Prof. Dudek: Główni gracze w kampanii zafundowali sobie dwie niedźwiedzie przysługi [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Zdaniem politologa prof. Antoniego Dudka sprawy Podleśnej i Jażdżewskiego wpłyną na wynik wyborów europejskich

wróć do artykułu
  • ~W
    (2019-05-09 07:23)
    Panie Dudek - w jaki sposob sprawa zatrzymanej na chwile teczowej lesbijki popelniajacej przestepstwo moze zaszkodzic PiS? Czy pan stracil resztki czerwonego rozumu?
  • ~Kasia
    (2019-05-09 07:42)
    Mi dwie niedźwiedzie przysługi? Proszę pana ale z pana socjolog. Jedna i druga dotyczyła po! Tusk i ta kobieta obrazili uczucia religijne Polaków! Dołączyła wielowiejska z giewu!
  • ~Pola
    (2019-05-09 08:19)
    Genitalia na krzyżu darcie p.świętego matka sw. w symbolach lgbt.profanacja drogi krzyżowj.Ile jeszcze katalik musi jeszcze znieść.Moja mama jak zobaczyła te plakaty płakała .Życoe ale.dajcie żyć innym nic złego moja matka.ewam nie zrobiła.Proszę przestancie!!!
  • ~Batko
    (2019-05-09 09:02)
    Tak były wahania ,na Kogo ma Rodzina głosować.Ale przemówienie ,oraz Z HAŃBIENIE wizerunku Matki Boskiej.DAŁY odpowiedż GŁOSUJEMY na PiS=12 głosów.
  • ~polonus defensor Mariae
    (2019-05-09 09:20)
    Wyskoczył pan Dudek jak Filip z Konopii. To sa dwie niedżwiedzie przysługi dla KE. Zero tolerancji dla przestępczych prowokatorów. Z nich nigdy męczenników nie zrobicie.
  • ~stary wróbel
    (2019-05-09 09:24)
    Kolejny piewca symetryzmu...Do piątku mógł poczekać ;-)
  • ~ulisse
    (2019-05-09 09:24)
    nie znam dobrze prowincji, ale chyba nagłupszy małomiasteczkowy kołtun widzi sporą przesadę w nasyłaniu policji na kogoś, kto przemalował obrazek i nalepił go na kibel.
  • ~profet
    (2019-05-09 09:37)
    Dudek to fałszywy prorok.
  • ~Wiktor.
    (2019-05-09 10:52)
    Od wielu lat nie chodziłem na wybory,teraz wyjdę i zagłosuję na PiS,bo mam już dosyć tego tałatajstwa.
  • ~Tak trzymać
    (2019-05-09 11:50)
    Jeszce więcej tego tęczowego festiwalu, jeszcze więcej antypolskich publikacji w lewackich mediach, jeszcze więcej antypolonizmu w polskojęzycznej prasie, i jeszcze więcej....... To tym szybciej wygra PIS.
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-09 12:36)
    Na wsiach 40% ludzi nie ma dostępu do internetu, o kablówkach nie wspominając. Dla wielu z nich jedyny kanał informacyjny i publicystyczny to reżimowe TVP Info - i efekty widzimy.
  • ~bertsi
    (2019-05-09 13:05)
    Czy tak trudno zrozumieć, że zarówno wystąpienie Jażdżewskiego, jak i Podleśnej są atakiem na KE. Chodzi o to by "nowocześni" wyborcy głosowali na wiosnę, a tradycyjni na PIS. Dla kompromisowej KE nie ma miejsca. Dobrze o tym wiedzą politycy KE dlatego próbują wyciszyć te sprawy. W sprawie Podleśnej głos zabrał tylko Schetyna, natomiast pozostali politycy milczą. Gdzie się podział bezkompromisowy Budka? Również TVN nie zajmuje się tymi sprawami.
  • ~zin
    (2019-05-09 13:36)
    czy chu..u wreszcie oper..sz sie odemnie co ci sie gno.u nie podoba Kaczynski jest osoba publiczna mam prawo go krytykowac
  • ~zin
    (2019-05-09 13:38)
    czekam bu...u na komentarz
  • ~zin
    (2019-05-09 13:40)
    co gno..u nie mozesz zrozumiec tego
  • ~zin
    (2019-05-09 13:42)
    upatys ch...u szma..o wybieraj moze jestes kobieta inwetywy pasujace do ciebie
  • ~zin
    (2019-05-09 14:03)
    znowu jestem kun..lu pisowski czy wato znosic inwektywy aby bronic tego podlalcza Polski
  • ~zin
    (2019-05-09 14:10)
    do jakiego stopnia trzeba byc sz ata aby znoscic takie inwetywy aby blokowac moj komentarz
  • ~św. NH
    (2019-05-09 15:02)
    Każdy Dudek chwali swój tęczowy czubek, a Lubnawet swój tęczowy podliz chwali.
  • ~stasek
    (2019-05-09 16:24)
    Manipulacja Polakami dochodzi przed wyborami do zenitu. Robi sie juz niedobrze.

Może zainteresować Cię też: