Wróbel: To, co ratowało premiera Tuska, to PiS

| Aktualizacja:

Wypowiedzi byłej wiceminister Chojny-Duch jeszcze raz pokazują, że Donald Tusk jako premier okazał się politykiem pozbawionym wizji.

wróć do artykułu
  • ~Opolczyk
    (2018-11-30 14:28)
    Wróbel i Pawłowicz- to byłaby para.!!!
  • ~Kolesiewicz
    (2018-11-29 17:31)
    Wróbel ma rację. Tusk nie ma tej wizji jaką ma Kaczyński
  • ~Renata śląska
    (2018-11-29 17:28)
    Wróbel ma tylko dzióbek, którym dzióbie kasę i wrogów pisu, narząd wydalniczy do zabrudzania kraju i móżdżek wróbla.
  • ~anna,maria
    (2018-11-29 17:15)
    Ciekawe kto i ile płaci wroblowi za szkalowanie osób którym J.K. nie dorasta do pięt.
  • ~kanarek
    (2018-11-29 16:45)
    Wróbel potrafi tylko ćwierkać pozytywnie dla pisu.
  • ~jws
    (2018-11-29 16:42)
    Wróbel , to wizjoner cyrkowy i jarmarkowy.
  • ~hanka
    (2018-11-27 17:32)
    Wrobelku, tobie do pana Tuska bardzo daleko. Jest znany i szanowany w calej Europie Zach., bo jest politykiem z prawdziwego zdazenia, nie to co nasi obecni wewnetrzni udawacze.
  • ~klarneta
    (2018-11-26 16:50)
    Dla mnie WROBEL, to taki pospolity ptak.
  • ~podstep Brukseli
    (2018-11-26 12:20)
    To nie PIS ratowal Tuska ,to Unia dawala na przynete,zeby potem odebrac dla Niemiec.
  • ~dick
    (2018-11-26 09:03)
    Za to fonie mial doskonala
  • ~Sokular
    (2018-11-26 08:22)
    .....domagających się prognoz,wizji ,strategii rozwoju zręcznie usuwał z otoczenia a nawet twierdził,że "kto ma wizje powinien iśćdo psychiatry"............
  • ~krzyhoo1
    (2018-11-25 22:25)
    Gardziołko zbrunatniało, czy to tylko efekt sezonowego zaczadzenia warszawskim smogiem? O "komunistach i złodziejach" p. Brudzińskiego i aprobującym rechocie p. Kaczyńskiego to waść słyszał, czy nie? A najdłuższym urlopie macierzyńskim w Europie, o 1000zł "kosiniakowego", o efektach programu żłobkowego ... etc. pewnie też nie, bo nie było na ten temat "bolszewickiej" propagandy w mediach rządowych? Od człowieka strojącego piórka intelektualisty można by było oczekiwać chociażby elementarnej refleksji nad ty, co politycznie może powiedzieć przewodniczący RE w swoim kraju, a co by go po prostu zdyskredytowało - "bolszewicy" pasowali (niestety - vide chociażby akcja banki za 1zł) jak najbardziej, a prezentowanie nowych idei politycznych, czy programu społeczno-gospodarczego na wybory AD 2019 to byłoby polityczne samobójstwo przynajmniej wg standardów normalnego, demokratycznego świata, który p. Wróblowi jakoś odjechał
  • ~Pablo E.
    (2018-11-25 19:20)
    Jaki z niego może być dobry polityk, jak jest podnóżkiem bez charyzmy. Robi co mu każą i pewnie wcześniej, jak robił karierę w Polsce, to też tak było...
  • ~berew
    (2018-11-25 18:57)
    toż to V kolumna
  • ~Krzysztof
    (2018-11-25 12:57)
    Ten Jan Wróbel uważa że jest dziennikarzem a on jest tylko nieporozumieniem .Pisze powierzchowne bzdury jeden bełkot ale najlepsze są jego popisy w radio gdzie cienkim dziewczęcym głosikiem stara się być dowcipnym na poziomie pożal się Boże !!!!
  • ~filutek prof.
    (2018-11-25 09:41)
    Wróbel jak zwykle okazuje się mieć wizję tego co chciałby mieć w rozporku .
  • ~Baska457
    (2018-11-25 09:15)
    Redaktorze Wróblu,dla wzmocnienia tezy o braku wizji Tuska,prosimy o opis wizji Kaczynskiego, tchórza kryjącego się za plecami wiernych,czerpiącego garściami kasę z oszczędności po PO, pogrążającego finansowo kraj w czasie koniunktury i kolaborującego z KK
  • ~head
    (2018-11-25 08:04)
    Wizję ma za to Kaczyński. W wywiadzie zagranicznym powiedział że jego wizja kraju warta jest poświęcenia gospodarki. To już ja wolę niewizjenerów.
  • ~head
    (2018-11-25 08:02)
    Ktory polski polityk po 1945 miał wizję?
  • ~Mariacki
    (2018-11-24 22:56)
    Tusk zapewnił Polsce rozwój w czasie kryzysu jak pan panie Wróbel pewnie pamięta a PIS dał 500+ i zdemolował szkoły, sądy i służbę zdrowia i zapomniałbym armię

Może zainteresować Cię też: