Trzynasta emerytura to skandal. Pracownicy otrzymali dwa ciosy w jednym [OPINIA]

| Aktualizacja:

Zasiłek dla bezrobotnych nie jest wcale zasiłkiem, lecz wypłatą ubezpieczenia. Powinien więc być proporcjonalny do wcześniejszych zarobków.

wróć do artykułu
  • ~Andy
    (2019-04-14 20:58)
    W bolszewickim kraju to nie rząd dysponuje środkami lecz Partia - zgodnie z zasadą Partia kieruje, rząd rządzi.
  • ~Wszystkie pieniądze są własnością partii
    (2019-04-14 21:15)
    Jak to nazwać, żeby nie nazywać tego rabunkiem ?
  • ~astrolog
    (2019-04-14 21:16)
    Patrząc na to zdjęcie mam wrażenie że to ekonomista otrzymał dwa ciosy...;-) Poważnie, ekonomia według współczesnych kryteriów to nie nauka. Bo nie weryfikowalna. Ot takie wróżenie. Niektórzy ponoć robią zawsze odwrotnie do tego jak wróżą ekonomiści i nieźle na tym wychodzą...
  • ~kibic
    (2019-04-14 21:24)
    Jeszcze nikomu nie dali a najwięcej do gadania mają ci co ich nie dotyczy, jakoś emeryci nie narzekają a przy tak marnych emeryturach każdy grosz się liczy by żyć .Nauczyciele chcą tys. zł podwyżki podczas gdy emeryt musi za to żyć cały miesiąc.
  • ~vvv
    (2019-04-14 21:25)
    pseudoekonomista, glupek do kwadratu
  • ~pis-land
    (2019-04-14 21:52)
    A PATOLOGIA 500+ śmieje się wszystkim w twarz, uczciwym pracującym płacącym podatki obywatelom RP.
  • ~BancoMat
    (2019-04-14 21:57)
    No pewnie , wg was , przekazanie ludziom jakiejkolwiek pomocy finansowej to SKANDAL , przecież te pieniądze ,wg was , należą się złodziejom , cwaniakom , elicie itd... !
  • ~Julka
    (2019-04-14 22:08)
    Za rządów PiS komuna i bolszewizm kwitną
  • ~ Krycha
    (2019-04-14 22:19)
    Jeszcze żaden emeryt nie dostał grosza z obiecanej jamluzny ,a już ja rozszarpali po kawałku wspolobywatele
  • ~maja, moja
    (2019-04-14 22:40)
    Ja myślę ,że autor artykułu dostał ciosy w pustą głowę i stąd takie szczucie na emerytów.
  • ~Niewolnicy polscy laczcie sie
    (2019-04-14 22:46)
    Zlikwidowac niemiecka prase sklocajaca Polakow. Natychmiast !!!!
  • ~głos
    (2019-04-14 23:33)
    Der dziennik ma coś do emerytów ??????
  • ~pisowski_raj
    (2019-04-14 23:38)
    Fajnie. Skok Pisu na Fundusz Pracy + Skok na OFE + Akcyza.
  • ~bertsi
    (2019-04-15 00:01)
    Schetyna oświadczył, że jak wygrają to trzynasta emerytura będzie każdego roku
  • ~rychu
    (2019-04-15 02:26)
    w koncowce lat 80 matka trojki dzieci (cos jak Marteczka, kazde z innym) napisala list do "miasta" zeby z trzypokojowego mieszkania wyrzucic dwojke emerytow i dac je jej, bo mieszka w pokoju z kuchnia ??!!!!!! to jest prawe i sprawiedliwe ??!!!!! wedlug tych wypisujacych sie tutaj emerytom nalezy dac, niezaleznie z czyich pieniedzy ??!!!!!!!!!
  • ~W
    (2019-04-15 05:36)
    I mamy poniedzialek I trzeba zaczac nowe szczucie. Jest to jedyna odpowiedz na rosnacae poparcie dla rzacacej partii. Nie udal sie przewrot w wykonaniu terrorystow z ZNP - trzeba wycignac z niebytu pseudo ekonomistow. I poslusznych centrali w Berlinie pseudo dziennikarzy.
  • ~Obiektywny
    (2019-04-15 07:31)
    To raczej kuriozum by neo faszystowski publikator zabierał głos w sprawie świadczeń emerytalnych suwerennego państwa.Gdy na sumieniu ma miliony zamordowanych obywateli tego państwa i winny jest 800 mld $ według ostrożnych szacunków.
  • ~E meryt
    (2019-04-15 11:23)
    Totalni czy wy już doszczętnie zwariowaliscie. Emeryci są wdzięczni bo latają dzięki temu swoje dziury. BRAWO PIS
  • ~z Kaszub
    (2019-04-15 18:14)
    Kwiecień plecień co przeplata, mało rozumu więcej sieczki
  • ~Normalni emeryci murem za PiS
    (2019-04-15 18:25)
    Tę 13-tkę traktujemy jako częściowy zwrot podatku za 2018r. i jesteśmy z tego zadowoleni. Rząd PiS jest pierwszym rządem, który pomyślał o emerytach i coś dla nich zrobił. Więc mądrale-krytykanci odczepcie się wreszcie i dajcie choć jeden dzień spokojnie pracować temu rządowi!