Prezydent nie powinien słuchać ludu i musi zawetować ustawę o obniżeniu pensji [OPINIA]

| Aktualizacja:

Jeden z polityków PiS przekonuje, że w następnej kadencji pensje się podniesie. Wątpię. Presja będzie tak duża, że trudno będzie wykonać taki ruch. Prezes PiS mówił o głosie ludu, który jest głosem Boga. Czasami jednak polityk powinien być heretykiem. Prezydent będzie miał taką okazję i powinien z niej skorzystać.

wróć do artykułu
 • ~KIEDY SUWEREN DOSTANIE SWÓJ MAJĄTEK ?
  (2018-05-11 13:56)
  NIE PO TO MY TYLE STRAJKOWALI Z WŁADZĄ MORZA WÓDY WYCHLALI BY MY TERAZ ZA DARMO PRACOWALI. SOLIDARNIE TO SUWEREN MA HAROWAĆ BY NAM,KLUCZYKOM, BANDYTOM RAJSKIE ŻYCIE FUNDOWAĆ - SOLIDARNI SZERYFOWIE , NIESKAZITELNI SPRAWIEDLIWI, PRAWI, KONSTYTUCYJNI !!! PATRIOCI, CO WSZYSTKO DLA KRAJU I NARODU.
 • ~a pieski będą ujadać
  (2018-05-11 20:51)
  Panie Prezydencie niech pan podpisze. Bolki dostaną PO kieszeni. Tak ujadali na zasłużenie przyznane nagrody a sami przez 8 lat doili Polskę. Teraz niech pieski zapłacą.
 • ~Zadowolony
  (2018-05-12 07:41)
  Nie zgadzam sie .Niech nieudacznicy dowiedza sie ,ze oddali sie bez reszty komediantowi i kpiarzowi z Zoliborza.On poszedl do szpitala bedzie teraz zyl na koszt podatnika a oni wielbiciele jego "talentu" beda pokutowali,to zgodne z wyznaniem torunskim.Lud zyje po to by guru mialo wszystko vide zbawiciel z Torunia.
 • ~Zbigun
  (2018-05-12 17:18)
  Jeżeli prezydent nie powinien słuchać ludu ,lud nie powinien głosować na takiego prezydenta.
 • ~pytanie
  (2018-05-12 18:15)
  Może ,panie redaktorze należałoby napisać ile do ręki mają posłowie,ile na biura na dojazdy wyjazdy ile w komisjach itp. Są to spore sumy i nie jestem pewien czy nie powinno to być akceptowane przez wyborców.

Może zainteresować Cię też: