Wróbel: Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze

| Aktualizacja:

Lubię, naprawdę lubię wytykać publicystom i politykom przesadę w werbalnych atakach. Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze.

wróć do artykułu
  • ~dopseudointeligenta
    (2018-10-19 07:43)
    Po co Pan w ogóle zabiera głos ? Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że stwierdzając, "Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze." w istocie namawia Pan do nienawiści i przemocy ? Przecież, skoro mój sąsiad ma wobec mnie uczucia mordercze, to ja kierując się swoim instynktem samozachowawczym zapewne będę chciał uprzedzić jego działania.
  • ~Karzeł króla jegomościa
    (2018-10-19 08:08)
    Mam jedną taką koleżankę w pracy. Tylko Platforma i Platforma. Donald Tusk to dla niej bożyszcze. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby całej reszty nie traktowała jak podludzi. Wobec PiS czuje wręcz trybalną animistyczną nienawiść.
  • ~Środa
    (2018-10-19 08:14)
    Straszny człowiek, każda wypowiedz to straszenie i czarne scenariusze. Życie jest piękne a Jezeli ktoś nie zasługuje na miłość to się go po prostu nie kocha. Za to ze ludzie coś dostali ( kasę troskę, nadzieje) dzięki dla pracowitego Premiera, Prezydenta i PiS.
  • ~Kasieńka
    (2018-10-19 08:16)
    Chyba bym pana z przyjemnością "zamordowała" ;)
  • ~stwierdzam fakt
    (2018-10-19 08:20)
    a wrobel to dokladny przyklad takich po-dlych uczuc!
  • ~redo
    (2018-10-19 08:36)
    Wróbel tak co piątek plącze tę swoją pajęczynę, że na końcu się w nią zawsze sam zamota. A wszystko po to, aby dokonać rzeczy niemożliwej- uwiarygodnić swoje piśmidło...
  • ~szarańcza
    (2018-10-19 08:42)
    Nie ma większego ...kretyna niż Schetyna !
  • ~Psychoterapełta
    (2018-10-19 08:50)
    No i cenzor obciął całą wiedze narodów,,,,,
  • ~goral sądecki
    (2018-10-19 09:35)
    Zgadzam się u nas to powszechne odczucie i uczucie weż pan takich uziobrowanych ?
  • ~77 do ~Psychoterapełta
    (2018-10-19 09:38)
    ~Psychoterapełta nie tobie jednemu, ale cię Pocieszę, tą gadzinówkę czytają tylko trolle i też piszą w niej elektorat PIS tu nie chodzi! Tak, że usczerbku wielkiego nie robią, to taj za okupucji N wowy Kurier Wa rszawski czytali szmalcownicy, kolaboranci, oraz wywiad AK. A reszta porządnego społeczeństwa się tego nie tykała i walczyła lub szkodziła okupantowi !!!
  • ~bogu dziędzi
    (2018-10-19 09:56)
    No jest mój i Dziennika ukochany wróbelek ! Jak on ćwirknie z rana tak ślicznie, to cały świat mi się otwiera, a serce chce uleć do nieba !
  • ~grzesio masz sznurek, idź się POwieś
    (2018-10-19 09:58)
    Nie ma większego ...kretyna niż Schetyna !
  • ~STEFF
    (2018-10-19 10:18)
    Filozof za 5 zł.
  • ~Misio.,,,,....,,,,,...,,,,,..,
    (2018-10-19 10:37)
    W każdym kraju tak jest. Jak prześledzimy historię wielu państw, to się okaże, że Polska jest normalna . Głupotą jest wmawianie, że jest lepsza lub gorsza od innych. Jak ktoś szuka ideału, to niech wyjedzie do Izraela, bo oni tam mają raj na ziemi. Wszak jest to ziemia obiecana.
  • ~szkoda
    (2018-10-19 10:37)
    Jak "77" zaczął pisać rzeczowo to go wycięli...
  • ~Łapać złodzieja
    (2018-10-19 10:40)
    Pan to chyba przyjezdny ....i nie zna staropolskiego powiedzenia o wróblu w garści i gołębiu na dachu ......
  • ~[ ╲╱]◬[├─┤]
    (2018-10-19 11:08)
    Ja zaś sugeruje by ci co maja takie mordercze zabiegi kierowali je przeciw sobie - idźcie za przykładem Szczęsnego.
  • ~ochroniarska grupa tęczowa z Legionowa
    (2018-10-19 12:17)
    Wróbel, kup sobie pistolet albo wynajmij ochroniarza.
  • ~inż. zarządzania relacjami z klientem
    (2018-10-19 12:21)
    Wróbel to dziennikarski bubel na usługach Niemców.
  • ~lewica nie poblaza
    (2018-10-19 12:23)
    Lewica w ogole wyrosla z nienawisci do prawicy. To lewica robila krwawe rewolucje. Prawica tez nie byla swieta i czasami (tylko czasami ) lewica miala racje. W demokracji roznice pomiedzy prawica a lewica zacieraja sie. Prawica tez jest troche lewica ,bo inaczej przegra wybory. Tym sie chyba teraz lewica wyroznia,ze zachowuje jeszcze troche nienawisci do tych co maja odrebne zdanie (prawica)

Może zainteresować Cię też: