Grycan: Trzeba mieć zasady. Ja budowałem firmy bez pomocy państwa ani funduszy zewnętrznych [OPINIA]

| Aktualizacja:

Firmy rodzinne, takie jak nasza, są siłą napędową polskiej gospodarki. Przedsiębiorcy chcą się rozwijać, wprowadzać nowe produkty, sprzedawać je w kraju i poza jego granicami. Taki rozwój jest realny, ale tylko w spokojnych warunkach gospodarczych i politycznych.

wróć do artykułu
  • ~tak jest
    (2018-10-23 08:54)
    A ja wam zwróciłem wschodnie ziemie by tacy ludzie jak pan pracowali dla dobra Rzeczypospolitej
  • ~fakir
    (2018-10-23 09:07)
    powiedz to Krystynie, która nie umie bez publicznych środków żyć
  • ~Jo
    (2018-10-23 11:21)
    Bez pomocy państwa, a z jakimi pensjami, dla tych, którzy przyczynili się do sukcesu, czyli dla pracowników?
  • ~podaj dalej
    (2018-10-23 18:59)
    przepraszam, proszę,dziękuję - ta grzeczność nic nie kosztuje
  • ~Fedor
    (2018-10-24 01:01)
    Najpierw się wzruszyłem tą opowieścią o self-made man-ie Grycanie, a potem sięgnąłem do Internetu i znalazłem taki kwiatek: "Zbigniew Grycan to jeden z najbogatszych Polaków, właściciel firmy "Grycan - Lody od Pokoleń" i współtwórca sukcesu "Zielonej Budki". Według "Gazety Polskiej" w latach 1977-1988 zarejestrowany był jako tajny współpracownik kontrwywiadu. TW "Zbyszek" miał pomagać w rozpracowaniu pracowników ambasady Wielkiej Brytanii, którym wynajmował swój segment". Czar prysł i wzruszenie minęło. Przykra sprawa...
  • ~Renata
    (2018-10-24 22:51)
    Panie Grycan, lubię Pana lody, ale po co te insynuacje, że teraz jest tak źle, że przedsiębiorcy mają taką niepewną sytuację, w domyśle że ten PiS taki zły. Za komuny i za Tuska było Panu lepiej, prawda?
  • ~ksiądz masło
    (2018-10-25 04:57)
    E tam lody, jakie wnuczk itłuściutkie i zdrowe!!!
  • ~Marzena z Ząbek
    (2018-10-25 09:26)
    Czy on jest zwolennikiem totalnych? Jeżeli tak przestaję kupować lody u Grycana

Może zainteresować Cię też: