Wróbel o tolerancji: Prawicowe w języku byłych elit oznacza "ohydne"

| Aktualizacja:

P racy wychowawczej w szkołach nie można robić systemem akcyjnym – zwłaszcza kiedy akcję zarządza ktoś ponad placówkami.

wróć do artykułu
  • ~Vox Populi
    (2019-01-25 08:01)
    Niech mi pan udowodni ,że to wyprawia PiS NIE JEST OHYDNE ?
  • ~Mik
    (2019-01-25 09:01)
    Wróbel ty stary kunktatorze, zużyty symetrysto. Przestań nudzić.
  • ~On
    (2019-01-25 08:30)
    A dla piskich lewica jest godna pogardy. Juz jak to nazywaja:: lawak, lewactwo, no dla nich to gorsze niz za ra za !
  • ~oj
    (2019-01-25 10:55)
    Redaktor Wróbel próbuje zająć stanowisko "jestem za a nawet przeciw. Z jednej strony krytykuje, lecz cały czas broni obecną władzę i współrządzący Kościół. Prawicowość w Polsce jest ohydna, ludzie o tych poglądach zebrali w sobie najgorsze z możliwych cech ludzkich. Polacy zdeprecjonowali prawicowość, stworzyli jej karykaturę. Kuriozalna jest obrona przeciwników warsztatów o tolerancji i mowie nienawiści pod pretekstem obrony demokracji. Uczenie tolerancji i nagana mowy nienawiści jest groźna dla młodego pokolenia i należy w demokratycznych wyborach rozstrzygnąć czy zgadzamy się na to, czy nie? Panie Wróbel przegłosujmy demokratycznie, czy kradzieże i rozbój należy wyłączyć z Kodeksu Karnego. Bo może większość aprobuje takie postępki i narzucanie takiego prawa społeczeństwu jest niedopuszczalne.
  • ~H. Brunner ś.p. z niepolskich służb spec.
    (2019-01-25 08:32)
    Wiem, że przed laty CIA wypuściła w Chinach stada zmutowanych genetycznie wróbli. Czy mogły dolecieć do nas ?
  • ~miś
    (2019-01-25 12:52)
    "Prawicowe w języku byłych elit oznacza "ohydne"" Czy kolega Wróbel mógłby rozwinąć określenie: "byłych elit "?
  • ~Qwerty
    (2019-01-25 11:04)
    W Polsce prawicowe jest ohydne, drogi panie. I jest to wina prawicy.
  • ~adamos
    (2019-01-25 11:04)
    Zawsze okreslałem samego siebie jako zwolennika PRAWICY. Od kiedy rządzi PiS nazywam się REPUBLIKANINEM. Bo PRAWICA stała się obciachowa.
  • ~Seitan
    (2019-01-25 11:47)
    W Polsce nie ma prawicy, tak samo jak nie ma konserwatystow. Mamy za to narodowych-socjalistow (PiS) i zaprzancow pokroju Glinskiego czy Jaroslawa Gumowy-Kregoslup Gowina.
  • ~zyzio
    (2019-01-25 10:08)
    Ale, że co? Że nie zapracowały sobie, na to miano? Że niby są OK, koncyliacyjne, nieagresywne i pełne chrześcijańskiej miłosci? Sorry, ale nie jest i nie było tak.
  • ~ziuk
    (2019-01-25 14:16)
    Teraz będą walili tą "mową nienawiści" jak pałką przez łeb. Najcelniej ujął to Ziemkiewicz przyrównując do "walki o pokój" Związku Radzieckiego.
  • ~Blanka
    (2019-01-25 10:02)
    Właśnie. Swoimi nienawistnymi dla Autora "komentarzami" udowadniacie tezy artykułu. I sądzicie, że jesteście twórczy w wyzwiskach?
  • ~Tiliuk
    (2019-01-25 23:25)
    Mialem kiedys prawicowe poglady is sympatyzowalem z prawica, ale od kilku lat na sam dzwiek slowa prawica chce mi sie rzygac.
  • ~odlot zupelny
    (2019-01-25 16:00)
    ale o co chodzi ?
  • ~Ole. zwykly odlot
    (2019-01-25 21:37)
    - A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu: lecz jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się ...................................... No i fajno bylo. .... A tu STOP orkiestra.... Szwagra bijo. No more. No i powstal problem.Niema komu nadstawiac. Ole.
  • ~Szar obywt
    (2019-01-26 08:17)
    Widać z wywiadu że Pan się nie może zdecydować i staje w rozkroku . Szkoda , a myślałem że potrafi Pan określić , wyznaczyć drogę w kierunku jasnej strony mocy dla siebie i młodzieży .
  • ~bezjajeczne wiesci
    (2019-01-26 03:15)
    bel kot
  • ~Slazak
    (2019-01-26 10:18)
    Ot, co mowi przedstawiciel polskiej prawicowej inteligencji
  • ~Podpowiadam
    (2019-01-26 14:21)
    Żałosne jest gdy nauczyciel aspiruje do roli sumienia narodu, narodu smoleńskiego!
  • ~Look
    (2019-01-26 16:12)
    Wrobelku , komu d o o o e lizesz? Bo ja nie nalezalem i nie naleze do zadnych elit politycznych, a Pis jest dla mnie ohyda! Kapisze?

Może zainteresować Cię też: