Tankując, zrzucisz się na dentystę dla Rachonia czy garsonkę dla Holeckiej. Nie podoba się? Trudno [KOMENTARZ]

Skoro wkrótce cały naród będzie musiał utrzymywać telewizję, to najwyższa pora, żeby dostał ją w swoje ręce. Wniosek ten na pewno byłby oczywisty dla naszych przodków, którzy w czasach I Rzeczpospolitej słusznie wychodzili z założenia, że gdy płacą podatki, to ich najświętszym prawem jest współdecydowanie, jak są wydawane.

wróć do artykułu
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-05-14 17:03)
    W Mafi POlszewickiej za godzinke brali 80 TYŚ od Drawczaka a teraz targają się za łby Liski Oleiniczkiev
  • ~AniaWania
    (2018-04-25 06:05)
    Nauczycielka zLO ile bierzesz za bukake? 😂😂😂
  • ~Yossarian
    (2018-04-23 16:58)
    Tankując zrzucasz się na muzeum Polin. Jak Wam się to podoba?
  • ~PoWol
    (2018-04-23 08:58)
    A mnie ciekawi jaką pesyjlke wyznaczy sobie Kurski.bo ciemny naród to kupi.
  • ~to cała rozrywka
    (2018-04-22 22:00)
    Martwcie się o jamerykanskie prawdomówne TVN bo jak się murzyny w stanach zbuntują to TVN grosza od nich nie dostanie i padnie, a było by szkoda bo takie pienkne i jamerykańskie
  • ~Jack
    (2018-04-22 17:47)
    A kupując Dziennik zrzucasz się na majtki, piwo i chleb dla autora niniejszego artykulu.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-04-22 17:32)
    Dawniej obowiązywało hasło " Cały naród buduje swoją stolicę i zdzierano z nas co miesiąc daninę na ten cel, obecnie zrzucamy się na TVP , a już Morawiecki ogłasza narodową zrzutę na poczętych, "mimo wad wrodzonych urodzonych". Po czorta najpierw obiecują pomoc, potem szastają kasą, a potem nas łupią ???
  • ~klfc
    (2018-04-22 16:42)
    Co za intelektualny burak pisze ten artykuł. No chyba ze to kolejny członek volkssturmu z der dziennik ?
  • ~Jędrek
    (2018-04-22 13:46)
    Lepsze niż Burka dla Terorysty
  • ~internautka 50+
    (2018-04-22 07:54)
    Autor pofantazjował, jakby znalazł się na andrzejkowej imprezie . Ubrał się w strój żartownisia i próbuje kpić i liczy że ktoś się przejmie jego krytycznymi fantasmagoriami!
  • ~Niestety. Niestety.
    (2018-04-22 07:27)
    Niestety. Ale utracili wpływ na TVP. A teraz skowyczą.
  • ~gs
    (2018-04-22 04:02)
    Przyjechalem do Polski po wielu latach , ogladajac telewizje dokladnie przypomnialy mi sie czasy kiedy jeszcze mieszkalem w Polsce w latach siedemdziesiatych , taka sama jak za komuny , jak za "trybuny ludu". Gdzie ta zmiana , mysle ze mentalnosc ludzi tez sie nie zmienila , skoro nadal daja sie tak zniewalac .
  • ~Julka
    (2018-04-22 01:57)
    PiS to banda złodziei
  • ~Misio.,,,.,,....
    (2018-04-22 00:35)
    Zawsze można kupić rower na Ukrainie i nietankująca nie płacić na na Rachonia i Holecką , Każdy ma wybór.
  • ~mpv
    (2018-04-21 22:48)
    te pieniądze tvp dostala od bezdomnego niestety ow osobnik zmarł
  • ~rycho
    (2018-04-21 22:16)
    "elita TVP Babiarz Popek Holecka Rachoń oraz gwiazda Kurski WAZELINA PIS szkoda czasu na oglądanie wolę słuchać radia TOK FM oraz książki
  • ~chryst.
    (2018-04-21 21:55)
    Gnomy i gnooojstwo. taka nieludzka i zlodziejska Twarz ( mooorde ) ma wlasnie PISss i GNOM Kaczyzmu, ten Bolszewik pospolity juz niedugo odjedzie na Wschod , za Rzeke BUg.
  • ~MateoKrzywousty
    (2018-04-21 16:28)
    Kaszyzm
  • ~adammm
    (2018-04-21 15:46)
    Co to za artykuł? Tak Niemców boli, że w TVP mówią o tym, kto wywołał II WS i odpowiada za zbrodnie wojenne, nie rozliczywszy się za te zbrodnie?
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-21 15:25)