Żółciak: Nokaut na Jakim, żółta kartka dla PiS [OPINIA]

| Aktualizacja:

Zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego już w I turze nad Patrykiem Jakim jest chyba największym zaskoczeniem tych wyborów.

wróć do artykułu
  • ~moja opinia
    (2018-10-22 02:49)
    Wszystko to mocno POdejrzane.
  • ~Wieloryb
    (2018-10-22 06:18)
    No tak ,głosowali inteligentni ludzie.
  • ~gs
    (2018-10-22 06:54)
    Jaki swietny wynik w Warszawie !
  • ~;-)
    (2018-10-22 07:50)
    Skoro wynik Jakiego w Warszawie to nokaut, czym więc jest 24% totalnych w Polsce?
  • ~Ulla
    (2018-10-22 08:10)
    Warszawo, dziękuję !!!!!
  • ~.
    (2018-10-22 08:14)
    W Polsce nokaut na totalnych, czerwona kartka dla PO. W Polsce PO rażka
  • ~robas
    (2018-10-22 08:30)
    Wynik wyborów na prezydenta stolicy , oraz w Łodzi , POkazuje jak w soczewce stan naszego społeczeństwa . Tragedia ! Przez te wszystkie lata zaborów , okupacji , komuny i POstkomuny wychodowali sobie różnej maści okupanci , niewolników , którzy nie mogą , nie chcą żyć w wolnym , silnym i suwerennym kraju . Chcą żyć POd okupacją . Chcą być okradani i oszukiwani , bo inaczej jest im źle .
  • ~Ping
    (2018-10-22 08:53)
    Zatem Warszawa to nie stolica Polski, to namiestnikostwo wschodnio-zachodnie. Miasto jeszcze pod zaborami. Szkoda.
  • ~Mariusz
    (2018-10-22 09:11)
    Mieszkańcy Warszawy proponuję się wymeldować z tego miasta! Sam tak robię! Nie będzie mną rządził Czaskoś!
  • ~filutek prof.
    (2018-10-22 09:19)
    Bo nie ma innego ugrupowania z prezesem z zespołem Tureta ?
  • ~Lech
    (2018-10-22 10:53)
    Carska a potem sowiecka inżynieria społeczna zrobiła w Warszawie straszne rzeczy. W czasie zaborów szczególnie Warszawa była poddawana procesowi planowanej przemianie społecznej. Zasada była prosta, szanse mieli wyłącznie bierni, poddańczy, pogodzeni z zaborem. Komu śniła się wolność pisana była szubienica, kibitka albo konieczność opuszczenia Warszawy. Warszawa dwudziestolecia nadzwyczaj szybko odwróciła te wielopokoleniowe starania carów ale II WŚ narzuciła Warszawie drugą zarazę. Sowieci przez trzy pokolenia kontrolowali biura meldunkowe. Nie każdy Polak mógł nadal pozostać Warszawiakiem, nie każdy Polak mógł zostać nowym Warszawiakiem ale każdy bierutowiec już tak. Dzisiaj czerwone osiedla na wybory prowadzają już wnuki. Dla Polski i Polaków odzyskanie własnej stolicy to ciężka praca na kilka pokoleń, bo kim trzeba być aby w stolicy Polski głosować na antypolskiego potulnego pieska na posyłki mafii, złodziei i aferzystów.
  • ~===
    (2018-10-22 22:01)
    Dal nam przyklad Patryk Jaki,jak zwyciezac mamy!!!. Po KONSTYTUCJI,SADACH pora na HYMN !!!.TAAAAKI SUKCES!!! CEPY po WSIACH WYGRALY!!!
  • ~Warszawiak
    (2018-10-25 16:09)
    Nie był w stanie wygrać JAKI z tymi co przez POnad 70 lat i wiecej osiedlali się we WARSZAWIE KOMUNIŚCI z CAŁEJ POLSKI a POtomkowie mają to we krwi z POkolenia na POkolenie POlszewickie to było MIASTO TORTUR POwojennych