"Pokażę pupę za 300 lajków". Co robią nastolatki w sieci? [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Dokładnie 13 239 incydentów związanych z podejrzanymi treściami w internecie przeanalizowali w ubiegłym roku eksperci zespołu reagowania Dyżurnet.pl. Niepokoi ich jeden trend: w sieci krążą zdjęcia i wideo o charakterze seksualnym, które nastolatki same wykonują i udostępniają. "Produkcje są coraz śmielsze, jakby trwała rywalizacja" - ostrzega szefowa zespołu Dyżurnet.pl Martyna Różycka.

wróć do artykułu
  • ~rezerwa złota i walut
    (2019-05-04 11:38)
    Rodzice tych dzieci to chyba fani Donalda Tuska i Jażdżewskiego.
  • ~Michal
    (2019-05-04 13:09)
    Skoro WHO obniża inicjację seksualną dzieci, to nie ma się co dziwić, że takich przypadków będzie coraz więcej
  • ~Aninim
    (2019-05-04 14:11)
    Libero-lewacki swiat w ktorym kobieta to obiekt z dziura sluzacy do uprawiania przyjemnosci a poznanie wielorakich metod masturbacji zastapilo poznawanie histori, sztuki, filozofi, nie mysle tu o libero-lewackich odmianach, te kreca sie wokul masturbacji i innych podobnych przyjemnosci. Szkoda tych mlodych ludzi na ktorych libero-lewacy robia eksperymenty.
  • ~Anonim
    (2019-05-04 14:14)
    Libero-lewacki swiat.
  • ~sanczez
    (2019-05-04 16:28)
    Pisowskie zbo.ki myślące stale o MASTURBACJI już się odezwały w tym wątku - charakterystyczne i wymowne...
  • ~free
    (2019-05-04 18:01)
    Dzieci zawsze interesowały się swoim ciałem i seksem. Nie pamiętacie już jak się bawiliście "w lekarza" itp.? To co zakazane zawsze kusi młodych. Teraz po prostu zmieniły się "środki wyrazu" i zamiast bloku, trzepaka i podwórka jest internet.
  • ~Jerzy1208
    (2019-05-04 18:10)
    Pokażę penisa za 1000$, a na jaja zniżka 50 procent.😊😁😃
  • ~md
    (2019-05-04 19:38)
    To efekt powszechnej i totalnej negacji wartości moralnych ( w tym religijnych) oraz wychowania w stylu "róbta co chceta".
  • ~janeczek
    (2019-05-04 21:19)
    Pisowskie zboczurstwo pluje tu na lewicę sugerując jakieś związki między opisanym zjawiskiem a lewicowością. Ciekawe byłoby zrobienie badań - jaki procent z tych dzieci pochodzi z domów, w których wpaja się "tradycyjne wartości" ubrane w bogoojczyźniany bełkot.
  • ~Marvin
    (2019-05-04 23:03)
    4 lata Dobrej Zmiany zrobiło swoje - ludzie schodzą na psy co zdaje się jest po myśli kliki trzymającej władzę...
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-05-05 09:48)
    Precz z mastactwem, szerzącym się kaundelizmem, popularną w niektórych środowiskach lewackich koprofilią! Precz z cywilizacją kondonów - największych morderców w dziejach ludzkości! Mamy plan - po wygranych wyborach zakażemy ustawą mastactwa, kaundelizmu, onanii czy koprofilii! Zakażemy również tzw. seksu niesakramentalnego i nieskromnego ubrania kobiet, mającego na celu wywołanie i mężczyzn tzw. stójki. Dlaczego do tej pory rząd nie zakazał agencji towarzyskich, parków wodnych gdzie bardzo często dochodzi do tzw. czynności czy wyjazdów integracyjnych na których pijane kobiety, nie kontrolując swojego zachowania atakują tzw. ludzi. Jest już plan przygotowany przez najwspanialszych współpracowników Ojca. Zdenerwowałem się tą sytuacją i idę się nachlać z doc. Kijawką Antonim.
  • ~Marlena
    (2019-05-05 09:55)
    NIE rozumiecie,co sie wlasnei dzieje a prawo za tym NIE nadaza i NIKT tego nie zatrzyma.Oto dzieci dojrzewaja coraz wczesneij i nikt nie wie dlaczego.W USA doliczono sie az 320 dziewczynek,ktore weszly w okres majac zaledwie 8 lat !!!! Nieco starszych nikt jzu nie liczy.Zjawisko stalo sie tak powszechne,ze w marketach i drogeriach sa juz dla nich specjalne stoiska z podpaskami i srodkami higieny.Nas czeka dokaldnie to samo; prawdopodobnie jest to wynik skazenia srodowiska fenolem o produktami z przerobu tworzyw sztucznych ,naprzyklad nonyl-fenolem.Sa to srodki podobne do zenskich hormonwo i powoduja u plci zeskeij szybsze dojrzewanie a u meskiej zaniki erekcji,zmniejszenie plodnosci i cechy zenskie jak chocby rosnace piersi.

Może zainteresować Cię też: