Wróbel: Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze

| Aktualizacja:

Lubię, naprawdę lubię wytykać publicystom i politykom przesadę w werbalnych atakach. Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze.

wróć do artykułu
  • ~nie ma wojny polsko -polskiej
    (2018-11-16 19:31)
    Co on wygaduje. Popieram PIS a wielu z moich przyjaciol i czlonkow rodziny Opozycje. Czasami sie mocno sprzeczamy ale nasze stosunki sz niezmiennie dobre. Kto mowi i stara sie wzniecic wojne polsko -polske, ci co stracili stolki wiec staraja sie podpuscic ludzi na siebie.
  • ~HEL
    (2018-10-21 17:13)
    Panie Wróbel-gdyby Pan jeszcze wysilił swój ptasi móżdżek i wydukał kto doprowadził naród do takiego stanu...
  • ~ma racje
    (2018-10-21 10:30)
    Masz racje. A kto donosicieli i szpicli szanuje.Takie typy to się tępi.
  • ~Exit
    (2018-10-21 06:44)
    Jak zle w Polsce, to najwyzszy czas by......odleciec! Zlewozmywak czeka na zurnalyste wrobla
  • ~Yett
    (2018-10-21 06:11)
    wrovel to chorych z nienawisci, po-dly “zurnalysta” na uslugach der dziennika:)
  • ~Leon
    (2018-10-20 22:15)
    Jesteś wśród ludzi tym czym wróbel wśród ptaków.
  • ~LekarzPsy
    (2018-10-20 19:07)
    Wiekszosc to chyba nie ma nic do roboty i sie glupotami zajmuje. Za duzo telewizji, za duzo internetu. A ty czlowieku z ta mucha to nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawki. To cie do shizofremii doprowadzi.
  • ~cdn/nocnikarstfo wspulczesne
    (2018-10-20 18:44)
    smutne zycie nocnikarzy co chco globem krencic, piszo zrzendzo obracajo mieszajo w pamienci pokazujo niby fakty nimi zonglerujo za nic prawde calo majo i nas nie zalujo
  • ~pff
    (2018-10-20 14:45)
    Wszędzie tak jest. Nie ma powodu, aby o tym gadać i pisać. Murzyni w Afryce mordują się masowo nawzajem codziennie. U nas panuje względny spokój, bo ludzie średnio mają wyższe IQ i większy odsetek ludzi bez małpich genów o krwi Rh-.
  • ~R T
    (2018-10-20 13:23)
    Autorze, pisząc o tych morderczych zamiarach, masz na myśli sołtysa z Chobielina? Sołtysa który chciał dorżnąć watahę i za je ..ć PiS ?
  • ~Ahoj
    (2018-10-20 12:53)
    Wystarczy porozmawiać z jakimś PO-wcem żeby zobaczyć twarz nienawiści wściekłości ..wręcz choroby umysłowej...
  • ~Fezuj
    (2018-10-20 12:28)
    Lepiej być biednym panem w Polsce wolnej niż bogatym niewolnikiem w UE.
  • ~POpieram
    (2018-10-20 12:28)
    Wróbel ma rację PO - opcja niemiecka, tak jak Niemcy do Polaków zawsze mieli i mają uczucia mordercze !
  • ~Ergo
    (2018-10-20 11:26)
    wrobel to KRETYN!!!!
  • ~cv
    (2018-10-20 10:22)
    Tak się zastanawiam czym ci co obecnie rządza tak sie narazili lewactwu oprócz tego ,że odebrali im władzą za zgodą społeczeństwa.To co się wyprawia w mediach to przechodzi ludzkie pojęcie.za chwilę będą jawnie nawoływać do linczów.Nie dajcie się skołować temu towarzystwu to ok.20% ,nas jest zdecydowanie więcej
  • ~12w
    (2018-10-20 10:11)
    To się zgadza i ty reprezentujesz tą opcję panie Wróbel.
  • ~ARONN
    (2018-10-20 07:59)
    A CIEBIE WRÓBEL TRZEBA UMIEŚCIC NA PIERWSZYM MIEJSCU JAKO MORDERCA POLITYCZNY NORMALNOŚCI I DOBRA !!
  • ~Zojka
    (2018-10-20 06:52)
    Oddac ten kraj Niemcom i Rosji. Polacy to zeczywisci dziki naród, niczym nie rózniacy od Ukraińców.
  • ~zojka
    (2018-10-19 23:41)
    No był mord POlityczny w Łodzi ale to widać za mało.Bandy PO i komuny wiecznie aktywne albo żywe.
  • ~Matador
    (2018-10-19 21:36)
    PiS okazuje pogarde reszcie spoleczenstwa to moze powinnismy go za to po glowce poglaskac?