Tomasz Jachimek: W stand-upie nie ma dla mnie tematów tabu

| Aktualizacja:

"Ktoś niedawno powiedział, że 20 lat temu trzeba było być bardzo odważnym, żeby wyjść na scenę i powiedzieć ku**a. Teraz zaś trzeba być bardzo odważnym, żeby wyjść na scenę i ani razu nie zbluźnić. Znaczna część polskiej publiczności, jeśli nie dostanie okraszonego bluzgami stand-upu o relacjach damsko męskich, czy gejach, to uzna taki występ za nieudany" - mówi Tomasz Jachimek w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~ja ja
    (2019-03-31 12:02)
    "Brak" komentarzy świadczy o "sympatii" do kolesia
  • ~Gosciu
    (2019-03-31 12:19)
    Rany boskie, naprawde nie wiem kogo smieszy ten Pan. Gdyby nie zrobil z TVN deala na pseudosmieszne gadanie, to nikt by o nim nie pamietal. Serio, jest tak smieszny jak kanapka z serem zoltym.
  • ~Studentka z krakowa
    (2019-03-31 12:28)
    co to za typ? skond sie wziol i co za sztuki sobom reprezentyje?
  • ~ALE SIĘ DOWARTOŚCIOWAŁ
    (2019-03-31 13:19)
    CHIMEK ty jesteś tylko PRODUCENTEM NAWOZU
  • ~Poland = SZAMBO CHAMOW
    (2019-03-31 13:35)
    Wyglada jak prymitywny polak pijak, oblesna uroda. Fuj
  • ~konfiV
    (2019-03-31 13:50)
    kiepski jest ... , sorry Kiepski!
  • ~konfiV
    (2019-03-31 13:51)
    pamiętam jak zaczynał... ,bez rewelacji ,a teraz jedzie na propagandzie .
  • ~beret
    (2019-03-31 13:52)
    Bardzo lubię tego pana, uważam że jest jedną z najlepszych twarzy polskiego kabaretu, ale nie podoba mi się to, że zajmuje ewidentnie pozycję peowszczyka. Generalnie - kabareciarze powinni zajmować się rozśmieszaniem, aktorzy graniem i byłoby super. A tak - oglądam film z panem Grabowskim i zamiast się skupiać na filmie, zaczynam o tym panu źle myśleć. Nie mam tego problemu z wieloma innymi znanymi polskimi aktorami, którzy grają a nie propagują...
  • ~m-53
    (2019-03-31 14:13)
    Co to ten stand-up i kto to ten jachimek???
  • ~peło to dno
    (2019-03-31 14:17)
    a co to lub kto to jest ?
  • ~Test
    (2019-03-31 14:23)
    ........................................................................................................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................. ...................................................................................................................................................................... ...................................................................................................................................................................................... ......................................................................................................................................................................................................................... .......................................................................................................................................................
  • ~Vidocq
    (2019-03-31 14:32)
    Myślę,że zarówno prawej, jak i lewej stronie lecisz sześćdziesiątką, tudzież wisisz dużym kalafiorem. Zatem nie przypisuj sobie ....."tego, prawda i tak dalej".
  • ~Br
    (2019-03-31 16:38)
    Pochodze z Zamojszczyzny I tez nazywa sie Jachimek . Mam nadzieje ze Nie jestesmy dalekimi kuzynami.
  • ~wers
    (2019-03-31 17:09)
    Daleko mi do prawej strony, ale pan Jachimek mnie nie śmieszy.
  • ~Ptr
    (2019-03-31 17:37)
    Bardzo śmieszne tylko TVn mówi najwłaściwsza prawdę.
  • ~esteta
    (2019-03-31 19:33)
    żałosny typek z niesprawnościa wokalną i rzadką budową twarzy
  • ~Mnietteck
    (2019-03-31 20:31)
    Najmniej śmieszna, za to najbardziej żałosna postać polskiego kabaretu. Najgorzej, jak ktoś bardzo pragnie czegoś, do czego nie ma za grosz talentu. Jedyny uśmiech, jaki wywołuje ma mojej twarzy jego produkcja, to uśmiech politowania. Chłopie, zabierz się za coś, co ci dobrze wychodzi. Na początek poszukaj roboty na dziale anestezjologii. Usypiasz ludzi lepiej niż eter.
  • ~Miso..,
    (2019-04-01 01:59)
    Jesteś zbyt śmieszny, aby ktoś traktował cię poważnie , chłopie.
  • ~Bartosz
    (2019-04-01 07:24)
    Ten Człowiek naprawdę myśli że kogoś obchodzą jego cienkie dowcipy i wyraźne zaniedbania z dzieciństwa. Aż tak trzeba jechać po ludziach żeby zaskarbić sobie miłość "warszafki".
  • ~internautka 50+
    (2019-04-01 07:45)
    Nie zmuszam się (nawet gdy się nudzę) słuchania i oglądania tego pana Jest ciężkostrawny

Może zainteresować Cię też: