Reforma wymiaru sprawiedliwości według PiS. Sędzia: Nie osiągnięto żadnego z celów

| Aktualizacja:

R e forma wymiaru sprawiedliwości, szczególnie sądowego, stała się priorytetem dla dobrej zmiany. Obiecywano system szybszy, efektywniejszy oraz sprawiedliwszy. Po ponad trzech latach wzmożenia Kowalski ma prawo powiedzieć: sprawdzam. Czy zamieszanie wokół sądów przyniosło zapowiadany przez inicjatorów efekt? Każdy, kto stał się ostatnio uczestnikiem postępowania sądowego, wie, że żadnego z celów nie osiągnięto.

wróć do artykułu
  • ~brawo pseudopatrioci
    (2019-03-13 20:39)
    Slowo "nadzwyczajna kasta" jest wylansowane przeciez przez prezesa dla niszczenia wladzy sadowniczej przeszkadzajacej mu w zawladnieciu wszystkiego w Polsce i podporzadkowanie sobie prawa i konstytucji przez odpowiednie swoje wlasne ich interpretacje. Co przywodca powie jest bezgranicznie i bezmyslnie dalej uzywane.
  • ~riddick
    (2019-03-11 00:27)
    Mimo oślego uporu nadzwyczajnej kasty sędziowskiej coś jednak sie ruszyło. Ruszyły jak nigdy dotąd dyscyplinarki dla nierzetelnych sedziów, KRS wreszcie działa normalnie a nie jak za czasów żurka i Burego, ruszyły skargi nadzwyczajne do SN, do SN wchodzi świeża krew sędziowska i wietrzy się zasiedziała struktura bizantyjska.Jeżeli PiS wygra wybory to bunt kasty szybko i do końca wygaśnie.Sądy znormalnieją.
  • ~gosc z zagranicy
    (2019-03-10 19:32)
    SKOKi,Srebrna (Pekao,KNF, Bierecki,Chrzanowski, SB -Piotrowicz, szef SREBRNEJ dawny pracownik SB,pani Basia z Srebrnej doradca J.Kaczynskiego pracowala juz z Jaruzelskim i Kiszczakiem itd. ......). NO I CO ? Przeciez nasi.
  • ~ Przemo
    (2019-03-10 18:13)
    A jak z reformowac jak kasta miesza ile wejdzie
  • ~chryst.
    (2019-03-10 17:11)
    ten Zoliborsko-Targowicki szkodziciel jeszcze zdazy odpowiedziec przed Narodem za swoje zle czyny przeciwko Polsce.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-03-10 16:44)
    Cel osiągnięto, pan Ziobro trzyma pana Kaczyńskiego w garści.
  • ~[ ╲╱]Ω[├─┤]
    (2019-03-10 15:21)
    Przecież sędziowie strajkują tylko nie wprost bo zabrania im tego prawo ale pośrednio to cały czas mamy do czynienia z strajkiem sędziów... Kiedyś sędziowie poczujecie nie nieudolne działania PiS ale rzeczywisty gniew ludu i wtedy nikt i nic was nie uchroni...
  • ~ed.
    (2019-03-10 15:15)
    Przy tylu przeszkodach zgotowanych przez "nadzwyczajną kastę" przy wykorzystaniu ulicy i zagranicy dziw że choć niewiele ale się udało. To sędziowie są winni temu opóźnieniu. Reforma zostanie dokończona a część nadzwyczajnej kasty odejdzie w niesławie. Polscy sędziowie i tylko polscy są jak święte krowy w Indiach - nietykalni.
  • ~Lawnik z pod bloku
    (2019-03-10 13:35)
    W sadownictwie komunizm ma sie dobrze
  • ~nie mam zaufania do Piotra Malgosika
    (2019-03-10 13:21)
    Reforma cos dala. Jesli jeszcze nie dala oczekiwanych rezultatow to daltego ,ze blokuje ja Bruksela ,ktora nie che pozwolic na reforme.W wymiarze sprawiedliwosci najwazniesi sa ludzie. Najlepsze prawo zle stosowane robi sie zle.
  • ~eu
    (2019-03-10 13:03)
    Szatany przy wladzy kturzy Polakow robi w balona
  • ~babcia Ewka
    (2019-03-10 12:51)
    To jak reforma w burdelu, niby nowe firanki, ale prostytuki stare !
  • ~onan
    (2019-03-10 12:48)
    Jak wygląda reforma wymiaru sprawiedliwości według PiS! ano tak że ofiara jest przesłuchiwana nieprzerwanie po kilkanaście godzin w prokuraturze a oszust który nie zapłacił za zlecenie zamiast gnić w więzieniu siedzi sobie wygodnie na nowogrodzkiej z kotem na kolanach i otrzymuje raporty z "ustaleń" upartyjnionej prokuratury!
  • ~TW bertrand
    (2019-03-10 12:30)
    Przecież w pisowskiej reformie właśnie o to chodzi by sądy były niesprawne, ludzie niezadowoleni - a w takiej mętnej wodzie można łatwo rozstrzygać wszelkie spory na własną korzyść grając stale niechęcią wobec sędziów i podważając ich wyroki.
  • ~~~
    (2019-03-10 12:29)
    Reforma wymiaru sprawiedliwości według rządu ma bronić PiSich przestępców i ich kolesi! czyli targowicę i złodziejskie nasienie oraz zapewnić nieoderwanie od koryta!

Może zainteresować Cię też: