Zaremba: W wojnie o kartę LGBT+ konserwatywna strona reaguje przesadnie

| Aktualizacja:

W dzisiejszej wojnie o kartę LGBT+ liberalna strona udaje, że może zrobić coś przełomowego, a konserwatywna reaguje na to przesadnie – z powodów wyborczych. Ale same dylematy nie są pozorne.

wróć do artykułu
  • ~kizak
    (2019-03-22 08:09)
    zaremba - zawsze byłeś karłem , ale teraz przesadziłeś
  • ~Karmien
    (2019-03-21 14:09)
    UWOLNIĆ RAJBIAJA TOWARZYSZu Sschietynow dość DYKTATURY KOBIET ty POlszewicki SZKOPIE
  • ~Polska
    (2019-03-18 01:02)
    Szkoda na was czasu rowery jedne Zwariowaliscie tak jak koalicja Obywatelska Tylko psycholog tylko Wam pomoże
  • ~i tyle
    (2019-03-17 23:06)
    W wojnie o kartę LGBT+ konserwatywna strona reaguje przesadnie. Za to nauka 4-latków masturbacji i adoptujące dzieci pedalskie małżeństwa to sprawy dobrze wyważone. Resume: Zaremba jest namiętnym zbokiem i oblechem.
  • ~wszystko dobre ale w miare
    (2019-03-17 16:24)
    Konserwatyna strona reaguje wlasciwie. Niewlasciwe jest "przeginanie paly" strony lewackiej
  • ~Bartosz
    (2019-03-17 15:56)
    Obrzydliwość tej tzw. Karty tylko episkopatowi nie narzuca jednoznacznych skojarzeń. Nawet Kaczyński potrafił powiedzieć wprost co myśli o atakujących dzieci i rodziny zboczeńcach. A dzisiejszy list .... klasyczny dialog z diabłem.
  • ~head
    (2019-03-17 13:13)
    Propagandyści PiSu dostali przekaż dnia i wszędzie go bezmyślnie wpisują, karty LGBT w ogóle nie czytali, dokument jest dla nich za długi. Dodatkowo ciemnota polska uważa - lepiej niech sobie pleban poużywa niż żeby dziecko miało być uświadomione i wiedzieć skąd się biorą dzieci. Ta 13 latka z Białostockiego, która urodziła ostatnio dziecko i nie wiedziała że jest w ciąży, jej matka zresztą też nie wiedziała, to sztandarowy przykład ciemnoty popieranej przez rządzących.
  • ~jaity
    (2019-03-17 12:21)
    Ludzie mają również inne problemy. Zbytnia koncentracja na seksie może skończyć się patologicznym uzależnieniem i dewiacjami. A zatem filozofia dupocentryzmu służy temu samemu, co kiedyś rozpijanie chłopów przez panów i karczmarzy - aby nie zmądrzeli i nie zobaczyli swojej niewolniczej pozycji.
  • ~Roland
    (2019-03-17 12:12)
    Delegalizacja ruchów pederastycznych to konieczność.
  • ~Paolo
    (2019-03-16 18:59)
    Nigdy nie głosowałem na SLD, a na PO i dalej zamierzam, pod warunkiem, że PO nie ugnie się pod skrajnymi postulatami środowisk. Tak dla związków partnerskich, również w wersji homo, tak dla Ew. ślubów cywilnych dla osób homo, ale stanowcze nie dla prawa do adopcji. Racje ma pani Monika Jaruzelska, która tez na to zwróciła uwagę i głośno wypowiedział się przeciw prawu do adopcji.
  • ~rychu
    (2019-03-16 18:53)
    panie Zaremba, co to jest przesada ??!!!! wie pan czy nie ??!!!!! bo mi sie wydaje ze nie !!! to jest histeryczna reakcja !!!!! ja porownal bym to do kaldzenia sie dziecka na podloge bardzo glosnego krzyku i udawanego placzu !!!!!!! w reakcji sekty Jareczka jest calkowity brak wiedzy, a w wypadku Jarka, brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem !!!!!!!! on powiedzial ze "nie mogl uwierzyc i przeczytal dokument WHO" i co ??!!!!! to jest jego zrozumienie ??!!!!!!!!! kompromitacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Observer
    (2019-03-16 17:01)
    Koalicjańci Europejscy programu jeszcze nie ogłosili, bo tłumaczenie z niemieckiego niezakończone.
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-16 16:58)
    Zaremba to marny dziennikarzyna, taki sobie chałupnik.
  • ~Gustaf
    (2019-03-16 15:58)
    Czy pan Zaręba czytał ? Po co to tłumaczenie , wystarczy przytoczyć kontrowersyjne zapisy i wszystko staje się jasne
  • ~toja
    (2019-03-16 15:42)
    Wielkie rozczarowanie pańskim tekstem.
  • ~qwerty
    (2019-03-16 13:27)
    Żeby demonstrować swój symetryzm, zwłaszcza w sytuacji kurczącego się koryta dla dojnej zmiany, może by tak autor pisał tylko jedno, góra dwa zdania, cała reszta jest całkowicie zbędna. I tak nikt tego nie czyta.
  • ~antyPiterek
    (2019-03-16 12:56)
    jak to przesadnie? Moja teoria jest taka że dziecko Totalsów do zwiazku małżenskiego z normalym wnosi podwyższone ryzyko zachorowalności na chorobę weneryczną, Chodzi przeciez o to by obnizyc wydatki na ZUS
  • ~trohan
    (2019-03-16 12:54)
    Zaręba napisał: "dochodzi zmysł Schetyny..." On ma zmysł? Grzesiu nie ma pomysłu na nic i nienawidzi...Ryżego Donka bardziej niż "małego tyrana". Walnij się Piecia w ten pusty łeb.
  • ~Raz dwa trzy
    (2019-03-16 12:51)
    Jak PO-wcy nie mają żadnego pozytywnego programu to zostają im tylko konflikty ideologiczne ......
  • ~abcd