Parafianowicz: Odtajnianie notatki o "sopockiej aluzji" to dla czytelnika uczta. Ale dla państwa to dowód na paździerz [OPINIA]

| Aktualizacja:

Po publikacji DGP były rzecznik ministra Radosława Sikorskiego Marcin Bosacki, pyta na twitterze czy - wraże są wszelkie wspomnienia i książki historyczne, bo one z zasady „wracają do zamkniętych tematów”. Z mojego punktu widzenia absolutnie nie.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-01-07 14:32)
    Jeszcze trochę i nikt na świecie nie zechce rozmawiać z polskimi politykami.
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-01-07 15:13)
    Nie rozumiem dlaczego w interesie Polski miałoby być ukrywanie że Rosjanie złożyli propozycję rozbioru Ukrainy i że Tusk tą propozycją zignorował? Wydaje się, że jest przeciwnie - ujawnienie tych informacji jest w najlepiej pojętym interesie Polski - i w brew interesom Rosji. Czy ten wrzask nie jest inspirowany zza Buga przypadkiem??
  • ~bert
    (2019-01-07 16:23)
    Podpadl KGB i USA
  • ~?
    (2019-01-07 16:52)
    A co ze spiskiem na sopockim molo w sprawie Tupolewa w Smoleńsku ? 7 kwietnia Tusk podstawił samolot na lotnisku bez ochrony i poszedł z Putinem poświęcać Cerkiew, w tym czasie mołodcy zabudowali co trzeba do samolotu. 10 kwietnia nagle pogoda się psuła i wystarczyło przed lotniskiem nacisnąć guziczek !!!
  • ~xxl
    (2019-01-07 16:36)
    UJAWNIENIE rozmowy Kaczyńskich w czasie lotu do Smoleńska to byłby rarytas .
  • ~Stann
    (2019-01-07 17:32)
    Zastanawiałem się jak nazwać pisowców sprawujących władze w Polsce,aby to było zjadliwe dla ubekow,kontrolujących wypowiedzi w mediach. Czy to są ludziezie chorzy na uwiąd moralny,etyczny,prawny czy demokratyczny,A może ci ludzie odczuwają lęki.przed wyborami jesiennymi i wiszącym młotem rozliczeń.Napewno coś w tym jest,wszystko wskazuje na to,że rządzący czują się w potrzasku swojej głupoty,chęci wzbogacenia się,i jednowymiarowej władzy,wyznaczonej przez prezesa pisu.To jest niewyobrażalne,aby ludzie wykształceni,z tytułami naukowymi,stadnie zachorowali na udar mózgu,i nie wiedza co to jest prawo,demokracja,i zwykla uczciwość względem drugiego człowieka.Uprawianie kłamstwa i sobkostwo,zawsze było naganne i podłe,dziś te podłe przymiotym są rdzeniem polityki rządu pisowskiego.
  • ~gorszy sort
    (2019-01-07 18:34)
    O co chodzi? W końcu Ukraina okupuje starodawne ziemie Polski z Lwowem na czele. Więc nie mówmy o żadnym "rozbiorze", tylko o zwrocie naszej wielowiekowej własności!
  • ~Lech
    (2019-01-07 19:42)
    Obawiam się, że na molo rozmawiali o Smoleńsku

Może zainteresować Cię też: