Autor książki "Koniec Unii Europejskiej?": Jesteśmy skazani na integrację [ROZMOWA]

Unia jest pomysłem na miarę świata, w jakim przyszło nam żyć w XXI w. Ironia losu polega na tym, że teraz, kiedy najbardziej potrzebujemy tej organizacji, jest ona w procesie rozkładu - mówi w rozmowie z DGP Jan Zielonka profesor polityki europejskiej na Uniwersytecie w Oksfordzie, autor m.in. książki "Koniec Unii Europejskiej?".

wróć do artykułu
 • ~Anonim
  (2019-04-29 02:41)
  Wszystko bylo cacy dopuki Nimecy kontrolowali rozwoj Polski poprzez swoich politykow takich jak Tusk i jego banda. W momencie kiedy kontrole utracili Polska stala sie celem atakow. To nic nowego. Tacy sa juz Niemcy. Ich dzialania przynosza tylko destrukcje Europie.
 • ~Bernie
  (2019-04-28 14:26)
  Sami Niemcy obliczyli,ze dotacje dla Polski to dla nich złoty interes,w postaci zakupów technologi,przetargów,wynajmu maszyn etc..Blisko 80% wraca do nich..
 • ~gostom
  (2019-04-28 12:04)
  Polska korzystała z alimentów juź długo przed wstąpieniem do Uni. Przypominam tylko jeden z Programów PHARE. Nie mówiąc juź o bezpośrednich dotacjach z Brukseli a przede wszystkim firm zachodnich w ramach przenoszenia produkcji do krajów rozwijających się w europie wschodniej.