Święcicki: Decyzja Prezydent Warszawy jest rzeczywiście twarda, ale uzasadniona

| Aktualizacja:

Miasto pisze do policji i nie dostaje odpowiedzi w jaki sposób zamierza ona uczestniczyć w wydarzeniu. (...) Zapowiedziano też udział liderów faszystowskich bojówek ze Szwecji, Włoch czy innych państw. To narusza zasady bezpieczeństwa. Decyzja Prezydent Warszawy jest rzeczywiście twarda, ale uzasadniona - mówi w rozmowie z dziennik.pl Marcin Święcicki (PO), były prezydent Warszawy.

wróć do artykułu
  • ~ojojoj
    (2018-11-08 15:21)
    PZPR to także towarzystwo zakazane (przynajmniej jej symbole), a jednak mają partię, swobodę działania, zrzeszania się, manifestowania, etc.. Najlepszym przykładem tow. Święcicki. I on śmie nas pouczać?
  • ~goya
    (2018-11-08 15:25)
    czym uzasadniona? kłamstwem,ze rozmawiała z policja a policja jest zdziwiona i nic o tym nie wie,niech się pan wycofa z polityki bo stara głowę ma pan komunistyczna na żadne pytanie nie potrafi odpowiedzieć tylko kreci i kreci
  • ~na cmentarz
    (2018-11-08 15:30)
    Pani Bufetowa to może panie Święciki podjąć decyzję czy sobie broszkę wygolić, a nie zakazać marszu niepodległości !!!
  • ~Don Biszkopt
    (2018-11-08 15:31)
    Drugie pokolenie komuny przeciw trzeciemu pokoleniu AK. Święcicki to sekretarz PZPR przefarbowany na eurokomunistę z PO, dziwicie się jego wypowiedzi?
  • ~ajax
    (2018-11-08 16:02)
    Towarzysz Święcicki robi za autorytet w kwestii zakazów demonstracji, podobnie jak towarzyszka ppor. MO Ewa Gawor?
  • ~SJJ
    (2018-11-08 16:07)
    Jezeli POLICJA potrafi oddzielic, lewacko-faszystowskie bojówki KODu; Obywateli RP i tym podobnych złogów, to nie mam nic przeciwko temu by ktokolwiek inny mógł w normalny sposób maszerowac i cieszyc sié z POLSKIEGO SWIÉTA.
  • ~t.
    (2018-11-08 16:08)
    Dla tow. Swiecickiego to normalka, ze zakazuja jakichkolwiek marszy. Za jego czasow w PZPR, tylko marsze na 1 Maja byly dozwolone.
  • ~cuda
    (2018-11-08 16:21)
    PO = PZPR kłania się Putin .
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-08 16:36)
    Towarzysz Święcikow ---- Towarzysz Smutniakow
  • ~Rajbjaj króliczek gdybaj
    (2018-11-08 16:40)
    TowarzySZ a czemu ci z TVINow od POlszewikow swastyka ha-- hitla za parę złotych grzali w tym LESIE
  • ~guest
    (2018-11-08 16:55)
    proszę mi przypomnieć, bo wyszło mi z pamięci - jakie związki pan Święcicki miał ze służbami?
  • ~A cicho tam być
    (2018-11-08 16:59)
    Nie będą komunisty robić ze mnie faszysty
  • ~mam dość bolszewików
    (2018-11-08 17:17)
    brzygłupie Święcicki, ta decyzja jest nie dość że bezprawna ,prowokacyjna to do tego bardzo niebezpieczna i szkodliwa
  • ~o laboga co to będzie
    (2018-11-08 18:06)
    No POpatrzcie HGW zakazała, a Bolek nawet się nie wypowiedział ?
  • ~rym cym cym
    (2018-11-08 18:25)
    Bufetowa to może chcieć......
  • ~mkk
    (2018-11-08 22:05)
    P. Duda wszystkich zaprosił, to przypominam: spotkajmy się 11 listopada o 12 na Pl. Piłsudskiego. Z plakatami KONSTYTUCJA. Albo z balonami z takim napisem do nadmuchania wtedy (bo transparenty moga zabrać ).
  • ~Michal
    (2018-11-09 00:17)
    Ten mo.ron nie rozumie ze oni nie zrobili NIC NIELEGALNEGO. Ale ten pal.ant tego nie rozumie. Zenada.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2018-11-09 15:41)
    SWIECICKI POCALEJ WALESE W TE ZGNILE CYCKI BYLES OSZUSTEM I KRETACZEM A ZOSTALES TYLKO POMIATACZEM.PAMIETAJ ZE WROGI WYWALI CIE PRZYJACIEL MOJ DROGI.TOWARZYSZU SWIECICKI CALUJ BUFETOWEJ CYCKI.JAK BYLES PREZYDENTEM TO NIC O TOBIE NIE BYLO SLYCHAC BYLES PSEM GONCZYM I ZOSTALES SIWY JUDASZU.
  • ~????????????????????????????
    (2018-11-10 12:35)
    Ciekawe czy cenzor ma premie......i stawkę UE
  • ~#Daro
    (2018-11-11 10:21)
    Aż się mdli od tego człowieka.

Może zainteresować Cię też: