Gasiuk-Pihowicz: Każdy, kto nie szanuje decyzji instytucji UE, lub gra na ich osłabienie, jest adwokatem Putina

| Aktualizacja:

Jesteśmy świadkami swego rodzaju wyścigu polityków PiS, którzy chcą zdążyć przed orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i dokonać politycznego skoku na Sąd Najwyższy. Obawiam się, że meta tego wyścigu może znajdować się poza Unią Europejską - mówi Kamila Gasiuk-Pihowicz w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~wiesław 1
    (2018-09-14 11:26)
    I to mówi córka Henryka Gasiuka konfidenta SB, TW Waldemar! Niezwykła jest wiarygodność tej niezbyt mądrej "damy".
  • ~skoblar
    (2018-09-14 11:34)
    Ty głupia babo. Lewacka UE pluje nam i Węgrom w twarz, Niemcy łamią zasady Schengen, PE wprowadza ACTA II łamiąc podstawy demokracji i praworządności itd - a Ty każdemu normalnemu Polakowi wmawiasz, że jest agentem Putina? Ty mała, lewacka ***!
  • ~Kasia
    (2018-09-14 11:38)
    Parlament polski najpierw należy szanować a nie UE. Opluwacze naszej Ojczyzny powinni ponieść konsekwencje prawne za to co robią.
  • ~alfa78
    (2018-09-14 12:10)
    Czyli idąc tokiem myślenia tej pani, np. nie przyjęcie przez Polskę imigrantów z Afryki ( nakazanych przecież przez Unię) to pchanie się w objęcia Putina i bycie jego adwokatem. Ta pani winna jeszcze dużo się uczyć, o ile już nie jest za późno.
  • ~Misio.,,,,...,,,,....,
    (2018-09-14 12:07)
    Każdy, kto nie szanuje decyzji polskiego wyborcy, lub gra na jej osłabienie, jest adwokatem układu Putin - Merkel.
  • ~POZNANIAKA
    (2018-09-14 12:20)
    Prawda jest taka ,że wszystkie dzieci resortowe najwięcej krzyczą,bo miałam koleżankę której ojciec był wielkim komunistą,a wujek sekretarzem za czasów komuny,a ona zalicza wszystkie marsze KOD I nienawidzi PIS-U.
  • ~zełzolina
    (2018-09-14 11:43)
    myslę ba jestem pewien że makrela jest jego adwokatem !
  • ~omg
    (2018-09-14 12:18)
    Phi hi howicz = mocarz intelektu
  • ~md
    (2018-09-14 12:23)
    Czyli z jej słów wynika, że największym adwokatem Putina jest Wielka Brytania, bo wychodzi z tego tałatajstwa.
  • ~77
    (2018-09-14 12:02)
    Cala ta kriminale bande politycy PiS ist JUDEN !!!! Mosche Duda, Izak Singer, cala rodzina kaczynskiego, nie trzeba gleboko szukac !
  • ~babcia Ewka
    (2018-09-14 13:49)
    Wnuczka czerwonoarmisty i wnuczek Gomułki to dobrana para !!!
  • ~?
    (2018-09-14 12:41)
    Czy Myszka z Wnuczkiem Gomułki dalej na kocią łapę ?
  • ~unijny
    (2018-09-14 13:36)
    ta wypowiedz podkresla istniejacy - obok antysemityzu lewicowych grup -rownie rasistowski antyrosjanizm i antypolonizm. Naprawde, mieszania Rosja i Amerykanow do wewnetrznych porazek ukrainskiego lobby jest dyplomatycznym skandalem, ktory zasluguje na zdecydowany opor i potepienie. Stop lewicowemu rasizmowi -Stop kozlowskiej, stop antracytowi z donbasu ktory finasuje ukrainskie lobby !!
  • ~głupia ja głupia
    (2018-09-14 12:35)
    A czym są żółwiki TUSKE z Putenem ?
  • ~Bartosz
    (2018-09-14 12:41)
    Tradycyjnie dla myszki-agresorki błysk świadomości, ale jakby coś jej się tradycyjnie pokręciło, szczególnie w kontekście wizyty znanej obywatelki Ukrainy w niemieckim parlamencie. Od głupota uleczalna nie jest ani to dobrze ani źle.
  • ~cep prawdy
    (2018-09-14 12:39)
    Myszka Agresorka zrobiła z Kasię Lub Naer loda Grzesiowi Schetino ! Ale spermy nie było !
  • ~MamyProblem
    (2018-09-14 12:25)
    A co w przypadku "zejścia Pani Gesdorf? Czy taki fakt przrwałby jej kadencję, w Konstytucji o tym nic nie ma.
  • ~Kaja
    (2018-09-14 13:47)
    Zastanawiam się dlaczego niemiecki właściciel Der Dziennika z jego internetowego wydania zrobił pisowskie forum; obelg, kłamstw i oszczerstw ocierających się o przestępstwo rzucanych na opozycję ?. Patrz komentarze. Czyżby strach a może chodzi o kasę z reklam pisowskich spółek.
  • ~pl
    (2018-09-14 14:01)
    precz z PO
  • ~Warszawiak