Tejchman: Nad słowami ministra Ziobro nie można przejść do porządku dziennego

By ć może Wojciech Kwaśniak został zaatakowany, bo Komisja Nadzoru Finansowego przez lata rozzuchwalała przestępców” – nad tymi słowami ministra Ziobro nie można przejść do porządku dziennego.

wróć do artykułu
  • ~cokroktopisalboskok
    (2018-12-10 09:46)
    Całe błoto wydzielane przez PIS wróci na tą partię z przystawkami włącznie. Rozumni nie wygineli. Jeszcze
  • ~hejt
    (2018-12-10 09:57)
    ziobro to bandzior
  • ~adamos
    (2018-12-10 10:56)
    KARMA WRACA, pamietajcie pisiaki. Do katolikow tez wraca
  • ~===
    (2018-12-10 10:34)
    mini-ster,mini prokurator BRONI BANDZIOROW!!! konus 50 razy dziennie belkocze,ze pis "dba o LUDZI." TYCH slow Ziobry nawet sympatycy pisu LOGICZNIE nie WYTLUMACZA!!!
  • ~jula
    (2018-12-10 12:25)
    TO JEST OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ ,ŻE FUNKCJONARIUSZY PANÓW ZIOBRO , BRUDZIŃSKIEGO I CBA W TYM UKŁADZIE TRZEBA NAZYWAĆ SIEPACZAMI . Tak jak mówili nasi dziadowie o funkcjonariuszach zaborców .
  • ~na kompost
    (2018-12-10 11:56)
    prosze pana do kogo ta uwaga do tego de---la to najwieksza me---da pisowska
  • ~hk
    (2018-12-10 16:29)
    Uważam, że wypowiedzi pp. Ziobry i Święczkowskiego powodują, że należy ich traktować identycznie jak przestępców, którzy nasłali w przeszłości zbirów na p. Kwaśniaka.
  • ~henrykW.
    (2018-12-10 14:39)
    Ta władza prowadzi nasze Państwo ku upadkowi. Najwyższy czas dać tym panom czerwoną kartkę, żeby tylko nie za długo z tym czekać, bo to całe spustoszenie coraz trudniej będzie naprawić.
  • ~#Daro
    (2018-12-10 10:34)
    A skąd wiadomo że bandyta nie dał z leszcza bandycie? Ta cała sytuacja daje mu alibi, na co? Na bezkarność!
  • ~MK
    (2018-12-10 12:24)
    Sprawa jest prosta, kolesie z KNF dali 1,5 roku mafii wołomińskiej na wyciągnięcie miliardów ze SKOK Wołomin. Za co Kwaśniak dostał w łeb, też mnie ciekawi, bo za na pewno nie za te 1,5 roku.
  • ~patrząc z boku wyszły jaja
    (2018-12-11 11:53)
    Ziobro próbuje się zasłonic, ale znowu patrząc z boku wyszły jaja. Zwłoka wynosi nie 1 rok w postepowaniu administracyjnym prowadzonym przez KNF za Kwaśniaka, tylko zwłoka trwa 3 lata z Plusem i jest obciążeniem tego rządu, tego ministerstwa i tego pg (3 w 1)
  • ~Norymberdzki
    (2018-12-10 17:56)
    Już nigdy więcej ten Pan Kwaśniak nie zostanie pobity przez bandytów ze SKOK Wołomin. Pamiętacie podobne brzmienie słów ?

Może zainteresować Cię też: