Terlikowski o pedofilii w Kościele: Dokumenty przekazywane Dziwiszowi nie docierały do Jana Pawła II [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Cieszę się, że moje dzieci noszą nazwisko Terlikowski, bo jestem pewien, że dzięki temu żaden ksiądz pedofil, a szerzej: żaden pedofil, ich nie ruszy - mówi Tomasz Terlikowski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu
  • ~agnostyk
    (2018-12-06 20:12)
    Nawet gdyby JPII nie wiedział to jest winny, bo jego obowiązkiem było wiedzieć.
  • ~ossa
    (2018-12-07 07:00)
    Najwyższa pora wyprowadzić czarnych ze szkół!! Jakim prawem mają wychowywać najmłodszych??
  • ~Nauczyciel
    (2018-12-06 21:01)
    Wszyscy wiedzieli i nic nie robili. Ku..wa ku..wie łba nie urwie.
  • ~glupi jak polak katolik
    (2018-12-06 21:30)
    no ponarzekaje i popsioczcie troche a w niedziele do kosciolka i na kolana, nie zapomnijcie jeszcze dac na tace a w tygodniu wyslac dzieciaczki lekcie religii....
  • ~Proboszcz Pasztett
    (2018-12-06 23:02)
    Aby kościół rósł w siłę a biskupi żyli dostatniej głosujta ludziska na PiS! Kler ma być bogaty i zaspokojone!
  • ~zin
    (2018-12-06 21:22)
    glupki i tak beda nosic im pieniadze
  • ~CONDOR
    (2018-12-06 20:08)
    Dziwisz - to ten co pozwolił na pochowanie Kaczyńskiego w krypcie wawelskiej - miejscu świętym dla większości Polaków?
  • ~ziutek
    (2018-12-06 20:48)
    Dokumenty nie docieraly do " swietego"? Polak Polaka robil w ciu...a? NIE WIERZE! JP II MILCZAL!
  • ~#Daro
    (2018-12-06 20:31)
    hahaha dobry król i zły doradca?! hahaha bajki dla naiwnych.
  • ~Wera
    (2018-12-07 05:01)
    Tyle krzywd Narodowi co zrobił ten czŁowiek to powinien siedzieć w celi. Skrzywdził tylko naszego kochanego papieża i przez takich ludzie odchodzi od kościoła.Nie docierały skargi na Rydzola prośby o wsparcie i to co się dzieje naprawdę w kościele polskim. Ile krzywd wyrzàdzono ludziom dzieciom i porządnym księżom.A do tego jeszczetrzeba dołożyc Wawel
  • ~kob .
    (2018-12-07 09:57)
    w pełni zgadzam się z tym panem, pan Dziwisz jest współnimien pedeofi w polskim kościele wiedział o wszyskim i absolutnie nic nie zrobił z tym problemem i jeszcze ukrywał ich , należy go surowo ukarać
  • ~clear
    (2018-12-06 21:07)
    Na dobry początek deportacja. Dziwisza do Meksyku, Stanów, |Argentyny lub Chile. Hosera do Ruandy. Pora skończyć z bezkarnością.
  • ~iglica#
    (2018-12-06 23:50)
    Panie Terlikowski,o swoje dzieci jest Pan spokojny,a nasze
  • ~xxl
    (2018-12-06 20:09)
    NO proszę , nawet xsiądz Terlik przyznaje że kościół od zawsze TUSZOWAŁ takie sprawy , tak było , jest i będzie .
  • ~ZXCQVB
    (2018-12-06 22:21)
    Czy już najwyższy czas, oskarżyć SAMYCH kapłanów i ich organizację o oszustwa służące im do wyłudzania, okradania i skłócania NARODU, BOGA i wiarę w NIEGO pozostawiając w spokoju?
  • ~ZXCQVB
    (2018-12-06 22:23)
    Już dość dojenia Polski! Dziewczęta i Kobiety w Polsce, to już Wy tylko „macie JAJA”. Niech jedna z Waszych organizacji wystąpi do sądu przeciwko kapłanom podległym (zrzeszonym) Episkopatowi, o uznanie całej tej organizacji i poszczególnych jej członków za oszukańczą organizację przestępczą, która głosząc oszustwa i bajki uzyskuje dobra znacznej wartości, z jednoczesnym natychmiastowym odebraniem im wszelkich korzyści materialnych jakie tą drogą pozyskali. Skoro twierdzą, że są przedstawicielami lub sługami Boga na ziemi, to niech w sądzie pokażą stosowne ZAŚWIADCZENIE, przez tegoż Boga wydane. Poproście sąd, aby ta sprawa była rozpatrzona w pierwszej kolejności, ponieważ dotyczy milionów ludzi. Jeżeli będzie trzeba, to doprowadźcie tę sprawę nawet do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze.
  • ~Chrześcijanin
    (2018-12-07 10:44)
    Grzechy może jedynie odpuszczać Bóg, przez jedynego pośrednika między ludźmi a Bogiem to jest przez Jezusa Chrystusa. Ludzie, tzw kapłani, którzy uzurpują sobie prawo odpuszczania grzechów są kłamcami w świetle Biblii. Ta władza przyznana sobie, uczyniła duchowymi niewolnikami miliardy ludzi na przestrzeni dziejów. Wszystko przez nieznajomość Bożej łaski, nowego prawa w nowym przymierzu.
  • ~Lubomir Petrów Pahuta
    (2018-12-06 23:21)
    Czemu z taką wielką ignorancją miesza się pojęcia "homoseksualizmu" z "pedofilią". To dwa odrębne zachowania seksualne. Pedofili dopuszczają się często heteroseksualne osoby.
  • ~Hulio
    (2018-12-07 09:06)
    "Cieszę się, że moje dzieci noszą nazwisko Terlikowski, bo jestem pewien, że dzięki temu żaden ksiądz pedofil, a szerzej: żaden pedofil, ich nie ruszy" a co z tymi dziećmi które noszą inne nazwiska ?
  • ~viola da gamba
    (2018-12-07 09:05)
    A Terlikowski swoje ,tylko twarda fujara i vagina ale botoks . Straszny facet ,ja na niego już nie mogę patrzeć .

Może zainteresować Cię też: