Dr Bogdan Stelmach, seksuolog: Od lat zajmuję się terapią księży, potrafię wyleczyć pedofila [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

On nie tylko nie może być księdzem czy nauczycielem, ale nawet nie może mieszkać koło szkoły - mówi o leczeniu pedofilów w rozmowie z Robertem Mazurkiem seksuolog dr Bogdan Stelmach.

wróć do artykułu
  • ~Ob RPlitej
    (2019-05-18 15:24)
    Co pan panie dr powie o postaci legendarnej niemal pomnikowej .Moja tesciowsa ja go uslyszals jak wykrzykiwal w sejmie i obrazal naokolo ,powiedziala CHLOP KURZAJA
  • ~Nimba
    (2019-05-17 23:49)
    Profesorze Stelmach , kto pełni rolę żonomęża w związku dwóch osób homoseksualnych ?
  • ~Student Fizyk
    (2019-05-17 22:27)
    Problem jest z Seksuologią, bo to żadna nauka.Co to za nauka ktòra mòwi ludziom jak mają żyć? Pytanie nauki jest : Jak to działa ? a nie to ci wolno a to zabronione bo ja tak wymyślułem pan Seksuolog psychiatra itp. Od zabraniania jest prawo.
  • ~ziutek
    (2019-05-17 20:13)
    re:~[ ╲╱]♏[├─┤]....Facet , ty chcesz GWARANCJE, ze ktos nie zgwal...ci twego dziecka? Od lekarza? Powinienes sie leczyc!!!
  • ~Fart
    (2019-05-17 16:29)
    A JAROSLAWA Z GLUPOTY WYLECZY PAN ?
  • ~fezuj
    (2019-05-17 16:00)
    Ludzie, którzy nazywają zbrodnię pedofilii najgorszym z możliwych przestępstw są jednocześnie tymi samymi ludźmi, którzy próbują instytucjonalnie przynajmniej umożliwiać działania pedofilskie poprzez seksualizację LGBT. Nie można walczyć z patologią i jednocześnie ją promować.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-17 15:30)
    Czy daje pan gwarancje wyleczenia i jak wyobraża pan sobie własną odpowiedzialność gdyby jednak się pan mylił?
  • ~Nimba
    (2019-05-17 14:26)
    Profesorze Stelmachu , czy panowie Biedroń i Rabiej z żonami mają inklinacje do pedofilstwa ? Dziękuję za odpowiedz.
  • ~AH
    (2019-05-17 11:54)
    Pamiętajcie o marszu polskich Volksdeutschów , jutro o 12:00 na placu Bankowym w Warszawie.
  • ~Głąb
    (2019-05-17 08:53)
    Nobla mu dać z medycyny za to
  • ~Proste jak drut
    (2019-05-17 08:51)
    Najbardziej podstawowe pytanie - po jasną zarazę narzędzia do seksu osobom, które nie są zmuszane do przystąpienia do organizacji celibatowej. Więc, każdy alumn ma przejść przez gabinet zabiegowy w momencie składania papierów.
  • ~md
    (2019-05-17 06:01)
    Czyli to wyleczenie pedofila tak jak wyleczenie alkoholika, który jest "wyleczony" pod warunkiem, że najlepiej jak nawet nie patrzy na alkohol, a pedofil musi być z dala od dzieci. To żadne wyleczenie, tylko abstynencja... ale dobre i to.
  • ~Obserwatorka.
    (2019-05-17 05:42)
    Do puki pedofil sie nie wyleczy .jego odpowiednie miejsce jest w wariatkowie lub za kratkami ,swobodnie miedzy ludzmi nie moze mieszkac ,bo jest zagrozeniem dla dzieci .
  • ~wera
    (2019-05-17 05:31)
    tak wiemy .ale wtedy jak ten osobnik będzie pozbawiony kilku rzeczy któe ma na sobie i w sobie
  • ~$.
    (2019-05-17 05:28)
    Maja pedofile zaburzenia glowy -orientacji,a co glowa kreci --szyja ,a co w szyji siedzi -tarczyca ,ta niedoceniona -.ten gruczol jakby kazdy sobie przebadal to ludzkos by byla uleczona ,nie tylko z pedofilii ,ale z wszystkich chorob .Powinno byc nowe prawo ,przymusowe badanie TSH,raz na piec lat i narod jest uleczony TSH limit jest ( 0,50--4,50) , a poziom powinien byc pomiedzy 1,5--2 .A czy panstwo mnie poslucha , przypuszczam ,ze nie --wiec Ja musze przyjechac do Polski i zostac Ministren Zdrowia i to wdrozyc w zycie.Bo pedofil i chory czlowiek sam sobie nie pojdzie do doktora ,bo powie ,ze nie chce szukac nowych chorob,a doktorzy --wiekszosc nie douczonych ,to nie maja pojecia o tej granicy --poziomie .Jak nic sie nie zmieni to swiat bedzie taki jak jest ,jedynie pedofile beda trafiac do wiezienia i trzeba bedzie miec oczy szeroko otwarte i czujne ,aby jakis zboczeniec przypadkowo nie zaatakowal .
  • ~Stryjek Alosza
    (2019-05-17 03:19)
    Najlepiej to tobia w Rosji,gulag i siekiera przyrasta do reki.Stuprocentowa terapia.
  • ~czy skonnosc ,czy choroba ?
    (2019-05-16 22:45)
    Nie rozumiem. Jesli to sie leczy ,to znaczy ,ze pedofilia jest choroba.
  • ~^/\^
    (2019-05-16 21:52)
    Oj tam, oj tam, zaraz choroba — przecież (P) to wyłącznie jedno z zaburzeń orientacji, tylko może „trochę” cięższe niż hom()seksualizm, ale na pewno lżejsze niż z••filia. APA i WHO zrobią kolejne „demokratyczne” referendum i uznają (P) za wariant normalny. Za to mówienie o „leczeniu” może być mową nienawiści, bo zakłada uznanie „zaburzenia” za dewiację i stygmatyzuje piętnem patologii hom()pede®astów. (Uwaga: sarkazm!)
  • ~toja
    (2019-05-16 21:46)
    Niech powie o celebrytach.
  • ~Eureka
    (2019-05-16 21:13)
    Ale zajmuje się tylko terapią księży czy wszystkich pedofili.

Może zainteresować Cię też: