Gawłowski: W areszcie oglądałem TVP Info i widziałem, co robią z moją rodziną. Kaczyński jest jak Jaruzelski

| Aktualizacja:

Jako stary członek KPN nigdy nie miałem specjalnej ochoty wsadzić do więzienia Wojciecha Jaruzelskiego, ale zawsze chciałem, by poniósł odpowiedzialność. I chciałbym, by to samo spotkało Kaczyńskiego, zwłaszcza że w moich oczach oni się już dziś nie różnią - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem w Magazynie DGP Stanisław Gawłowski.

wróć do artykułu
  • ~z
    (2019-02-14 10:08)
    ja mu nie wierzę czas na odsiadkę
  • ~Edek
    (2018-12-11 19:47)
    POlszewik ty jesteś stworzony za okienkami w krate bo ty na wolności nie POtrawisz ŻYĆ UCZCIWIE u boku Schetynyusowa Widelcowa
  • ~gawłowskigangster
    (2018-10-31 07:41)
    Wywiad z gangsterem i tyle w temacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Radca prawny z wiczorówki
    (2018-10-30 20:35)
    Łapówę to można dostać bez wiedzy która ma dobrze zaowocować.......jak się prawnik pogubi w wielkich wywodach pełnych paragrafów z braku logicznego myślenia należało by sprawdzić jaki ubek go przepchał przez maturę z wypracowania........i jaki ma w tym interes........cóż kwestia korzyści materialnych rozłożona w czasie........ale to jakaś babeczka od spraw karnych to orzeka....
  • ~ale bagno
    (2018-10-30 01:02)
    A na różaniec niech się nie powołuje , bo tym bardziej nikt nie uwierzy w jego ściemę, Zwykła szuja oskarżająca uczciwych ludzi.
  • ~rtggttggggggggg
    (2018-10-28 15:02)
    poczekajmy na prawomocny wyrok sądu zobaczymy jaki on będzie
  • ~Do kogo ta modlitwa.
    (2018-10-28 11:30)
    Rozaniec ,gdzie ta modlitwa znajduje sie w Biblii ?.Biblia mowi o jednym posredniku,a nie Maryji itd.Tym posrednikiem jest zgodnie z Biblia Pan Jezus Chrystus,a On nauczal uczniow jednej modlitwy Ojcze Nasz...Jezus Chrystus sam sie modlil przed swoim odejsciem,smiercia krzyzowa do Boga Ojca Swietego.Radze temu czlowiekowi przeczytac uwaznie Ewangelie Sw.Jana ,szczegolnie rozdzial - 17.List do Galatow rozdzial 1 wiersz7 - 9,i rozdzial 4 wiersz 4 - 7.Trudno mnie uwierzyc temu czlowiekowi,cos z nim jednak nie jest wporzadku.Sam fakt,ze deklaryje sie ,ze czyta Biblie ,a modli sie do kogo ?.Biblia nie daje atrybutow boskosci Maryji,skoro w Biblii tego nie ma, to niewierzymy w to !,dlatego Bog nam zeslal wzamian za Syna swego Ducha Swietego,On dokonczy prace w Kosciele Bozym.
  • ~Tarantula
    (2018-10-27 19:18)
    Biorąc pod uwagę Jaruzelskiego, Kaczyński jest obecnie trzecim naczelnikiem państwa polskiego. Nie wszyscy poprzedni prezydenci byli naczelnikami państwa, a taki status nie był wymagany do mianowania lub wybrania na prezydenta. W Polsce stanowisko lub funkcja naczelnika pąństwa była nielegalna i nie wiązała się z określoną odpowiedzialnością. Czy sprzyja umacnianiu państwa polskiego albo odwrotnie, zagraża narodowi i państwu polskiemu ? Oczywiście, pochodnych pytań może być więcej.
  • ~i PO co
    (2018-10-27 16:23)
    Stasio to TVNa w kiciu nie było ? Trzeba było oglądać TVNa - tam bardzo cię chwalili !
  • ~Alvaro
    (2018-10-27 16:03)
    TV w celi u Gawłowskiego to "straszne" warunki jak te podczas "internowania" Lecha i Bronka.😂Po prostu żal człowieka.
  • ~podejrzany osobnik
    (2018-10-27 12:33)
    A kim jest pan Gawlowski ,bo cos mi podpada.
  • ~solidaruch
    (2018-10-27 12:23)
    Nie zapominajmy, ze KPN zostala spenetrowana przez esbeka Przywieczerskiego.
  • ~mart
    (2018-10-27 08:49)
    Mazurek ty cwaniaczku. Takeś odważny w przeczołgiwaniu działacza opozycji niszczonego przez pisowską grandę ?. Popisujesz się prymitywnymi pytaniami z tezą?. To może wykaż się twardym niezależnym dziennikarskim obiektywizmem i przeprowadź wywiad z tow Adrianem , np o łamaniu konstytucji. Albo z tow krzywoustym o taśmach prawdy w temacie jak brać kredyty na słupa. No i obowiązkowo z tow.; jarosławem i antkiem o smoleńskich bredniach, o spółce srebna o pisowskim SKOKu itp. itd. Czuć, że wychowałeś się w psychiatryku . Swoją drogą każdy rozumny kuma , że taki mazurek potrzebny jest w polskojęzycznej redakcji der dziennika by podlizywać się pisim straszącym repolonizacją mediów.
  • ~VS
    (2018-10-27 08:45)
    Po przeczytaniu wypowiedzi tego bytu, jakoś dziwnie skojarzyło mi się to z okrężnicą...
  • ~123 smutas
    (2018-10-27 07:21)
    Niech ten Pajac rozliczy się z ziemi koszalińskiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jony
    (2018-10-27 07:05)
    żal go śćiska bo myślał że go nikt nie ruszy.
  • ~Elka B.
    (2018-10-26 22:03)
    apartament w Chorwacji kupili skromni emeryci dla wnuka ...ale jaja, ale jaja...może w przedszkolu uwierzą..to konsola nie wystarczyła ?
  • ~gwalt w celi
    (2018-10-26 20:31)
    No tak, PO POmpowaniu w celi czas na relaks.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-26 18:19)
    Będziesz siedział za POdwujnymy kraty to co było do tej POry to pikuś za te TWE grabieże
  • ~szeregowy
    (2018-10-26 17:29)
    Proszę mi nie obrażać jednego z najbardziej wybitnych Polaków XX wieku pana g.W.Jaruzelskiego.