Sekielscy: Temat zastępczy? A czy pedofile startują w wyborach? [#RigamontiRazy2]

| Aktualizacja:

"Dziennikarze powinni stać pod domem kardynała Dziwisza i domagać się odpowiedzi na pytania o ukrywanie pedofilii przez papieża i przez niego samego. A nie zadowalać się oświadczeniem, że Jan Paweł II walczył z pedofilią w Kościele. Może w końcu trzeba uznać, że kardynał Dziwisz nie jest święty i ma obowiązek odpowiedzieć na wszystkie ważne pytania" - mówi Tomasz Sekielski. Razem z bratem Markiem i żonami, Dominiką oraz Anną, opowiadają Magdalenie Rigamonti o kulisach powstawania filmu "Tylko nie mów nikomu".

wróć do artykułu
  • ~Ale
    (2019-05-19 10:21)
    prawda o kk pis-dusi w oczy kole.
  • ~POLONUS
    (2019-05-19 09:00)
    Popierajcie KONFEDERACJĘ tylko ta siła i z tej siły powstanie niezależnie silna i suwerenna POLSKA .Wielka wolna Katolicka Normalna a nie Marksistowsko socjalistyczno komunistyczna POLSKA
  • ~TW Jarek
    (2019-05-18 17:14)
    Nie wiedziałem, że PiS zambo to Polska. Wydawało mi się że to Watykan, Rosja, Węgry i Turcja. Już 20 milionów odsłon na YouTubie filmu Siekielskiech.
  • ~kwapi
    (2019-05-18 16:16)
    Czekam na nazwiska oficerów prowadzących panów TW.
  • ~ahoj
    (2019-05-18 15:46)
    Panie Siekielski czas wracać na ziemię. Czas abyś zrozumiał,że to sądy cywilne i kościelne są od osądzenia tych co źle czynią. Pan nie jest sędzią i czas abyś skończył z tą zabawą w sędziego i prokuratora..Ten film nie ma dobrych intencji,nie przynosi nic dobrego dla Polski ani dla Polaków.
  • ~jaity
    (2019-05-18 13:52)
    Najpierw się odczłowiecza daną grupę (tzw. zbiorowa odpowiedzialność), potem prześladuje, a na koniec wszyscy się zgodzą na eksterminację. W Sri Lance pokazano, jak się to robi.
  • ~jaity
    (2019-05-18 12:12)
    Zanim z ludzi zrobi się niewolników, trzeba im odebrać tożsamość, nie dając w zamian nowych wartości. Inżynierowie dusz mimo tylu porażek łudzą się, że "przerobienie" człowieka to szybki proces, tymczasem gdy ideologiczny nacisk znika, ludzie wracają do dawnego, przez wieki zakorzenionego wartościowania.
  • ~Wyznawca Tuska
    (2019-05-18 11:11)
    Soros płaci Soros wymaga.
  • ~Anna
    (2019-05-18 07:59)
    Czy Polska wyjdzie kiedys z tego bagna szczucia, nienawisci i glupoty????!! Ale "ktos" ma ubaw, ze my sie tak dobijamy.
  • ~kasa
    (2019-05-17 21:29)
    Ciekawe gdzie Dziwisz zadołował łapówki od Delgado?
  • ~Oloolo
    (2019-05-17 16:35)
    Sekielski w tym całym filmie zależało najmniej na ofiarach. Sekielski to lewactwo które chciało uderzyć przed wyborami w partie rządząca. Gdyby było inaczej to w filmie pojawili by się pedofilię ukrywając się za dewiantami LGBT
  • ~Do jarmulkowych braci siekierskich
    (2019-05-17 15:08)
    Kto w gw...nie grzebie, ten gw...nem cuchnie
  • ~Obserwator
    (2019-05-17 14:22)
    SEJM ujawnił POmocnikow ZBOCZENSOW PENDOFOLIOWOW panie Siekierskow widziałeś jak wiali w ich obronie żeby tylko NIE głosować
  • ~ganos
    (2019-05-17 13:55)
    cos tu smierdzi,.,. na odległosc,.
  • ~mex
    (2019-05-17 13:51)
    Dziwisz? Dawno powinien zostać deportowany do Meksyku, za współudział w występkach Delgado.
  • ~AH
    (2019-05-17 12:03)
    Volksdeutsche, jutro o 12:OO na Pl. Bankowym w W-wie !
  • ~strzyga
    (2019-05-17 12:00)
    Sekielscy . Czy to dzieci jakiegoś UBeka ? Zróbcie lepiej film dokumentalny o pedofilskiej sexturystyce "Europejczyków" do Tajlandii.
  • ~logiczny
    (2019-05-17 11:25)
    Skoro do 2001 r obowiązywał dokument, który nakazywał ukrywać pedofilię w kościele to instytucja KK musi zapłacić odszkodowania za swoich duchownych i ma współodpowiedzialność za ukrywanie przestępców pedofilii w swoich szeregach.
  • ~hahahaha
    (2019-05-17 11:11)
    morze trzeba stać przy domu schetyny ,.,.
  • ~merkelon
    (2019-05-17 11:04)
    cała rodzina się za angażowała cud , chyba dostali cynk od braci // UFO //, chyba nie za darmo , 3% duchownych a 97 pozostałych i jest cisza , trzeba się temu przyjrzyc , // poważna sprawa///

Może zainteresować Cię też: