Wróbel: W czasach radnego Kałuży uciekinierzy z Nowoczesnej to co najwyżej pragmatycy. Szczęście, że przytuli ich Schetyna

| Aktualizacja:

Dlaczego właściwie zapisywali się do Nowoczesnej – ci, którzy opuszczają teraz to ugrupowanie – by przeskoczyć do PO? Po kiego diabła zakładali partię, która rzuciła wyzwanie Platformie Obywatelskiej, by chronić się pod jej skrzydłami?

wróć do artykułu
  • ~m-53
    (2018-12-07 08:42)
    Słabiutkie.
  • ~CIENIAS
    (2018-12-07 08:55)
    Wróbel nie błysnełeś intelektem artykulik miałki jak ty sam takie dyrdymały tylko ty możesz wysmarować
  • ~jasnowidz Kazio
    (2018-12-07 09:10)
    Dlaczego pan W. udaje Nostrodamusa ?
  • ~poeta
    (2018-12-07 09:34)
    A po burzy z piorunami zostają kałuże - czasem dużo ich... Brawo panie Janie, dzięki, że wśród sępów i kukułek mamy w Polsce jeszcze wróble...
  • ~Jaro
    (2018-12-07 09:39)
    Cienizna panie W.. Jeśli nie widzi pan tej drobnej różnicy pomiędzy "uczciwym" wybrańcem Suwerena, który zmienił barwy partyjne jeszcze przed swoim zaprzysiężeniem, a partią której projekt za bardzo się nie powiódł i dziś, na rok przed wyborami, w zasadzie się rozpada, co jest raczej typowe, to o czym z panem dyskutować. Samoobrona, grupa Palikota, przecież to było wczoraj, a dziś mamy kalkę.
  • ~t.
    (2018-12-07 10:55)
    Panie Wrobel, ale o co sie ROZCHODZI ??? Podobno jestes pan polonista, a artykulik bez ladu i skladu logicznego. Ladnie pisac to jedno, ale przelac na papier co chce sie powiedziec to drugie.
  • ~Myśląca.
    (2018-12-07 13:18)
    Nie wiem dla kogo dobrze,bo na pewno nie dla Po ,ani .N,a to dlatego,że p.Pihowicz jest znienawidzona przez Polaków ,reszta również nic nie warta politycznie,więc ,uważam,że PO strzeliła sobie w kolano,przyjmując tych ludzi.
  • ~FRANIO BOSY
    (2018-12-07 14:00)
    Mamy w kraju obok rydza wrogiego wróbla
  • ~awatar
    (2018-12-07 14:06)
    Wróbel to wróbelek co wypadł z gniazda i teraz żyje dzięki karmienia z naszej kasy.
  • ~żart
    (2018-12-07 14:53)
    Artykuł mnie się podoba (dużo krótkich wątków), również zdjęcie ("muszka" zamiast krawata "swata" pod szyją. Lepsze Wróbel w garści jak gołąb na dachu. Lubię socjalistów nie komunistów (Piłsudski był socjalistą). Powinien w/g mnie być system władzy "Prezydencki" nie partyjny (koalicja). Wariant zagadnienia, czy należy myć ręce, czy jednak nogi. W/g mnie należy myć nogi (jak Jezus apostołom), ręce same się umyją (ręka rękę myje). Nogi mało kto myje i dlatego śmierdzą. Wszystko musi mieć ręce i nogi, nie wykluczam "przyrodzenia" (należy je również myć. Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny.
  • ~[ ╲╱]╧[├─┤]
    (2018-12-07 18:29)
    Zapisali się do .N bo tylko w taki sposób mogą dojść w PO na szczyt - tak musieliby walczyć z innymi, często takimi którzy maja i większy dorobek i staż w PO a tak zrobili sobie platformę awansu poza strukturą PO.
  • ~byli razem za 67, az do 1: 27, i nie chieli dac dzieciam +
    (2018-12-07 23:02)
    i tak i siak glosowali za 67 letnio emeryturo, zawse razem, a tera to myslita ze co ?
  • ~Norymberdzki
    (2018-12-08 10:28)
    Przy obecnej aurze trzeba uważać żeby nie wpaść w kałużę, szczególnie na Śląsku.
  • ~cała prawda cała doba
    (2018-12-08 14:46)
    Panie Wróbel, nie zgrywaj pan Gawrona, to PO prostu C I U L E a nie żadne pragmatyki !!!
  • ~oczekuję
    (2018-12-08 14:49)
    No Wróbla już dzisiaj mamy w der dzienniku, brakuje jeszcze wodza indian OTUA herbu Bolek !
  • ~Lakon
    (2018-12-08 18:50)
    Dzienniku Ty, już tylko u Ciebie można trollować anonimowo. Z czego będą żyły partyjne młodzieżówki? I moskiewskie propagandówki?

Może zainteresować Cię też: