Kalicki: W Polsce koszt jest nazywany zyskiem i de facto trzeba od niego zapłacić podatek

| Aktualizacja:

Czy jest w Europie inny kraj, w którym koszt jest nazywany zyskiem i de facto trzeba od niego zapłacić podatek? Dopóki takie rzeczy w Polsce nie zostaną uporządkowane, nikt nie będzie nas traktował perspektywicznie - mówi w rozmowie z "DGP" Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Bank Polska.

wróć do artykułu
  • ~Nic nowego na froncie wschodnim
    (2019-05-11 22:43)
    Bo komunizm to nie czołgi na ulicach, pałki ZOMO i czarne okulary generała. Tak było również w Chile. Komuna to stan umysłu o takim podejściu do obywateli oraz przedsiębiorców, widzący w każdym potencjalnego złodzieja.
  • ~qq
    (2019-05-11 21:45)
    Nemecki alfons w obronie globalnego burdelu który doprowadził do brexitu dzięki swej inteligencji....
  • ~zatroskany
    (2019-05-12 10:20)
    Mamy państwo dla klasy próżniaczej gdzie ogromne roszczenia finansowe rozbuchanych grup biurokratycznych zagłuszyły wytwórczość która jest jedynym gwarantem dobrobytu.
  • ~Sokular
    (2019-05-12 08:36)
    Zanim zaczniecie pouczać Polaków rozliczcie się z nimi za "zyskowne polise" na których okradliście ich w sumie na setki milionów w tym mnie zniknęła kwota równa 3letniemu uposażeniu..............Jak w innych sprawach pokrętni "nauczyciele" świata
  • ~kebabowy wyklęty, Bolandia
    (2019-05-12 09:35)
    Wszyscy banksterzy gadają tym samym głosem. Tak.
  • ~??????
    (2019-05-11 21:03)
    W krainie Amber Gold i komisji śledczych stwierdzenia złodzieja że ponosi koszty i podatek ktoś musi mu nadrobić dobrze jest zadać mu pytanie od kiedy założył własną UE......podszytą głębokim komunizmem z zaległościami do odrobienia z czasów towariszcza Gierka...
  • ~guest
    (2019-05-11 23:03)
    Myślę, że Niemiaszki zacierają ręce na taki stan polskiej gospodarki. Nie muszą się obawiać konkurencji...
  • ~Anonim
    (2019-05-12 11:52)
    Wiceminister finasow ktory zostaje prezesem banku komercyjnego to korupcja. Jedynym powodem dla ktorego ten pan zostal prezesem banku niemieckiego byla chec wplywania na polityke finansowa panstwa polskiego.

Może zainteresować Cię też: