Wróbel: My, symetryści. Walczymy z kłamstwami, a nie "pisowskim/pełowskim oszustwem" [OPINIA]

| Aktualizacja:

W Polsce dzisiejszej, trapionej inflacją jakości debaty publicznej, używamy wymiennie słów „bolszewik” i „pisowiec”, „komunista” i „pełowiec”, albo „irytujący” i „zlikwidować go”. Obrażamy tym samym ofiary komunizmu. 

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2018-10-13 18:51)
    Wróbel jest czystym PIS-owcem a nie żadnym symetrystą a poza tym jest marnym dziennikarzem udającym bardzo dowcipnego a to zwykły pajac!!!!
  • ~Stann
    (2018-10-13 18:16)
    Wróbel to taki symetryta na uwięzi pisu,.Łasząc się pisowi zrównuje tych którzy kłamia z tymi którzy nie kłamią.To jest panie wróbel pańska dziennikarska paranoja,ubiera się pan w szaty inelektualisty/doszedł do Lenina/,a niepotrafi odróżnić kata od ofiary.Tylko elektorat pisu,może panu przyznać racje,a 80% Polaków nie.
  • ~Łubu dubu
    (2018-10-13 11:06)
    Rozumiem, że teraz symetryści to ludzie atakowani za niewystarczająco entuzjastyczne peany na cześć partii rządzącej i zbyt łagodne oskarżanie opozycji o totalne zło.
  • ~ZXCQVB
    (2018-10-12 18:41)
    Czy głosując na PIS – FINANSUJESZ dalsze ROZPASANIE kleru, Rydzyka, skłócanie narodu i agresywną cenzurę???
  • ~W.Borsa
    (2018-10-12 18:26)
    Niektórzy politycy, tym wchodzeniem bez mydła w d… klerowi i okradaniem dla niego narodu, ZASMRODZILI cały dobry PIS i także dla niego zadłużają kraj!
  • ~Jotta
    (2018-10-12 16:34)
    "Otóż my, symetryści..." Tak jakbym ciebie wróblu:) w tok fm nie słyszał. Jadem kąsasz tylko jedną stronę, załgana osobo (bo przecież nie pan) "symetryczna"
  • ~emeryt70
    (2018-10-12 14:11)
    Wróbel musi pilnować swego stołka bo groziłoby mu przesunięcie do szatni.
  • ~Skandy
    (2018-10-12 14:00)
    A na gadki, że hel zrzucano z samolotu, Wróbel mówił, że nie wie co tam się stało ...
  • ~Skandy
    (2018-10-12 12:44)
    Debatę publiczną zniszczyły obłąkane oskarżenia o "zamach smoleński" - by nikt nie pytał kto kazał pilotom lądować
  • ~cwany wacek organista
    (2018-10-12 12:37)
    Z Wróbla to taki symetrysta jak z Prezesa dyktator !
  • ~Don Carlos
    (2018-10-12 12:37)
    Typowy PiS-iorek chce się przebierać w szaty symetrysty. Jest jeden szkopuł panie Janie kochany, bo jest pan wyjątkowo prawoskrętny i to widać i czuć - po ca ta lipa, nikt się nie da nabrać na takie numery.
  • ~pseudosymetrysta
    (2018-10-12 12:25)
    Pewno coś przeoczyłem, ale nie pamiętam, żeby autor-symetrysta walczył z kłamstwami i mataczeniami np. aktualnego premiera.

Może zainteresować Cię też: