Babiarz do Mazurka: Czar prysł. Europa już nie jest taka sama

| Aktualizacja:

Europa już nie jest taka sama. Na początku lat 90., kiedy jeździłem komentować imprezy na południu, to można było w restauracji o drugiej w nocy coś zjeść. Teraz jest UE, wspólne prawa pracownicze, i w nocy nie zjesz - mówi Przemysław Babiarz, komentator sportowy TVP.

wróć do artykułu
  • ~Piotr I
    (2019-04-27 18:40)
    Powierzchowna diagnoza tego osobnika: Mocno egzaltowany komentator sportowy. W tzw normalnym życiu ulega również bardzo dużym emocjom. Generalnie osobnik niestabilny psychicznie, wydaje się, że przesiąknięty jest od dzieciństwa nacjonalizmem polskim, którym pieszczosze uszy kibiców od dziesiątek lat. Pozostaje jeszcze druga możliwość: wyrafinowany koniunkturalista ( handelek na plaży może to potwierdzać)
  • ~wacek:
    (2019-04-27 10:34)
    "...to można było w restauracji o drugiej w nocy coś zjeść. Teraz jest UE..." - no i dobrze, o tej porze nie jada się posiłków, to nie-zdrowe, przypominają lekarze.
  • ~Szyba
    (2019-04-27 08:38)
    Panie Babiarz ta dzisiejsza Europa może nie jest doskonała ale jest bez cienia wątpliwości , najlepsza od czasów swego zarania . Niestety za jej poprawianie zabierają się "Orbany" "Kaczyńskie" a tacy jak pan niestety im sekundują ! Każdy człowiek myślący wie że bycie w jakim związku czy unii wiąże się z ustępstwami bo inaczej się nie da ! Czy ludzie w krajach gdzie religia zeszła na drugi a nawet na trzeci plan są od nas gorsi ? Odpowiem panu na to pytanie są najczęściej dużo lepszymi ludźmi niż przeciętny polski katolik , smutne ale prawdziwe !
  • ~Sokular
    (2019-04-27 08:15)
    I dobrze oznacza to postęp-nic nie jest takie samo online
  • ~Cyt
    (2019-04-26 23:17)
    Nie trawię tego typa, a szczególnie wtedy, gdy komentuje zawody sportowe, przełączam wówczas na Eurosport. Ponadto jest przeżarty pisowską propagandą sukcesu, która leje się z komunistycznej telewizji publicznej. Byłoby mi wstyd w takim bagnie pracować.
  • ~Don Carlos
    (2019-04-26 22:50)
    Przemuś, co Ty chopie bredzisz, ocknij się lub wytrzeźwiej.
  • ~J.K
    (2019-04-26 22:37)
    komentarze starych zgrzybiałych POidiotów
  • ~samara
    (2019-04-26 22:03)
    żenada, polski prymityw na Zachodzie
  • ~obecna ekipa musi ustapic w calosci
    (2019-04-26 21:37)
    Nie chodzi o jedzenie. Wszystko zostalo przesadzone i zdeformowane. Za szybko chcieli zmusic ludzi do zmian, ktore byc moze przyjely by sie za 100 lat, (albo nie przyjely) Odpowiedzialni sa Niemcy i Francuzi.
  • ~zk
    (2019-04-26 20:47)
    babiarz marny pisowski dziennikarzyna.
  • ~zin
    (2019-04-26 17:49)
    a kim jest ten pajac ze go pokazujecie od rana
  • ~Asamos
    (2019-04-26 17:11)
    Kolejny pisowski redaktorek . Wkrótce na bezrobociu
  • ~miś
    (2019-04-26 16:49)
    Babiarz: Europa już nie jest taka sama. Babiarz też.
  • ~autor.
    (2019-04-26 15:10)
    towarzyszu babiarz. jesteście osobnikiem, który wspiera reżim udzielając się w reżimowej tv. tfuu.
  • ~bełkot
    (2019-04-26 13:29)
    babiarz ty też się zmieniasz czar prysł ,.,.,.
  • ~Babciajaga
    (2019-04-26 13:17)
    Kocham Europe! Mnie sie niezle wiedzie. Mamy pokoj i w porownaniu do miliardow na tym swiecie luksusowo. Niedawno widzialam film o zyciu Indian Inka w wysokich Andach. Po prostu zal serce sciska, jacy oni biedni, cale zycie , bez nadziei na poprawe. I oni sie nie skarza, nie biadola, nie obwiniaja sasiadow i zadnej unii za swoj los. Ludzie, wy nie wuecie jak wam dobrze! Opamietajcie sie!
  • ~Lelek.
    (2019-04-26 12:47)
    Czar Babiarza też prysł już dawno. Nie widziałem go na ekranie od prawie 4 lat. Przeminęło z wiatrem.
  • ~amira
    (2019-04-26 12:30)
    Babiarz nadal głupi
  • ~Martino
    (2019-04-26 12:10)
    Ktoś ma pracować całą noc dla Pana redaktora, a może lepiej jeść wieczorem lub w ciągu dnia. Prawa pracownicze nie pasują biedakowi. To ciekawe.
  • ~gorszy sort
    (2019-04-26 12:08)
    Jak patrzę na ten głupkowaty uśmieszek, to oczami wyobraźni widzę jak merda ogonkiem. On ma coś psiego w swojej aparycji, z całym szacunkiem dla tych sympatycznych zwierząt!