Gwiazdowski wchodzi do polityki. "Najbardziej odpowiadałaby mi rola Kaczyńskiego"

| Aktualizacja:

"Pensja premiera nie wystarczyłaby mi na alimenty! Musiałbym kraść, a ja jestem za przejrzystością polityki, więc by się wydało" - w rozmowie z DGP mówi Robert Gwiazdowski, prawnik i komentator ekonomiczny, związany z Centrum im. Adama Smitha. 

wróć do artykułu
  • ~Batko
    (2019-02-07 20:15)
    Panie Robercie liczę że wśród Pańskich współtwórców nowej Partii opartej politycznie o tzw. Narodową Demokracje ( Endecje---czyli Narodowcy bez Szalonych Nacjonalistów),będzie Marek Jakubiak -Federacja dla Rzeczpospolitej, zaproponował bym też współprace Obozowi Wielkiej Polski ,oraz Markowi Jurkowi ( choć drażni Mnie Jego Klerykalizm.Panie Robercie pamięta Pan Ligę Polskich Rodzin ( Ego tzw. przywódców doprowadziło do upadku) ,MUSI powstać Siła oparta o Narodowych Demokratów. Wtedy będzie przeciwwaga dla Okrągło-sto-łowców.Życze Panu Powodzenia ,i spełnienia swych Myśli.
  • ~Batko
    (2019-02-07 20:18)
    Ps: PRZEPRASZAM za ZBYT CHAOTYCZNE wypowiadanie Swych Myśli.Ale to zbyt nerwowego podejścia do tematu.Batko-Matwiej Płatow-Endek.
  • ~piro
    (2019-02-07 20:22)
    On sobie jaja robi z tym wchodzeniem do polityki, prawda? Powiedzcie że to prawda.
  • ~Derwisz
    (2019-02-07 20:36)
    Panie profesorze, alimenty w pańskim wieku ? Powiedzą ,że jest pan jurny Robert. Doceniam Pańskie stanowisko i wiedzę nt ekonomii. Proszę tylko wyjaśnić czy zachowa pan prawa nabyte np. hutników i chemików i już ma Pan mój głos.
  • ~znowu
    (2019-02-07 21:38)
    Strugany jest nam nowy pajacyk?
  • ~lon
    (2019-02-07 21:41)
    Na Ukrainie startuje komik to i w Polsce moze startować.
  • ~Klari
    (2019-02-07 22:06)
    Gwiazdowski wchodzi do polityki ... uuuuu! Wszedł w prawicowy sojusz, a tam: M. Piotrowski - lubiany przez Rydzyka, M. Jurek - fan kata Chile Pinocheta, M. Jakubiak – endek na pewno, homofob? – mówi, że nie, a na FB pisał kontrowersyjne wpisy o Michalczewskim a potem przepraszał. I co z tego, że przepraszał, rozeszło się (jak wpadka P. Kukiza, który wprowadził do sejmu narodowców a potem przepraszał). R. Gwiazdowski – populista - pamiętam doskonale, co wygadywał i jak ostro krytykował ZUS. I co? I nie udało mu się go „naprawić”. Za dużo „tlituje”, „fejsbukuje” ten „mądraliński”. I do tego wolałby, żeby partie finansował „(...) szef irlandzkich eurosceptyków albo rosyjski oligarcha, albo spółki Skarbu Państwa". A potem nie wierzył, że tak napisał. Ani M. Jurek, ani M. Piotrowski, ani M. Jakubiak, ani żadni inni eurosceptycy czy narodowcy itp. Ani PiS, ani Kukiz ’15 też! Z czym do ludu!
  • ~Wyborca PiS-u
    (2019-02-07 22:33)
    Gwiazdowski może co najwyżej wylądować u Mikkego albo narodowców! Miałem go za poważnego człowieka a to jednak jest cyrkowiec...
  • ~wiosna panie sierzancie, to byl taki film
    (2019-02-08 02:49)
    jeden wchodzi do polityki, drugi wszedl na uszko, trzeci obiecuje, czwarty d.... truje.
  • ~jula
    (2019-02-08 04:30)
    Wie pan niepożytecznym to trzeba umieć być ! A co na to prorok toruński ?Niech pan zacznie od normalności i zrezygnuje z bycia pośmiewiskiem jak to jest w przypadku pańskich marzeń .
  • ~spoko
    (2019-02-08 07:03)
    Bardzo lubię tego człowieka, niestety facet który głosi w Polsce że 2+2=4 nie ma w Polsce zadnych szans. Wygrywają ci którzy twierdzą ze 2+2=6 bo wiedzą skąd wziąć reszte w opozycji zaś sa ci od 2+2=3 bo wiemy kto ukradł. Lata robienia Polakom robienia wody z mózgu skutkują tym że facet mówiący prawdę jest brany za pajaca. Że wspomnę Reformę Emerytalną kiedy to paru gości przekonało 38 mln Polaków ze płacąc taką samą składkę będą mieli dwa razy wiekszą emeryturę bo oni wiedzą jak to zrobić. Emerytura pod Palmami...... kurna.
  • ~ronin
    (2019-02-09 13:10)
    Odkąd tylko pamiętam,nie grzeszył inteligencją - i z wiekiem się pogarsza.
  • ~ejd-11
    (2019-02-09 17:04)
    Panie Gwiazdowski, coś słabo z logiką. Pensja premiera nie wystarczyłaby na Pana alimenty i che Pan do polityki!?