"Skandal! PiS kupuje wyborców!". Dlaczego PO zachowuje się jak rozkapryszone dziecko? [OPINIA]

| Aktualizacja:

Nowa oferta programowa PiS sprowadza się do hasła: "Bogaćcie się. Dzięki nam". Jest nastawiona na realizację rosnących aspiracji Polaków. Tych finansowych. Skoro nie jesteśmy przedsiębiorczy i innowacyjni, skoro nie jesteśmy w stanie wyjść z pułapki średniego rozwoju, to dosypiemy wam pieniędzy. Metody różne, ale efekt ten sam - będziecie mieli więcej.

wróć do artykułu
  • ~krasnal wyklęty
    (2019-03-05 08:43)
    śmieszy mnie naiwność tego narodu. taki niestety nie doczeka się dobrego rządu i dobrobytu kiedy daje się ograć oszustom obiecującym gruszki na wierzbie aby wyłudzić głos do urny. oprócz ciągle funkcjonujących oszustw "na wnuczka" doszła nowa "na bajki krasnala" no bo tak: tę zaliczkę na czopki to emeryci dostaną bo to jest jescze w kompetencjach tego rzadu, szkopuł tylko w tym że dadzą koryto w brukseli jakimś bubkom a społeczenstwo nic nie zyska bo w brukseli nasze frakcje nic nie znaczą a co pozostałych obiecanek to będą z nich nici z uwagi na to że pis nie bedzie miał absolutnej większości po wyborach jesiennych i wszystkie opozycja zablokuje. idźcie, głosujcie znowu dostaniecie g....no
  • ~Cccp
    (2019-03-04 03:39)
    Nie oddadzą trzynastkę ubekom i SBkom A oni będą hulać nad morzem i się bawić a naród biedny będzie dalej biedę klepać
  • ~poldi
    (2019-03-04 01:03)
    Ja tez wezme pieniadze od Kaczynskiego,a zaglosuje na Biedronia..
  • ~xxxx
    (2019-03-03 21:48)
    Tylko czemu dają pieniądze tych co im się chce - tym co się im nie chce ? Niech dadzą ze swoich nagród , zawyżonych zarobków ( panienki Glapińskiego) , dotacji na Rydzyka i innych przekrętów
  • ~Krzysztof
    (2019-03-03 19:01)
    To hipokryzja straszna. PO w 2014 roku obiecywało rzeczy warte 140 miliardów, a teraz rzucają się na Pis za obietnice warte 40 mld, przecież to niepoważne.
  • ~Barbara
    (2019-03-03 18:56)
    Opozycja jest przegrana. Myślała o sobie, a nie o Polakach. Teraz na Wyborach zbierze plon swojego rządzenia . Brawo PiS !!!
  • ~oburzony
    (2019-03-03 17:13)
    A co ma do zaproponowania koalicja schetyny poza oczywiście odebrania PiS władzy. A no tak LGBT + bo to nie dużo kosztuje a można niektórym zrobić wodę z mozgu
  • ~tadeusz
    (2019-03-03 14:38)
    trzt lata temu wasz wszechmocny i wszystko wiedzacy fachowiec od kasy mowil ze nie bylo i nie bedzie piniadzow co sie okazalo ze zlodziej odsunieto od koryta i pieniadze sa a wy nie mozecie tego scierpiec i wymyslacie rozne herezje tu chodzi o dobro Polakow a nie kasty peowskiej
  • ~Przykra prawda
    (2019-03-03 12:58)
    Pis nie myśli o przyszlosci obywateli tylko ciągle mówi o przeszłości.
  • ~cuda
    (2019-03-03 10:10)
    PO to szambo przez 8 lat dawali sobie premie i łapówy kasta żyła ponad stan a Polacy prosty robotnik i emeryt i resztę ludzi PO i PSL miało w du.pie .
  • ~krystek
    (2019-03-03 09:22)
    drodzy panstwo wszystko krytykujecie a nie rozumiecie ,ze pieniadze musza miec obrot aby gospodarka rozwijakla sie ci co tak najwiecej krytykuje to pierwsza do brania jest a za po i pls mieliscie najnisze wynagrodzenie , rodzinne nie wszyscy mieli, zylo sie lepiej tylko nowobogackim adzis jest doceniony robotnik ktory pracuje na budzetowke ale itagrupa burzy sie ze placi podatki to wtedy zkat by byly pieniadze tylko z wydruku zastanowcie sie
  • ~head
    (2019-03-03 09:11)
    Z FB: NA WYBORCZCZE OBIETNICE Przed wyborami żaby słuchały z zachwytem Kandydata, co zmienić chciał Stawpospolitę; „Dobrobyt wam zapewnię! Będzie w waszym stawie Bogato i bezpiecznie. Ja to wszystko sprawię! Staw czysty i ojczysty! I jeszcze przyrzekę, Że w lewacką go nigdy nikt nie zmieni rzekę. Nie będzie w waszym stawie obcych trzcin, szuwarów, Każda żaba dostanie po 500 komarów, Nie będzie w stawie biedy ani bezrobocia, A więc głosujcie na mnie. Pozdrawiam! Wasz Bocian”
  • ~head
    (2019-03-03 09:09)
    Z FB: NA WYBORCZCZE OBIETNICE Przed wyborami żaby słuchały z zachwytem Kandydata, co zmienić chciał Stawpospolitę; „Dobrobyt wam zapewnię! Będzie w waszym stawie Bogato i bezpiecznie. Ja to wszystko sprawię! Staw czysty i ojczysty! I jeszcze przyrzekę, Że w lewacką go nigdy nikt nie zmieni rzekę. Nie będzie w waszym stawie obcych trzcin, szuwarów, Każda żaba dostanie po 500 komarów, Nie będzie w stawie biedy ani bezrobocia, A więc głosujcie na mnie. Pozdrawiam! Wasz Bocian”
  • ~head
    (2019-03-03 09:07)
    PiS rozpuścił wyborców rozdawnictwem i teraz każdy kto ograniczy rozdawanie i będzie miał poczucie odpowiedzialnosci za kraj (o ile się taki znajdzie) będzie na przegranej pozycji. Wenezuela w perspektywie.
  • ~Ed
    (2019-03-03 08:05)
    PiS zafundował nam Polakom reformy które zamiast poprawić sytuację znaczne ją pogorszyły. Dla odwrócenia uwagi od porażek związanych z nimi, zastosowali prostą metodę. Damy pieniądze, byleby tylko Polacy nie pytali się o skutki reform.
  • ~Czcze obietnice.
    (2019-03-03 06:40)
    Mieli aż 8 - lat i tylko wiele obiecywali, a realizacji niestety nie było, a teraz lament i kolejne czcze obietnice.
  • ~ziutek
    (2019-03-03 06:11)
    re: sekowany..... kazda q..... jest kupna i KAZDY gosc bez rozumu takze. Tak bylo i tak bedzie !
  • ~czesiek
    (2019-03-02 23:15)
    10 parti knuje brudną grę przecwko PIS i tak obawiają się przegranej w majowych wyborach Donalda z grubym Holendrem . obaj nastawieni są do Polski bardzo brzydko i zachowują się jak wrogowie UNI .
  • ~Z
    (2019-03-02 23:08)
    POlactwo piniedzy nie mialo.chociaz POLSKE prawie cala sprzedalo.
  • ~e54
    (2019-03-02 22:58)
    Tonący ...... brzytwy się chwyta i stąd ten skowyt i jęk lemingów z PO