Eugeniusz Kłopotek: Obawiam się, że tego 11 listopada w Warszawie nikt już nie opanuje [ROZMOWA]

"Wiemy dobrze, że brakuje policjantów. Będą też organizowane kontrmanifestacje. W świat pójdzie jeden przekaz: awantury, zamieszki w Warszawie z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Coś co miało być bardzo wzniosłe i patriotyczne, okaże się jedną wielką burdą. To nie służy Polsce i naszej pozycji na świecie" - przewiduje w rozmowie z dziennik.pl Eugeniusz Kłopotek z PSL.

wróć do artykułu
  • ~PSL WON
    (2018-11-08 10:32)
    DAJCIE SZTABKE ZŁOTA JANOWI BUREMU O OPANUJE WSZYSTKO
  • ~psychoterapeuta kretyna schetyny
    (2018-11-08 10:34)
    PSL DO PUTINA NA MARZ WON !!!!!!!!!!!!
  • ~pat
    (2018-11-08 10:38)
    Kłopotek mówi a to oznacza że opozycja wraz z popierającymi ją mediami szykuje być może nowy pucz, majdan krótko mówiąc prowokacje. Policja na L4, HGW razem z Gawor prowokuje narodowców. Prezydent i Premier będą szli w marszu w odpowiedzi. Wszystko układa się jak na razie po myśli opozycji. Czy PiS z tego wybrnie? Na razie pucze neutralizował. Ale teraz Premierem jest Morawiecki a nie Szydło.
  • ~spy in the sky~
    (2018-11-08 10:58)
    Jesli dojdzie do antypolskich i antyrządowych zamieszek na biało-czerwonym marszu, Klopotek, to prowokatorzy będą ukarani.
  • ~bezczelność
    (2018-11-08 10:58)
    Ilu kłopotków żyje za publiczne pieniądze ????????? Zamknij się dziadu
  • ~Emo
    (2018-11-08 11:01)
    Eugeniuszu, zamknij ty się lepiej z Gronkiewicz - Waltz w ratuszu.
  • ~ZERT
    (2018-11-08 11:02)
    Pan Poseł przewidział też pucz w grudniu 2015. Czyżby i tym razem wiedział coś więcej?
  • ~m-53
    (2018-11-08 11:08)
    Totalnej za wszelką cenę potrzebna jest choćby jedna kropla krwi. Będą mieli bohatera i relikwię. I triumfalnie pokażą to całemu lewackiemu światu. Spodziewam się prowokacji.
  • ~Kaz
    (2018-11-08 11:34)
    Przemiany odbyly się spokojnie to namnożyło się zdrajców SB ckich co ojczyzną kupczą.Naród jest spokojny do czasu.
  • ~mkk
    (2018-11-08 11:41)
    0 11/11: Andrzej Duda wszystkich zaprosił, to przypominam: spotkajmy się 11 listopada o 12 na Pl. Piłsudskiego. Z plakatami KONSTYTUCJA. Albo z balonami z takim napisem do nadmuchania wtedy (bo transparenty moga zabrać ).
  • ~goya
    (2018-11-08 12:08)
    damy sobie rade bez pseudo-chłopów i tych inaczej urodzonych
  • ~Babunia
    (2018-11-08 13:37)
    Juz spakowalam walizki, opuszczam Warszawe. Nie mam ochoty ne te rozrobe!
  • ~Warszawiak
    (2018-11-08 16:58)
    Jle w stadzie masz tych baranow w HODOWLI wypuść je w którą stronę się udadzą POkażą ci jakie masz POglądy szwab--- czy-- rusow
  • ~ant
    (2018-11-09 08:51)
    Możliwości monitorowania są bardzo duże,tych co przyjdą w kominiarkach lub w ciemnych okularach zaraz do ciupy!!!
  • ~?
    (2018-11-09 18:11)
    takie np. posly co się ciagle obawiają i boja , ale samolotami to lataja ze ho ho ho i lubia szybka jazde , to się mandatow i wypadku nie boja ? Zenia się po raz kolejny , bywa ze w wieku emerytalnym i się nie boja ? nie boja się ze nie dadza rady i mogą dostać zawalu ? nie boja się zostawiać zon z dziecmi , czasem niepełnosprawnych zon, czy małoletnich dzieci ? Dziwne te wywiady, zwidy i ciagle narzekania , ze może znowu uda się cos wyczarować.
  • ~STARY KACAP
    (2018-11-10 00:00)
    prowokacja w czasie 11 listopada to prowokacja zachodnich służb wywiadowczych a szczególnie BND
  • ~Stary
    (2018-11-10 10:26)
    Jak PiS może ukarać swoją awangarde
  • ~Stary kacap
    (2018-11-10 10:52)
    Niestety Polska nie jest krajem suwerennym.Zachód całkowicie rozgrabił Polskę.Naprawdę jak trzeba gardzić Polską i Polakami żeby w tym dniu przygotowywać prowokację.Za te perwersyjne działania odpowiedzialny jest wywiad zachodni a szczególnie BND-Bundes Nachrichten Dinst a wykonawcami faszystowskie bojówki z całej EU.Takich mamy przyjaciół
  • ~rolnik
    (2018-11-10 15:40)
    Kłopotek do ***** !

Może zainteresować Cię też: