Zaremba o aferze KNF: Podczas pierwszych narad pojawił się w PiS pomysł przedterminowych wyborów

| Aktualizacja:

Liderzy PiS poważnie potraktowali aferę KNF. Na tyle poważnie, że podczas pierwszych narad pojawił się nawet pomysł przedterminowych wyborów parlamentarnych, jeszcze przed europejskimi. Padł argument: oskarżenia Leszka Czarneckiego i Romana Giertycha plus ewentualne inne nagrania wymierzone w prawicę mogą się zmienić w niekończący się serial.

wróć do artykułu
  • ~ujuytu
    (2018-11-20 20:20)
    To nie Marek Chrzanowski jest kreatorem tych wszystkich zdarzeń przecież, ten Radca Kowalczyk to tez figurant.Pytanie czyj? Układa się w jedną całość przecież, mimo zaklęć Glapińskiego. A jeżeli Glapiński to kto dalej? Bierecki, Kamiński, Ziobro i nasz Przyszły Emerytowany Zbawca Narodu - Jaro ! No chyba, że wcześniej zostanie skazany jako kierujący Zorganizowaną Grupą Przestępczą!
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-11-20 18:01)
    nie ma afery KNF......Jest afera Czarneckiego-Tuska. Czarnecki, były agent SB i WSI przez rok razem z PO przygotowywał atak na Polskę od flanki finansowej....Tusk 11 listopada przyjechał tu od siebie z Niemiec, zbluzgał Polskę i Polaków i ODPALIŁ CZARNECKIEGO
  • ~Anonim.
    (2018-11-20 17:44)
    Rzad Prawa i Sprawiedliwosci zabral setki miliardow zlodziejom. Tylko oszustwa VAT wyprowadzily 250 miliardow z budzetu panstwa i wlozyly je do kieszeni oszustow. Podobnie jest z oszukanczymi biznesami np.pseudo bankami pana Czarneckiego, bylego wspolpracownika SB. Ci ludzie traca grunt pod nogami. Zrobia wszystko zeby obalic rzad bez wzgledu na konsekwencje.
  • ~77
    (2018-11-20 15:31)
    TUSK2020 !!!!!!!
  • ~krzyhoo1
    (2018-11-20 13:59)
    Zaremba udaje głupszego niż jest. PiS rocznie dostaje od nas 18mln zł dotacji, PO 16mln i żyją jak pączki w maśle, a partyjne konwektyle odbywają się w 5* SPA Resorts z bażantami w sosie malinowym. Za 40mln zł, które wg opowieści dla idiotów miały pójść do kieszeni jakiegoś częstochowskiego (nie)znajomego szefa KNF, to można powołać dziesięć Nowoczesnych i zmienić polityczną scenę nie do poznania
  • ~Demaskator
    (2018-11-20 13:53)
    Komisja śledcza albo ten PIS jest śmiechu wart.
  • ~mylicjant nol nima bleda
    (2018-11-20 12:37)
    winien ma,,,to ile piniendzy ,,gdzies sie za po dziako,,bez aklamacijie
  • ~KASTOR
    (2018-11-20 10:56)
    Nie ma żadnej afery KNF !!! Jest AFERA CZARNECKIEGO i byłych służb PRL typu WSI Komorowskiego .....oraz Tuska, który przyjechał 11 listopada i ODPALIŁ CZARNECKIEGO
  • ~Kalder
    (2018-11-20 10:40)
    Zaremba wciąż nie dostrzega istoty rzeczy. Polską obecnie rządzi mafia - z Kaczyńskim jako hersztem
  • ~Rensista
    (2018-11-20 10:34)
    Prawdziwych Polaków i patriotów w Polsce jest za mało - wyjechali.
  • ~patriotka
    (2018-11-20 10:32)
    Chcieliby zeby byly przedterminowe wybory ; gabinet cieni juz nawet sni po nocach.Dlaczego PO-PSL przez 8 lat rzadzilo pomimo dziesiatek afer i rozgrabiania Pölski? Kaczynski juz raz w 2007 roku zrezygnowal z rzadzenia i kosztowalo to bardzo drogo Polske.Jedyna alternatywa dla rozwoju Polski jest PiS i mowie wam to ja polka mieszkajaca od 30 lat w sercu EU czyli w Brukseli
  • ~ujemny Wassermann
    (2018-11-20 10:14)
    Małgosiu z Krakowa otwiera się przed tobą kariera . Napisz ,że wszystkiemu winien Morawiecki bo przecież prezes kazał mu być premierem ,więc jest winien .
  • ~sass
    (2018-11-20 09:47)
    Szumidła będą zawsze na PiS głosować, bo oni żyją na koszt Polaków
  • ~Środa
    (2018-11-20 09:35)
    Jakoś autorzy kamieni kupy nie ucierpieli moralnie jeno finansowo
  • ~Zośka
    (2018-11-20 09:33)
    Jak z bankstera który oszukiwał ludzi robi się bohatera - tylko totalni to potrafią
  • ~Johny
    (2018-11-20 09:26)
    to początek końca pisowskiej bandy.!!!!
  • ~Marzena z miasta
    (2018-11-20 08:57)
    Dlaczego totalna opozycja tak nienawidzi polskie i nas prawdziwych polakuw?
  • ~oj
    (2018-11-20 08:50)
    Pierwsze symptomy upadku PiS. Partia przestaje być hermetyczna i pojawiają się przecieki z niejawnych zebrań.
  • ~Derwisz
    (2018-11-20 08:40)
    Z Hydrą podobno było tak ,że na miejsce odciętej głowy wyrastała kolejna albo i dwie. W związku z tym jestem całym sercem za przedterminowymi wyborami i usunięciem PiS z polskiej przestrzeni politycznej. Ale złudzeń nie mam. Kaczyński już raz to zrobił....
  • ~jozek purchowka
    (2018-11-20 08:36)
    A co na to grzyb?