutne, większość komentujących nie była w stanie przeczytać ze zrozumieniem tego artykułu. Komentuje na podstawie tytułu.
  • ~yhkhk
    (2018-02-15 10:34)
    a czy ten kraj jest poważny ? okazuje sie że wyborcy pisu nie wiedzą czyje są obozy . trzeba im przypominać. bo oni nie wiedzieli .