Wróbel: Panie premierze Gliński, daj wam Boże, aby te niewdzięczne i nie wasze media były jak najsilniejsze

W ywiad premiera Glińskiego dla Magdaleny Rigamonti, publikacja negocjacji byłego już szefa KNF z biznesmenem oraz ujawnienie historii muzyka (uff, cudzoziemskiego), który wymyślił własne dokonania, zbiegły się w czasie przypadkowo. Skłaniają jednak do pewnej wspólnej refleksji.

wróć do artykułu
  • ~rys
    (2018-11-17 17:01)
    Po komentarzach widzę pragnienie utworzenia jedynie słusznych mediów. To zaproponuje: Trybuna Pis, Expres Dobrej Zmiany,i td, itp. I bedzie święto, i bedzie miłość
  • ~zaraza
    (2018-11-17 09:15)
    to techniczna miernota wiec czego sie spodziewac najlepiej utylizowac od zaraz
  • ~Ble
    (2018-11-17 08:38)
    Wróbel od lat cwierka dla jednej partii jak zresztą 90 procent tak zwanych niezależnych mediów... mają w sobie tyle bezczelności że przy tym robią z siebie miłośników wolności i demokracji choć postępują odwrotnie
  • ~Urban
    (2018-11-17 08:24)
    Żenujące jak red rozmienia się na drobne. Mamy dętą aferę gdzie nigdzie nie pada kwota 40 mln, a którą za GW red powtarza, proszę mi wskazać w stenogramie miejsce gdzie jest mowa o kwocie lub procencie. Dziennikarzom polskojęzycznych mediów pachnie kasa.
  • ~_Autor.
    (2018-11-17 08:02)
    Cóż za bezmyśl w tym wróblim czerepie trzepocze. Ale kasa jest. Przecież dla niej żyjemy. Jak kapitalizm, to kapitalizm. Nest-ce pas Mr. Wróbel?
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-11-16 23:34)
    Niestety, ten kabaretowo - tabletowy minister Gliński tego nie razumnie ...
  • ~bjbkkl/
    (2018-11-16 22:35)
    Wróelku Spie,,,,,z Polski !
  • ~hokn
    (2018-11-16 20:23)
    ahah dobrw
  • ~Trybson
    (2018-11-16 19:38)
    przecież to zbieranina deficytów z kompleksami....nigdzie nie byli nic nie widzieli a wszystko wiedzą.. zatem śmiało mogą pohukiwać, co tam jakiś Bono.. co śpiewał dla Solidarności i Polaków, wtedy kiedy u nas za to można było w najlepszym przypadku dostać po łbie...powiadacie co taki może wiedzieć o Polsce i Polakach...a wie i zrobił więcej niż wy panie tablet premierze i reszta zgrai... ps. jeszcze rozwalcie pod giga muzeum Cytadelę i przemianujcie plac na wiadomy... 100 na 100.
  • ~Wróble mi obrzydły
    (2018-11-16 16:42)
    Wróbel? Znowu? Na jutro proszę następnego, dyżurnego aŁtorytetĄ. Może Maleńczuka? (Wróble mi obrzydły, ale tylko te piszące się wielką literą)
  • ~fds
    (2018-11-16 16:31)
    Mówią o polskich mediach a chcą ze wszystkiego zrobić TVP info
  • ~Lilu
    (2018-11-16 15:00)
    Panie Wróblu, przecież minister powtarza przekaz dnia jak zwykli to robić solidarnie partyjni politycy. W co on wierzy, to już inna sprawa. Może nawet prenumeruje Wyborczą...
  • ~?
    (2018-11-16 12:49)
    No dobra mamy Wróbla, a gdzie Bolek szanowny der Dzienniku ?
  • ~cała prawda cała doba
    (2018-11-16 12:47)
    No jest mój oczekiwany Wróbelek, pozdrowienia od Piotra Wacowskiego ! Może tak razem pozdrowicie TVNa ?
  • ~Eagel
    (2018-11-16 12:19)
    wrobelku elemelku - odlec w nieznane i przestan jatrzyc, bo to wstyd obsrywac wlasny kraj, rzad itd
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-16 12:05)
    POlszewizm od czasów POwojennych i okragłego stolka to zaraza szkodząca POLSCE nie sPOtykana w ŚWIECIE
  • ~Julka
    (2018-11-16 11:22)
    Niech tylko pis weźmie się za media to wyjdziemy na ulicę
  • ~Prawda w oczy kole
    (2018-11-16 11:17)
    Panie redaktorze, niestety firmuje Pan wyczyny dobrej zmiany własną twarzą.
  • ~Fedor
    (2018-11-16 10:58)
    Tak ceniona przez red. Wróbla GW nie widziała nic zdrożnego w rozmowie Belki z Sienkiewiczem, w której minister spraw wewnętrznych namawiał prezesa NBP do dodrukowania pieniędzy przed kampanią wyborczą, a ten się zgodził pod warunkiem dymisji ministra finansów, do której doszło - co najlepiej dowodzi, że pierwsza część dealu została zrealizowana. Ta sama GW bierze za dobrą monetę spóźnione o 8 miesięcy zapewnienia bankiera, któremu pali się grunt pod nogami, że widział kartkę, na której szef KNF napisał 1%. Kartki jako dowodu korupcyjnej propozycji nie ma, ale zarzut korupcji stawia się na pierwszej stronie gazety, której dziennikarzom rzekomo "nie jest wszystko jedno". O takie dziennikarstwo chodzi publicyście Dziennika? Zaznaczam, że moim zdaniem Chrzanowskiego dyskwalifikuje sam fakt rozmowy w cztery oczy z prezesem nadzorowanej przez KNF instytucji i już za to powinien z hukiem wylecieć.
  • ~Karmen
    (2018-11-16 09:48)
    No proszę. Nawet pro - pisowski Wróbel czasem ma dla pro - pisowskiego marszałka dobrą radę i podaje mu rękę. Nie tak , jak Pan Rostowski co go olewa.

Może zainteresować Cię też: