Wróbel: Piotr Semka i jego bliski przyjaciel Jacek Kurski zostali "oszołomami"

| Aktualizacja:

Charakterystyczna postać polskiego zdecydowanego prawicowca nie jest najprzyjemniejszym widokiem na świecie: ma kręgosłup z betonu i podobną lekkość argumentacji.

wróć do artykułu
  • ~man of iron
    (2019-03-15 07:41)
    Panie Wróbel nie uważa pan, że już pora przestać pisać. Skąd pan to bierze Semka - człowiek z żelaza. Żałosne.
  • ~czas pisu mija /3+ na szczęście
    (2019-03-15 07:54)
    Hę ? Pomyśl ptaszyno jeszcze chwilę, zanim napiszesz resztę. Co do Kurskiego i Semki, to nic już ich nie uratuje - stracili twarz do reszty, jeżeli dziś nie mogą stanąć w Gdańsku, w publicznej przestrzeni między ECS-em, pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970 z trzema krzyżami, a siedzibą związku zawodowego Solidarność. Nic w tej przestrzeni nie jest dziełem *korytowców*. Gdyby kaowcowi Glinskiemu udało się wrogie przejęcie ESC /tak jak przejął Muzeum II WŚ/, to ciekawe, co byśmy oglądali, zamiast prawdziwej historii
  • ~Viola da Gamba
    (2019-03-15 09:15)
    Wrobelku ! To cos nowego .Finezyjna gora miesa lub co blizsze prawdy smalcu.Pleciugo finezja kata proszacego o opuszczenie kolnirzyka koszuli zeby nie poplamic krwia po odcieciu glowy.
  • ~Zorro
    (2019-03-15 12:32)
    Panie Wróbel, a kim Pan jest żeby stawiać zarzuty Bogdanowi Borusewiczowi? MIEJ PAN MIARĘ!!!
  • ~dor
    (2019-03-15 14:41)
    Panie Wróbel, a jak Pan siebie nazwie? Rzuca Pan epitetami, a może coś o sobie? Proponuje koniunkturalista.
  • ~stary
    (2019-03-15 22:26)
    Żałosne. Tak to jest jak rozkoszny Dyzio - humorysta, dość zresztą lichy, uwierzy, że jest wybitnym publicystą. Dziwne tylko, ze zdołal o tym przekonac redaktorów Dziennika
  • ~ka-ac
    (2019-03-15 19:57)
    cyt..."finezję, dodajmy, niedocenianą przez ogół prawicowych czytelników". Ani nie jestem "prawicowym czytelnikiem", ani też nie cenię sobie zbytnio finezji pana Semki. Ale jeszcze niżej cenię argumentację sprowadzającą antagonistów do poziomu nierozgarniętych gamoni.
  • ~kunta kinte
    (2019-03-15 13:32)
    o cie Florek pan Jacek na tym zdjęciu chyba ma erekcję a może nawet coś więcej
  • ~50 tysia dla misia
    (2019-03-15 11:38)
    A stało się to już w czasie poczęcia
  • ~Marlow
    (2019-03-15 23:17)
    Jak to mówią za wielką wodą: "dont drink and write, you are not Ernest Hemingway..." :(
  • ~Don Carlos
    (2019-03-16 07:37)
    Tych ludzi większość społeczeństwa polskiego zna i ma o nich jak najgorsze zdanie - nigdy nie będą zaliczani go grona ludzi w pełni normalnych, to są odlotowcy i zwykli cwaniaczkowie polityczni zachłanni na cudzą kasę. A co do pana Jaśka, to powiek tak: mały, wredny cudak w "muszce" i koszuli flanelowej.
  • ~jarek
    (2019-03-16 11:05)
    Nie "zostali", ale cały czas SĄ!
  • ~autorwidmo
    (2019-03-16 06:37)
    Mitu Solidarności nie da się reanimować. Cała Solidarność to ruch jakobińsko-lewacki. Rzeczpospolita jest monarchią zgodnie z obowiązującym prawem, co Solidarność zbywa milczeniem. W konstytucji nigdzie nie padają słowa "głowa państwa" i "ustrój".
  • ~kierowca
    (2019-03-17 09:17)
    Padają z różnych stron potoki słów - ale pamiętajcie na wsze czasy że lalkarz jest tylko jeden a marionetek wiele.Zobaczcie co się dzieje na tych zjazdach PiS co oni tam wyprawiają i wygadują.Tam dosłownie jest tak że dzień bez Wazeliny To Dzień Stracony.
  • ~Don Carlos
    (2019-03-16 23:41)
    Tych dwóch zasłużyło jak nikt inny na miano "oszołomów". Panie Jasiek, dołącz do kolegów będzie żwawo jak cholera "Egon".
  • ~Wera
    (2019-03-16 20:26)
    Pan Siemka to mi to zwierz ni to człek grubszy jak wyższy mózg otłuszczony siedzi na dwóch stołkach i myśli że mówi mądrze. A Kurski to brak słów. Za Sam wygląd dożywocie. .
  • ~pruszkowiak
    (2019-03-17 09:22)
    Boże spraw żeby PiS przegrał w nadchodzących wyborach do Parlamętu Europejskiego i w krajowych wyborach.
  • ~niestety
    (2019-03-20 08:34)
    tak tych dwoch to tylko utylizowac z zycia publicznego bo to dzbany i de---le
  • ~kawosz
    (2019-03-30 09:31)
    Semka to taki Pan Kierdziołek polskiego dziennikarstwa .Wystęka każdy tekst dla dobrej zmiany.