Jarosław Gowin: Wygrana opozycji pchnęłaby nas na ścieżkę rumuńską [CAŁA ROZMOWA]

Jak rząd próbuje rozdać więcej niż stać na to budżet, to po krótkiej fieście funduje obywatelom biedę. Taki scenariusz grozi Polsce, gdyby jesienią władzę przejęła opozycja - mówi Jarosław Gowin, wicepremier, minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

wróć do artykułu
  • ~karla
    (2019-04-11 17:21)
    mądrego aż miło posłuchać
  • ~Marlena
    (2019-04-11 08:24)
    Blada,zaklamana,podla i wstretna glizda
  • ~Krzysztof
    (2019-04-08 21:40)
    Panie Gowin czy panu nie wstyd ******** takie głupoty ???? Wiążąc się z PIS-em wykazał się pan po prostu szmatławym charakterem !!! Do tego ma pan przepiękny tembr głosu taki słodziutki ,aksamitny ,cieniutki pieszczący każde słowo bije od pana ciepło i miłość do słuchających czy nie powinien pan przypadkiem zmienić płci ??????
  • ~kali
    (2019-04-08 08:43)
    Gowin, Gliński, Zalewska, Błaszczak, Brudziński, Duda,Kurski, Pawłowicz,Ziobro, Świątkowski, Kamiński, Szydło to klika intelektualnych miernot w kieszeni Jarosława. Ludzie nie kupujcie kitu, który wam sprzedają za wasze pieniądze.
  • ~67
    (2019-04-08 07:05)
    Gowin ty , twój GURU i twoi kolesie komunistyczni oprawcy PRAWDZIWYCH POLAKÓW już dawno zaprowadziliście POLSKĘ NA ŚCIEŻKĘ STALINIZMU .
  • ~amira
    (2019-04-07 18:10)
    patrzę na PiS i widzę "cesarza" Kapuścińskiego
  • ~ Ślązak
    (2019-04-07 13:40)
    Widocznie dla pana Gowina bezpieczniejsza jest ścieżka narodowego socjalizmu, podlanego sosem katolickim i dyktatury jednego faceta. Jarosław, !!! Jarosław!! Cześć .!!Łapa do góry!!!
  • ~konsul
    (2019-04-07 11:15)
    W twojej "karjerze" tylko NIGDY UCZCIWY nie byles!!! Jestes "spec"od wszystkiego!!! Jest ci obojetnie gdzie pier-- --dolisz robote!!! To tak jakby KOWAL po 2 tygodniach stal sie ZEGARMISTRZEM!!!
  • ~osmo
    (2019-04-05 23:38)
    ten to bredzi co oni zażywają za ******** ze maja takie odloty chyba ze się podnieca rozdawnictwem naszej kasy z podatków nierobom trzeba wyeliminować takich z parlamentu na zawsze
  • ~Tadek.R.
    (2019-04-05 04:22)
    Gowin może ratować swój stołek przeskakujàc z powrotem do pana Grzesia.
  • ~Belobo
    (2019-04-04 19:22)
    Glista Gowin już tylko może te poerdoly opowiadać PiSokomunistyczny złodziej. On wejdzie odcięty od koryta zbiednieje.
  • ~a-go
    (2019-04-04 13:29)
    Gowin. Wydawało mi się, że czegoś nie rozumiem, ale zrozumiałem, ze to ty masz problem. wg ciebie jeśli rozdajecie ponad budżet, to jest dobrze, a jeśli rozdawać będzie opozycja, to już źle. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, że wy swoje rozdawnictwo pokryjecie propagandowo, a opozycja nie umie kłamać tak, jak wy.
  • ~filozofek
    (2019-04-04 11:54)
    mhmm mhmm karierowicz jak się POPISuje. Płacze bo wie, że juz nie wróci do korytka mhmm a do rumunii z nowogrodzka tez niema szans
  • ~filo
    (2019-04-04 07:36)
    a dobrze by bylo zejsc z sciezki watykanskiej
  • ~kucharz
    (2019-04-04 05:24)
    zydowska lajza
  • ~Endriu z GE
    (2019-04-03 23:59)
    Gowin pogadaj z koniem może zarzy i albo wykopie cię z kopyta
  • ~...ropuch...
    (2019-04-03 23:21)
    ..psełdo łuczony wicepłemierze musi jesteś bardzo ograniczony Rumunia na którą sie powołujesz w wielu dziedzinach wyprzedza Polskę nim coś dolniesz miniszcze łot nałuk pomyśl...
  • ~Michal
    (2019-04-03 23:06)
    Panie Gowin nadal Pan nie pasuje do PIS i sam Pam o tym doskonale wie, próbuje się Pan upodobnić, gra pod Prezesa, wszystko to jest po prostu żałosne, podawane tutaj argumenty są po prostu nieracjonalne. Robi Pan dobrą minę do złej gry. No cóż tez tak można ale czy potem łatwo spojrzeć na samego siebie w lustrrze ? Niech Pan pamięta, będąc w tej grupie przykłada Pan ręce do psucia wszystkiego co uzyskano do tej pory po odzyskaniu niepodległości, wcześniej czy później czeka nas ciężki krach w wielu dziedzinach , jak to się skończy to wiadomo, już to przerabialiśmy w historii, ma Pan szanse przejść do niej w niezbyt chlubnej roli.
  • ~putto
    (2019-04-03 22:34)
    rozumiem pana Gowina u którego w domu też jest bieda, że to PO jak wygra to dopiero będzie katastrofa, miał chyba na myśli, że jego bieda się powiększy
  • ~dygresja