Budka o słowach Biereckiego: Nie można porównywać ich do wypowiedzi Tuska o "bolszewikach" [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Ludzie wypowiadający takie słowa powinni być natychmiast eliminowani z polityki. To przecież narracja nazistowskiej propagandy - tak słowa Grzegorza Biereckiego ocenia Borys Budka. Poseł PO zapewniał też, że absolutnie nie można porównywać tej wpowiedzi ze słowami Donalda Tuska o "współczesnych bolszewikach.

wróć do artykułu
  • ~były PIERWSZY SEKRETARZ POP
    (2019-04-15 10:36)
    niema co ale Budce, UWAGA (nie mylić z budką pod ambasadą Rosyjską )nie można odmówić że bije na głowę dziadka Gomułkę mówieniu BANIALUK
  • ~ Zeep
    (2019-04-15 10:25)
    PO=lszewik wnusio tow. Wiesława raczył se beknąć w der Dzienniku! Żeby niebyło, że nie doceniam tego bęknięcia to dodam, że PO knajacku rozsądnie se beknął i tyle w tem temacie !!!!
  • ~Ed
    (2019-04-15 10:44)
    PiS przeprowadził reformy, który nic nie poprawiły tylko wprowadziły chaos, zwiększoną śmiertelność, upolitycznioną prokuraturę. Kaczyński chciałby by Polacy o nich nie pamiętali, pomagać mają w tym trolle PiS kierujący uwagę w inną stronę. Niestety skutki reform odczuwamy cały czas.
  • ~Nie cierpię takiej polityki
    (2019-04-15 11:22)
    Bierecki po prostu chciał "dorżnąć watahę":-) Skądś to znasz, Budka? I kim ty jesteś, żebyś innym mówił co wolno a co nie? Jak zaczyna się eskalację na chamstwo i ekstremalne słowa, mówi o "dożynaniu watahy", "bolszewikach" i "szarańczy", to potem obrywa się tę samą retoryką, która się coraz bardziej nakręca. I nie do ciebie należy rozstrzygać co wasi oponenci polityczni mogą powiedzieć w odpowiedzi na wasze ekstremalne teksty.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-15 11:44)
    Panie Borys, przyjdz Pan to Panu wytlumacze. Tylko wloz Pan buty z podwyzszonym obcasem i na glowe wloz Pan czapke peruwianska, zeby kolezanki sie ze mnie nie smialy, ze obsluguje lyse karze.lki.
  • ~ziutek
    (2019-04-15 10:34)
    ~ Zeep & ~sd2017! Dwa głuPOle trolle nie umnią się zdecydować Po której som stronie!
  • ~polo
    (2019-04-15 10:46)
    znowu mi cofnęło śniadanie
  • ~POgadaj z koniem
    (2019-04-15 11:52)
    człekokształtny zabrał głos. Wódki to nikt normalny nie słucha.
  • ~Budka
    (2019-04-15 13:54)
    Całe zło jest z PO
  • ~Zorro
    (2019-04-15 11:26)
    Odczytuję wypowiedź pana senatora Biereckiego jaki wystąpienie promujące nazizm i faszyzm - czy to nie jest przypadkiem w Polsce karalne? Dlaczego prokuratura nie wszczęła w tej sprawie postępowania? Być może się mylę, ale wymaga to wyjaśnienia. I mam nadzieję, że w przyszłości zostanie wyjaśnione.
  • ~logika
    (2019-04-15 15:09)
    Słysząc tą wypowiedż Biereckiego ,pierwsza myśl .Najlepszą obroną jest atak .Druga myśl ,na złodzieju czapka gore ! Trzecia myśl wyszło szydło z worka z aferą w SKOKach .
  • ~W. Gomulka Wieslaw
    (2019-04-15 16:00)
    Budka z piwem czy kebabem ? Oto jest pytanie
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-15 14:32)
    My studenci WAT-u murem za senatorem Biereckim, premierem Morawieckim, PiS-em i Kościołem!
  • ~SeventySeven
    (2019-04-15 16:01)
    Gdzie jest to slonce peru ?
  • ~tak jest
    (2019-04-15 14:32)
    Magnatom wolno wszystko. Pieniadz rzadzi swiatem. Ale jak bez spadku do tych pieniedzy doszli to juz inna sprawa. Uczciwie czy sprytem? Jesli jeden za duzo wzial to inny musial dostac za malo. Pieniedzy nie wolno wiecej nadrukowac bo to bylaby inflacja.
  • ~Nikodem
    (2019-04-15 16:20)
    A żona awansowała w wyborach samorządowych panie B.Budka ? Nie rozumiem za co Bieracki przeprasza ? Chwasty się eliminuje z każdej uprawy by nie zatruwały całej zdrowej hodowli. Zawsze tak było i teraz też tak jest z tą różnicą, że chwasty koniecznie chcą być elitą i pieją rożne głupoty dla naiwnych. Dalej chcą być cmokani.
  • ~BOND
    (2019-04-16 08:00)
    BUBEK CZY BELZEBUBEK to nie wnuk WLADYSAWA jak niektorzy podaja to wnuk samego WLADIMIRA najwiekszym jego osiagnieciem bylo prawie zlinczowanie RADNEGO KALUZY i najlepiej co mu w zycju wychodzi to wlosy jak tez przestepczej organizacji PO za czasow gdy byl ministrem NIESPRAWIEDLIWOSCI siedzial w gaciach SN i podsuchiwal nie mylic z przesuchiwaniem i to byla jego najwieksze osiagniecie zyciowe .

Może zainteresować Cię też: