To on wiedzie lud wsi na barykady. Czy będzie drugim Lepperem?

Choć tego porównania nie lubi, Michał Kołodziejczak nazywany jest młodszą wersją Andrzeja Leppera. Oficjalnie jego ruch nie ma też ambicji, by stać się nową Samoobroną. Jednak z każdym miesiącem rośnie w siłę, bo na czele rolników znów stoi charyzmatyczny lider.

wróć do artykułu
  • ~cytryna palczasta
    (2019-02-17 20:35)
    Ważne jest aby chłopki roztropki z PSL nie były znowu u władzy.
  • ~Apel do V kolumny
    (2019-02-17 20:37)
    Tylko rządy PO i N mogą spełnić postulaty rolników !. tylko PO potrafi sprzeciwić się UE. PO już nie raz udowodniła że dla nich wszystko co polskie jest najważniejsze. Tylko PO robiło dobrze rolnikom !!!
  • ~myślę że
    (2019-02-17 20:40)
    Facetowi marzy się władza, nic więcej.
  • ~krystek
    (2019-02-17 20:41)
    kolodziej wez sie zarobote anie ludzi buntowac pierw pokaz co dobrego zrobiles dla kraju igospodarki zeby budzet poprawiac aty tylko w gebie jestes madry nic soba niereprezetujesz
  • ~De
    (2019-02-17 21:08)
    Zrób z ziemniaków frytki zarobisz więcej tylko nie blokuj dróg bo ktoś cię przypadkowo przejedzie i będzie placek ziemniaczany we Francji żółte kamizelki tak blokowały że zginęło już 6 osób i zapomnij że dostaniesz więcej za ziemniaki jak niemiecki rolnik 4 zł za kilo jak ci nie pasuje to idź do supermarketu na kasę
  • ~De
    (2019-02-17 21:14)
    Ciekawe czy ten małorolny wie że Rosja eksportuje ziemniaki więc na pewno jego nie kupi
  • ~Elzbieta
    (2019-02-17 21:17)
    Nie, nie będzie drugim Lepperem, bo to był autentyczny, oddolny ruch, a nie sterowany z góry. Jakiej? Wiadomo!
  • ~Arekaaa
    (2019-02-17 22:52)
    Przecież z nim się nikt nie liczy. Nawet 6 lutego prezydent go ośmieszył i wszystkich rolników. Co Pan wywalczył tego 6 lutego??? Co rolnikowi się polepszyło? Tylko wcześniej wkurzyliście Bogu ducha winnych kierowców, którzy was przeklinali i nic poza tym.
  • ~44 dawniej też 44
    (2019-02-18 00:24)
    Wymyślił go Kaczyński i nim steruje. Szwagier mówi, że tak gadają w ścisłych kręgach ZSL.