Trzynasta emerytura to skandal. Pracownicy otrzymali dwa ciosy w jednym [OPINIA]

| Aktualizacja:

Zasiłek dla bezrobotnych nie jest wcale zasiłkiem, lecz wypłatą ubezpieczenia. Powinien więc być proporcjonalny do wcześniejszych zarobków.

wróć do artykułu
  • ~sort65
    (2019-08-07 21:48)
    jak zabrali szkodliwe od 1958 rocznika to mają czym dzielić a i przeloty taż zostanie.
  • ~Emerytka
    (2019-05-11 23:06)
    34 lata pracy . Zarobki średnie ,opłacany ZUS przez cały czas, a dzisiejsza emerytura to 1326 zł netto. Jak mam żyć , opłacać świadczenia, kupić leki i nie głodować ?
  • ~emerytka
    (2019-04-29 14:12)
    no lepiej żeby te pieniadze znikn eły za granica jak za czasów PO?a po drugie składki na ZUS juz raz były opodatkowane więc czas najwyższy zwolnic od podatku emerytów!
  • ~ed.
    (2019-04-29 08:02)
    Mnie też się wydaje, że autor otrzymał cis tępym narzędziem w pustą łepetynę. Cóż to za bzdury są wypisywane.
  • ~chochoł z Wesela
    (2019-04-26 09:47)
    Dawać, dawać, dawać, a ja i tak wiem na kogo głosować, czyli w obecnej sytuacji na kogo nie glosować, bo od 20 lat nie głosuję, gdyż nie lubię jak zmuszają mnie do wybierania mniejszego zla czyli pomiędzy dżumą, a cholerą.PIS nie popieram z wiadomych powodów, a PO pamiętam jej dokonania z lat poprzednich. To oni zaczęli demolkę.Mogę zacytować. Na pozostałych nie ma co, bo to są efemerydy polityczne. Poczekamy, zobaczymy
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-04-22 15:58)
    Ej tam, dlaczego zaraz skandal. Ja sobie kupię na przykład 3 bdb koniaki francuskie, na które wcześniej nie było mnie stać.
  • ~podatnik1
    (2019-04-22 11:42)
    Czy PiS potraktuje emerytów zgodnie z Konstytucją? Na razie foruje tylko emerytów ZUS. Tylko im oddal nadpłacony podatek, a tym samym złamał zasadę równości wobec prawa. Z trzynastą emeryturą będzie pewnie tak samo. Zresztą na wuja PiS-owi Konstytucja.
  • ~MJ
    (2019-04-22 09:20)
    ale trzynasta pensja to już ok,
  • ~POdwyżka.
    (2019-04-22 06:27)
    Tak samo jest to anomalia POdwyżka dla nauczycieli 30 % czyli ten co 2000 tysiące to dostanie 600złotych, a ten co ma 4000 to dostanie 1200 złotych. I bardzo dobrze że w końcu odbędzie się okrągły stół z różnymi stronami i wtedy mądrość zwycięży nad głupotą. A tak naprawdę w którym kraju na ziemi dają 30% POdwyżki.
  • ~Bolo65
    (2019-04-21 04:03)
    A ja tam nie narzekam. Emerytura+ bydzie fajki, 3 x 500+ bydzie na gorzałkę, a jak się machnę to i matka+ plus bydzie na zagrychę i popitkę. Po jaką cholerę mam iść do roboty kaj w tym komunistycznym kraju wszystko dają. Ponoć tyż ma być jakowaś kiełbasa co się zwie wyborcza. Niech żyje komunistyczna partia pis !!! Bydem głosować, może co jeszcze dorzucom !!!
  • ~ja z 1980 roku
    (2019-04-20 10:18)
    nie wzburzylo solidarnosci bo taka nie istnieje pozostaly popluciny dawnej
  • ~Rysiek
    (2019-04-19 07:22)
    W Paryżu we Francji władzy " żółte kamizelki" dały do zrozumienia i jeszcze dadzą iż bardzo głębokie rozwarstwienie społeczeństwa doprowadza do buntu W historii( ktoś ją zna ?) były to w Polsce powstania chłopskie, a we Francji rewolucje, w Rosji rewolucja październikowa w pólnocnej afryce ostatnio.
  • ~observer
    (2019-04-18 15:18)
    Okazuje się że nasza lokalna [od czasów po wojnie] Gazeta Lubuska jest własnością niemców.
  • ~observer
    (2019-04-18 15:08)
    A trzynaste pensje w urzędach mają się dobrze? Widać wypracowują solidny zysk.
  • ~Antek Emigrant
    (2019-04-18 09:12)
    Czy skandalem jest też wypłacanie 13 nauczycielom i całej budżetówce ?
  • ~Win 53
    (2019-04-17 06:03)
    Pracowalem 45 lat a dalej place haracz od emerytury gdzie kwota wolna od podatku taka jak poselska lub likwidacja podaku od emeryturyini
  • ~E meryt
    (2019-04-16 14:25)
    BARDZO dziękuje tej władzy za taki SKANDAL którego doświadczam pierwszy raz w swoim długim życiu.
  • ~Edek
    (2019-04-16 13:02)
    Mam nadzieję...że przy najbliższych wyborach...suweren odstawi od koryta całą tę Bandę...ze Zwierzęcego Folwarku CANALII...
  • ~tttt.
    (2019-04-16 12:03)
    Co to za KODziarski psina pisal ten artykul?
  • ~Jamka Lech
    (2019-04-16 07:45)
    Widziałem dziś polonistę na ulicy. Wyglądał jak obszarpaniec, dziurawe dżinsy, na głowie jakiś czubek. I toto uczy w średniej szkole?

Może zainteresować Cię też: