Dominik Héjj: Prorządowe media piszą o putinofobii Tuska. Jego krytyka wobec Orbána została zauważona [OPINIA]

| Aktualizacja:

Kongres Europejskiej Partii Ludowej w Helsinkach, to kolejny dowód na to, że Fidesz i Viktor Orbán, wbrew zapowiedziom, nie zostali zepchnięci na margines. Najpierw, ze wspólnej deklaracji EPL wykreślono odwołania do demokracji liberalnej, następnie nikt nie krytykował samego premiera Orbána, nie wspominał o siódmej rezolucji Parlamentu Europejskiego, która przecież dzięki głosom EPL uruchomiła przeciwko Węgrom Artykuł 7.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-11-08 19:45)
    Jak to jest PiS- dziaki ??? Tusk był 7 lat premierem i według PiS- dzielców nie radził sobie z rządzeniem! Szydło była NAJLEPSZYM premierem i po dwóch latach ,jej wspaniałych rządów, partyjni koledzy wypie.dolili ją na zbity obłudny p y s k!!!
  • ~ajax
    (2018-11-08 19:49)
    Niemcy w najlepsze współpracują z Rosją przy budowie Nord Stream i Nord Stream 2 to ryżemu "krulu oropy" jakoś nie przeszkadzało i nie przeszkadza ani trochę, bo siedzi cicho w tej sprawie jak trusia, ale co się dziwić i co tu wymagać od kogoś robiącego za podnóżek Angeli.
  • ~Ghik
    (2018-11-09 01:04)
    Bycie w ramionach: rudy prusak i pulkownik kgb. To zdjecie ze Smolenska zostanie z nim na zawsze.
  • ~kizak
    (2018-11-09 07:57)
    Brawo Orban
  • ~poeta
    (2018-11-09 08:57)
    Chrześcijańska demokracja wg definicji Orbana ma się tak do Ewangelii Jezusa, jak Orban do św. Pawła...
  • ~Wolny
    (2018-11-09 10:31)
    Oszust przybijał piątki a teraz moralizuje!!!
  • ~KIs
    (2018-11-09 12:21)
    Rudy czyli fo lszywy a do tego tępy Prusak
  • ~Szkiełko i oko
    (2018-11-12 18:43)
    Media chyba nie kumają. Tusk, jako wybitny oportunista i konformista nigdy by nie pozwolił sobie na krytykę Putina. To nie jet typ, ktory potrafi wchodzić w polemikę z silniejszymi, jest ostrożny. Wie, komu moze przyłożyć i wie kto jemu może przyłożyć. Jego podwórkowe cwaniactwo na krótką metę potrafi oszukać naiwniaków chowanych na salonach, tacy nie widzą, ze jego zachowania polegają na tym żeby zjeść ciastko i mieć ciastko inaczej, tu dobrze a tu jeszcze lepiej. Na dłuższą metę wszyscy go zdemaskują, tylko głupie media ten proces opóźniają tworząc image jak Dyzmie po ekcesie hrabiego Poniemirskiego, w końcu i z Wałęsy robiły mędrca. Dla mnie Tusk jest czytelny jak otwarta książka.

Może zainteresować Cię też: