Zaremba: "Partia ojca Rydzyka" to gra paru osób przyzwyczajonych do osiągania drobnych celów szantażem

M i tyczna i hałaśliwie komentowana przez media "partia ojca Rydzyka" to gra paru osób przyzwyczajonych do osiągania drobnych celów szantażem. Choć oczywiście dla PiS to także kolejny kłopot dołożony do innych na niespełna rok przed wyborami. Zawsze istnieje ryzyko, że ktoś podczas licytacji przeciągnie strunę.

wróć do artykułu
  • ~ew
    (2018-12-27 08:52)
    głębiej już wejść do du....py nie można
  • ~Waldek.Kecki
    (2018-12-12 10:17)
    Partii tej nie tworzy ojciec Tadeusz Rydzyk. Jest on kapłanem, a żaden duchowny nie może mieszać się do polityki. Partię tą, która będzie się nazywała "Ruch Prawdziwa Europa" tworzy związany z Rodziną Radia Maryja europoseł Mirosław Piotrowski. Niemniej ta partia będzie częścią Rodziny Radia Maryja. Będzie to nowa partia, ale na pewno nie będzie wrogo nastawiona do PiS-u, a wręcz przeciwnie na pewno będzie z PiS-em współpracowała. Partia ta ma na celu przywrócenie katolickich wartości i zwalczanie ateizmu, neomarksizmu, hedonizmu i nihilizmu.
  • ~buc
    (2018-12-11 07:40)
    wskazana wielka ostroznosc w nazwie parti.nadanie nazwy Polska Partia Rydzyka w jej skotowym nazewnictwie powodowaloby dziwne asosjacje.alleluja i do tylu.
  • ~Solidarnosc = Wolnosc slowa,o to wtedy walczono !.
    (2018-12-11 02:03)
    Polacy nie gesi swoj jezyk maja ?,czyzby !.Dlaczgo zatem nie znaja elementarnej nauki Pana Jezusa Chrystusa,ktora plynie z Nowego Testamentu.Wystarczy przeczytac List do Hebrajczykow od rozdzialu 7 do 10.Ewangelie Sw.Jana rozdzial 6 wiersz 48 - 63,i tu zastanowic sie nad wierszami 62 i 63.Ew.Sw.Lukasza rozdzial 22 wiersz 19 - 20.I list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 23 - 32.Calosc nauki Pana Jezusa Chrystusa zamyka Ew.Sw.Jana rozdzial 17.Kto wymyslil Eucharystie ?,Syn Bozy siedzacy przy stole w ciele i Krwi,podzieli miedzy uczniow chleb i wino.Wszystkie tytuly w Biblii Tysiaclecia pisane tlustym drukiem nie istnieja w orginalach Pism Swietych.Ksieza w Biblii nie istnieja,nie istnieje celibat,dogmaty i doktryny wymyslone przez liderow religijnych dla potrzeb ludzi,to samo okultyzm.Biblia mowi o jednym posredniku o Jezusie Chrystusie List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 - 7, a nie Maryji z atrybutami boskimi,blogoslawionych i swietych uczynionych przez smiertelnych grzesznych ludzi.Biblijna Maryja to Sluzebnica Panska ,ktora poza P.Jezusem Chrystusem miala dzieci, o tym jest mowa W Ew.Sw.Mateusza rozdzial 13 wiersz 53 - 58.Ew.Marka rozdzial 6 wiersz 1 - 6.Maryja biblijna miala siostre Ew.sw.Jana rozdzial 19 wiersz 25.Ew.Sw.Mateusza rozdzial 1 wiersz 24 - 25.
  • ~ZXCQVB
    (2018-12-10 22:52)
    Czy finansowanie OSZUSTÓW z kleru, to dla PIS-u nie jest WIELKĄ ZŁODZIEJSKĄ aferą ?
  • ~to kultura spoleczna i medialna
    (2018-12-10 21:54)
    Wyższa Szkola Kultury Społecznej i Medialnej jak to slysze to widze o.Rydzyka zwyciagajacego rece po wiecej i wiecej spolecznych pieniedzy oraz jego media propagandowe pomagajace lub utrudniajace zycie politykom wedlug tego kto mu wiecej da.
  • ~zaremba, wstyd!
    (2018-12-10 18:46)
    Ale odlot. Jak PiS wy...ł środwiska pro-life to OK. Jak RM pogroziła PiS za wy...e środowisk pro-life to szantaż.
  • ~gorszy sort
    (2018-12-10 18:37)
    Jakiego "ojca" do j.cholery??? Jest to tylko pospolity oszust i krętacz. Pana Boga już dawno przestał się bać!
  • ~Klingsor
    (2018-12-10 13:39)
    Dlaczego Lisowi (który niedawno opublikował o tym specjalny komentarz w Newsweeku) i Michnikowi tak zależy na przedterminowych wyborach?
  • ~MagdaTatarczyk
    (2018-12-10 13:03)
    Bardzo popieram tą inicjatywę powstania nowej partii, na pewno to będzie wielki przełom w polityce.
  • ~Przed Bogiem i Jezusem Chrystusem zegnie sie kazde kolano !.
    (2018-12-10 12:51)
    Zastnowic sie nalezy kim jest tzw o.T.Rydzyk.Ojcem on oficjalnie nie jest,bo Biblia sprawe ojca biologicznego definiuje jasno.Ewangelia sw.Mateusza rozdzial 23 wiersz 9.Nikogo tez na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem : jeden bowiem jest Ojciec wasz Ten w niebie.Pan Jezus Chrystus modlil sie do Boga Ojca Swietego.Ewangelia sw.Jana rozdzial 17,w Biblii nie ma innych posrednikow niz Pan Jezus Chrystus,pomiedzy nami ludzmi ,a naszym Bogiem Ojcem Swietym.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Biblia swoje ,a ludzie w Krk swoje,kto ma racje ?,Bog,jak czegos w Pismie Swietym nie ma to sie tego nie robi !.Patrzac na dzialanosc T.Rydzyka, to przeciez on nie glosi Ewangelii zbawienia przez Syna Bozego Pana Jezusa Chrystusa,on glosi to co napisane jest w Liscie do Galatow w rozdziale 1 wiersz 7 - 9.Sprawa swiecka,ten czlowiek ma dwie ojczyzny Polska i Watykan,czyje interesy on reprezentuje ?.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-12-10 11:49)
    Kto na Ojca charchaczy ten na cały Kościół chachaczy! My wiemy że Ojciec jest prawdziwym przywódcą LB (Ludu Bożego) w Polsce. To za Ojcem wala miliony, to Ojciec wskazuje drogę, to za Ojcem idziemy a Kaczyński musi wysłuchiwać napomnień Ojca z nalezytym szacunkiem i wiernością. W tych czasach ataku na Kościół xe wszystkich stron tylko Ojciec daję gwarancję skutecznego oporu przeciwko kaundelizmowi, mastactwu, koprofilii i szerzącej sie onanii. Nie chcemy tu drugiej szwecji gdzie można publicznie w miesiącach letnich szarpać przyrodzenie albo drugiej Japonii gdzie można publicznie się wypróżniać.
  • ~Mieszkaniec
    (2018-12-10 11:40)
    Nowa partia jest potrzebna, bo obecnie w Polsce nie ma typowej prawicowej partii. Partia środowiska Radia Maryja na pewno nie będzie wrogo nastawiona do PiS-u, a wręcz przeciwnie na pewno razem z PiS-em będzie kontynuowała "dobrą zmianę" w Polsce.
  • ~Patriota 54
    (2018-12-10 09:23)
    Na partię Pana Rydzyka będą głosować ludzie,którzy popierają PIS,jednocześnie osłabiając tą partię,mówiąc ogólnie nastąpi rozłam w PIS.Taka sytuacja odpowiada opozycji,a do wyborów nie dużo czasu zostało.Ja na pewno i moja rodzina również na partię Rydzyka głosować nie będziemy.
  • ~Marlenaa
    (2018-12-10 08:50)
    europoseł wystawia partie niezaleznie od nikogo, to media wciskaja taka głupote ludziom
  • ~Ed
    (2018-12-10 08:39)
    Rydzyk wie że tylko szantażem wymusi na Kaczyńskim ustępstwa.
  • ~Rafał
    (2018-12-10 08:39)
    Znajdź w sieci "apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Podpisz go i powiedz o nim znajomym.
  • ~Norymberdzki
    (2018-12-10 08:20)
    Zaremba jest kimś. Podpisuje się swoim nazwiskiem,
  • ~Elżbieta Suchecka
    (2018-12-10 08:13)
    Banda szantażystöw .Walka o miliony Byc może że gdzies tam mamy jeszcze w Polsce kilka księży z powołania .Wstyd dla Polski aby ksiądz pchał się do polityki i I należał do bogaczy.Nie że czasy się zmieniły ale ksiądz powinien byc księdzem.To jest wykorzystywanie sutanny.
  • ~kizak
    (2018-12-10 07:59)
    zaremba - kim ty jesteś ?

Może zainteresować Cię też: