Czarna komedia węglowych omyłek, czyli politycy we mgle [OPINIA]

Smog czy zmiany klimatu, co za różnica. Można by tak rzec, przyglądając się ostatnim wizerunkowym potknięciom polityków po obu stronach barykady.

wróć do artykułu
  • ~Justiii
    (2019-05-16 22:28)
    Nie od dziś wiadomo, że węgiel nam nie służy! Ja palę peletem. Ten ma normy i nie truje już! Skorzystałam z dofinansowania na kocioł z programu czyste powietrze. Kupiłam EEI PELLETS Kostrzewa. Naprawdę warto zastanowić się co jest dla nas dobre.. zacznijmy od siebie
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-18 00:24)
    Panie Pawłowski - z ciekawości - proszę oszacować w przybliżeniu ile miliardów € kosztowałoby zrealizowanie postulatu Greenpeace o dekarbonizacji Polski do 2030 roku - moje szacunki (dość optymistyczne) mówią o kwocie ok 200 mld € - proszę mi powiedzieć o ile pana zdaniem wzrośnie cena energii dla odbiorców (ja szacuję na miedzy 600 a 900%). Proszę jeszcze Polakom podać jaki udział % w emisji światowej CO2 ma Polska i racjonalnie uzasadnić wydanie 200 mld € na zmarnowanie (za ok 30 lat ludzkość opracuje reaktory kontrolowanej syntezy termojądrowej i wtedy OZE będą zwyczajnie balastem).

Może zainteresować Cię też: