Wałęsa: Nie chciałem, żeby Głódź był biskupem. Nie posłuchano mnie i teraz mamy problem

Nie chciałem, żeby abp Sławoj Leszek Głódź był biskupem, mimo że bardzo go lubię. Nie posłuchano mnie i teraz mamy problem - mówi w rozmowie z Anną Dobiegałą z "Gazety Wyborczej" były prezydent Lech Wałęsa.

wróć do artykułu
  • ~ale autorytet
    (2019-05-20 18:54)
    Najlepiej temu głuPO.owi wychodziła gra w totka. Idz POskteślać cyferki
  • ~uuu
    (2019-05-18 12:58)
    to takie pokrętne, zakłamane zero, że niedobrze się robi...
  • ~ke do de
    (2019-05-17 16:31)
    Bolek chciał Cybuli, albo Henryka. No i miał obu! Na dodatek dodano mu Mnietka.
  • ~Aronek
    (2019-05-17 15:46)
    Nie wiedziałem ,że nasz Boluś mianował tez biskupów. Dobry agent musi mieć wyczucie.
  • ~rychart
    (2019-05-17 14:05)
    Pisowskie bydło kontynuuje atak na Wałęsę rozpoczęty przez komuchów i SB. Gdyby plujący na Wałęsę ludzie żyli w czasach komuny, sądzę że zostaliby donosicielami i kapusiami SB-eckimi. To jest ten typ mentalności.
  • ~tttt.
    (2019-05-17 13:55)
    Bolkowi wyraznie sie POgorszylo.
  • ~tttt.
    (2019-05-17 13:44)
    Bolek to jest taki medzrzec ze sam za soba nie nadaza.
  • ~donoszę
    (2019-05-17 12:59)
    Panie OTUA, czas już na ciebie - towarzysze Jaruzelski i Kiszcza czekają w piekle !
  • ~szmata nie człowiek
    (2019-05-17 12:57)
    TW Bolek wiedział, ale cóż TW musiał PO pierać TW i wino mszalne konsumować !
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2019-05-17 12:55)
    A ja mówiłem, żeby Bikupem zrobić Bolka !!! Nie PO słuchano mnie !!
  • ~utylizator styropianu
    (2019-05-17 12:47)
    Tym razem : "nie muszem, ale chcem"? Kto niby Mędrca Europy nie posłuchał? JP II ?
  • ~tttt.
    (2019-05-17 12:43)
    Bolek wladca wszechswiata.Co jeszcze ten nieuk z POmu wymysli?
  • ~pakoś
    (2019-05-17 12:13)
    Panie Wałęsa , miałeś rację co do pijaka. Ale oderwali go od pługa ,,za pomocą granata" i zrobili z ciemniaka biskupa, na zniesławienie kościoła.
  • ~bagazowy
    (2019-05-17 08:48)
    BOLEK.......ARCYBISKUP chce mianowac bikupow
  • ~Krystyna
    (2019-05-17 02:42)
    Panie Wałęsa - Polska ma znacznie więcej problemów.... Pedofilia i pederastia we wszystkich grupach społecznych, LGBT+, służba zdrowia, skłócenie narodu, przerzucanie odpowiedzialności, bezdomność . I tak można wyliczać bez końca...... Proszę nie kasować!
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2019-05-16 21:23)
    Oj jaki byłem do tego czasu nieświadomy jako katolik.!!! Bo święcie byłem przekonany że sakrę biskupią otrzymuje się z rąk Papieża!!! a nie z rąk Wałęsy. Co za szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Wittorio
    (2019-05-16 21:18)
    Panie Lechu.Pamięć coś nie dopisuje?A kto awansował go na generała brygady ,a zaraz póżniej dywizji?Miał ci on przydomek Flaszka.W USA glówny kapelan armii amerykańskiej był w tym czasie pulkownikiem.U nas kapelani są pułkownikami na starcie i to bez żadnego przeszkolenie.Jakie przepisy ich obowiązują?Po krótkim okresie "słuzby"załapują emeryturę mundurową na którą normalny oficer musi zasłuzyć 35-cio letnią służbą.
  • ~`olek
    (2019-05-16 20:53)
    Temu panu to już dziękujemy, nich się zajmie elektryką.
  • ~Twój nick
    (2019-05-16 20:34)
    Wałęsa nie chciał żeby arcybiskupa mianowano biskupem!:) Gratólacje dla miszcza mowy polskej
  • ~łukowianin
    (2019-05-16 20:14)
    no, Wałęsa okazał się nawet jasnowidzem- koniec świata. Parafrazując znane powiedzenie tego pana, powiem: "Nie musiał a chciał". Biedny Wałęsa- tyle dobrego mógł zrobić... tylko nikt go nie słuchał. Ja po tylu próbach bym zwątpił... a on nadal próbuje wszystko naprawiać. Ale... gdzie jest moje 100 milionów!!!- kto wtedy nie chciał słuchać???

Może zainteresować Cię też: