"Wszyscy ojcowie i matki obecnej opozycji obywatelskiej zostawiają swoje dzieci polityczne na lodzie"

| Aktualizacja:

To lato nie może się skończyć dla Polski dobrze. Wszystko dlatego, że całe stado ojców lub matek zupełnie nie potrafiło stanąć na wysokości wyzwań, jakie niesie ze sobą posiadanie dzieci. Nawet, gdy są to tylko dzieci polityczne. Najlepiej widać to na przykładzie obecnego szefa rządu. Co by nie zrobił i tak Morawiecki senior konsekwentnie pracuje nad tym, żeby wreszcie wsadzić syna na polityczną minę, która zakończy jego polityczną karierę. Wiedzą o tym już nawet Rosjanie.

wróć do artykułu
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-07-08 09:54)
    Tak tak... 40-45% dla PiS i 15% totalniacy, to jest uwiąd. Sam jesteś sflaczały uwiąd Krajewski. Idź sobie wciskać te swoje mądrości pod budkę z piwem. Choć nawet tam zaliczysz siarczystego kopa.
  • ~iberalles
    (2018-07-08 10:06)
    Niemcy od zawsze były i są żywotnio zainteresowane aby Polska była potęgą pod każdym względem dlatego tak cenne są oceny i rady Herr Andrzeja Krajewski.
  • ~POLONUS
    (2018-07-08 10:21)
    Krajewski ty to dopiero jestes IMPUTENTEM UMYSLOWYM takich jak ty w tej GADZINOWCE co niemiara za kilka srebrnikow napiszesz wsystko byle dogodzic NIEMIECKIEMU CHLEBODAWCY
  • ~piśor
    (2018-07-08 10:54)
    Co artykuł to stek bzdur. Ten to kolejny. Boże, co za denny poziom. Czy naprawdę w Polsce nie da się stworzyć rzetelnego OPOZYCYJNEGO w poglądach , nie totalno-targowickiego portalu i czasopisma - a nie tylko zajadłego ideologicznego ANTY-PiS ?
  • ~POrażonymanipulacją
    (2018-07-08 10:47)
    Redaktor Andrzej Krajewski - nowy sędzia TK - !!! Jakoś przegapiłem kiedy pan Krajewski został sędziom TK !!! Według Polskiego prawodawstwa , tylko TK może stwierdzić co jest zgodne co nie jest zgodne z Konstytucją , panie redaktorze !!! Dlaczego tak bezczelnie manipuluje pan Konstytucją ???
  • ~Marian K.
    (2018-07-08 10:56)
    O Bosze, juz od samego poczatku przejecia wladzy w Polsce przez PiS, myslalem, ze polskie media i prasa sa przesladowane i bardzo cierpia. Nic z tego, rozne Slowiki, Wroble, Krajewskie itp., itd., moga pisac na kazdy temat i co im ich mocodawcy polecaja. To niedobrze dla naszej opozycji, bo jeszcze Unia Europejska moze to zauwazyc i odstapic od wymierzenia Polsce jakiejs miliardowej kary za nieprzestrzeganie wartosci europejskich.
  • ~dośfiatczony
    (2018-07-08 10:48)
    pamiętajmy jeszcze o jednym. Jakimś 20% społeczeństwa pasuje i SLD i Czarzasty i postkomuna I ODDANIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. Tak jak w 18 wieku, jakieś 20% znakomicie odnalazło się u zaborców. To są ludzie zindoktrynowanie do tego stopnia, że jest to nieodwracalne uszkodzenie gdzieś w mózgu. PAMIĘTAJMY O TYM !!!..........I dlatego należy realnie dążyć do DELEGALIZACJI ośrodków ich skupiających. Jedyną radą jest ROZPROSZENIE ICH w społeczeństwie bez ICH MEDIÓW i bez ICH REPREZENTACJI !
  • ~alejaja
    (2018-07-08 10:17)
    Tata premiera omawiał Nordstream 3 - tym razem do Polski. Każde dziecko wie że każdy nordstream to cios w plecy Putina. Dwa ciosy w plecach już ma.
  • ~wert
    (2018-07-08 10:05)
    Z tego co widzę to im wiecej wpadek ma PIS i jakieś piety itp.tałatajstwo to od razu Pisowi proporcjonalnie "rośnie"
  • ~Misio...,,,,,,,.,,,,.,,,,.,
    (2018-07-08 10:51)
    Należy przyznać 500+ matkom i ojcom polityków , to powinno rozwiązać problem braku poparcia dla dzieci uprawiających politykę. Oczywiście posłowie ustalą taką ustawę bez szemrania i będzie ich pełna zgodność w tej sprawie w głosowaniu jak w czasach PRL.
  • ~Rt.
    (2018-07-08 10:59)
    PObojowisko,fakt!.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-07-08 10:58)
    Morawicki senior powinien w koncu zaczac odmawiac odpowiadania na pytania zwiazane z polityka rzadu - wymawiac sie od odpowiedzi wlasnie relacjami rodzinnymi i tym ze nie bedzie obiektywny - to wszystko.
  • ~xyz
    (2018-07-08 15:56)
    My sobie możemy oceniać nasz rząd, jak chcemy, ale tej niemieckiej gadzinówce z płatnymi pismakami nic do tego. Polacy nie wtrącają się do władzy w Berlinie.
  • ~krytyk
    (2018-07-08 17:44)
    sędziowie z "kasty" nie gardzą 50 złotówką
  • ~Bg8
    (2018-07-08 13:48)
    Belkot jakiegos cuchnacego gnats. Tfe...
  • ~bankster
    (2018-07-08 14:00)
    A 96 tys. zł. które ma oddać ks. Jegierskiemu stary Morawiecki? Syn go kryje, głosu nie zabiera.
  • ~Zza oceanu
    (2018-07-08 19:22)
    Artykuł bzdurny jak mało kiedy. Żadnej batalii o nominację do SN USA wcale nie będzie. Trump wybierze nominata czy nominatké z listy, która ogłosił jeszcze podczas prezydenckiej kampanii wyborczej. Wszyscy na tej liście sa pro-life i komisja senacka, w ktorej Republikanie maja większość nominata poprze a sam Senat zatwierdzi głosami Republikanów. Filibuster w Senacie jest niemożliwy jak pokazała poprzednia nominacja Trumpa do SN.
  • ~Starzec
    (2018-07-08 16:04)
    Platfusy zostawiają STARCÓW z Sądu Najwyższego na lodzie uprzywilejowanych emerytur ;) Dobra Zmiana :)
  • ~head
    (2018-07-08 16:11)
    PiS celowo wybrał okres wakacyjny żeby przeprowadzić niepopularne ustawy bo wiadomo, że ludzie są na urlopach. A że stary Morawiecki uważa się za nadpremiera to nic nowego. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ośmieszał syna, zresztą syn w tej dziedzinie radzi sobie sam, ojciec dużo się dokładać nie musi.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-09 07:57)
    Skoro totalną opozycję i niemieckie media stać tylko na taki bełkot to Prezes może spokojnie leczyć kolano.

Może zainteresować Cię też: