Paweł Olechnowicz, były prezes Lotosu: Potraktowano mnie jak szmatę [#RigamontiRazy2]

| Aktualizacja:

"Moja wiedza była komuś nie na rękę. Przejęcie Lotosu przez Orlen to zagrożenie dla bezpieczeństwa energetycznego Polski. Przecież w Orlenie państwo ma tylko 27 proc. udziałów" - mówi były prezes Lotosu Paweł Olechnowicz

wróć do artykułu
  • ~soros
    (2019-02-21 20:31)
    Następne niewiniątko i kolejny męczennik dla "niezleżnych mainstremowych mediów"
  • ~J.K
    (2019-02-22 07:42)
    Niech miernoty społeczne przestaną się wypowiadać na temat Olechnowicza. Tylko ciemnota jest zadowolona z ubeckich metod. Olechnowicz to bardzo mądry i uczciwy człowiek.Gdyby nie on to Rafinerii dzisiaj by nie było.A w pisowskim chorym państwie to jest właśnie tak ,że ludzie którzy naprawdę znają się na swojej pracy ,traktowani są jak najgorsze zło.Olechnowicz wykonywał swoje zadania na najwyższym poziomie i kochał to co robił.
  • ~eu
    (2019-02-21 20:27)
    Pis bierze jeszcze wiencej jak Po bo im sie nalezy za cierzka prace
  • ~Wisła
    (2019-02-21 21:14)
    metody pana Ziobry i jego cywilna odwaga są dobrze znane.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-02-21 21:33)
    Boje sie o swoja Agencje, siebie I moje pracownice. Bylam niegospodarna. Nie zabranialam moim pracownicowm uzywac prezerwatych jednorazowych, co podnosilo koszty uslugi. Wg rachunku ekonomicznego po uzyciu powinny plukac I suszyc przed nastepnym uzyciem. Wiec zawsze czekam o 6 rano: przyjda po mnie czy nie przyjda. Jak przyjda to zaoferuje usluge za darmo. Tylko nie w kominiarkach panowie.
  • ~English Please !!!
    (2019-02-22 13:20)
    Tylko zeby bylo jasne, Warszawa jest WIOCHA !! Komplet Scheisse !!! Najbrydsze miasto w zchodniej Europie
  • ~marek od latarek
    (2019-02-21 22:59)
    Pis -matołki wywalają dobrych fachowców a wstawiają posłusznych ministrantów i inne harcerki
  • ~Lilu
    (2019-02-22 12:11)
    Proszę Pana, zło wróci do tych którzy je czynią. Nie w tej, to w innej postaci.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-02-21 20:22)
    No popatrzcie, taki niwinny, a piniendzy ni było !
  • ~7 października, święto MO i SB
    (2019-02-22 13:20)
    a jaki miał być kapitalizm? Nie rozumiem, że człowiek z takiego stanowiska, może takie rzeczy mówić. A tu proszę, punkt widzenia zmienił się z chwilą zmiany miejsca siedzenia. iIlu jeszcze takich zwolenników "wolnej", "demokratycznej" i broń panie Boże kapitalistycznej Polski, tak zapłacze nad swoim losem?
  • ~pola
    (2019-02-22 09:39)
    biale kolnierzyki nietykalne -tak mysli ten pan ----i tak lamentuje -trzeba odpowiadac jak kase sie bralo i tyle
  • ~oszukany
    (2019-02-21 20:52)
    No tak ma się tyle kasy, teraz tylko żyć a tu się czepiają.
  • ~skorpionx
    (2019-02-21 23:15)
    Jezeli ktos ma watliwosci do tego ze CBA musi isc do akcji w pelnym uzbrojeniu i gotowa na wszystko, to niech sobie przypomni o akcji w Magdalence (w google haslo: strzelanina w Magdalence). Blida mogla tez zamiast strzelic do siebie, mogla strzelic do pilnujacej jej policjantki. Walka z korupcja nie zna kompromisow. Wirus rosyjskiej korupcji z czasow zaborow zarazil wielu. Rewizor Gogola...
  • ~39marpik
    (2019-02-22 07:45)
    Szubrawiec nigdy nie uwierzy że można być uczciwym.
  • ~mas
    (2019-02-22 10:50)
    Jeżeli Pan Olechnowicz jest winny i są twarde dowody na to sprawa jest oczywista. Jeżeli to sprawa polityczna to powinno się znaleźć osobę, która za tym stoi i wsadzić na 25lat koloni karnej wśród przyjaźnie nastawionych "buszmenów" jako karę za niszczenie niewinnego i chorego człowieka. Może następnym razem jakiś polityk przed tego rodzaju hucpą zastanowi się 2 razy.
  • ~!@#
    (2019-02-22 08:58)
    Na drugi rok będziemy kibicować zatrzymywaniu wielu, wielu z tej Zdradzieckiej zmiany
  • ~Grześ Schetyna
    (2019-02-22 13:57)
    un z PO, un niewinny, un tylko lody kręcił ?
  • ~jura
    (2019-02-22 08:14)
    Jeśli po 30 latach pracy dla kraju tak się jest traktowanym to może lepiej myć gary na zachodzie bo tam pomywaczy się lepiej traktuje niż u nas elity gospodarcze.Olecnowicz pracował i brał za to pieniądze, wnormalnym kraju jest to normalne.
  • ~Spokko
    (2019-02-22 11:50)
    Uczciwy ? A jakie to ma znaczenie, wróciliśmy do komuny. Na każdego znajdzie się paragraf, byle nie na NASZYCH. Nasi nie kradną, im się NALEŻY.
  • ~cwt
    (2019-02-22 16:28)
    Fakt jest ze byla proba sprzedania Lotosu rosjanom, dlaczego temu zaprzecza, malo wiarygodny