Balcerowicz: To nie geniusz Kaczyńskiego podtrzymuje wynik PiS. To jest zły facet, który ma szczęście

| Aktualizacja:

Trzeba kierować siły do świata wolnościowego, do tych, którzy nie zostali odurzeni narodowo-katolicko-socjalnym jadem - powiedział prof. Leszek Balcerowicz w rozmowie z "Newsweekiem".

wróć do artykułu
  • ~Laszlo
    (2019-06-03 13:33)
    Przegraliście. Wystarczyło tyle napisać, a nie pisać bzdury, że się biłeś jako dzieciak.
  • ~De
    (2019-06-03 13:37)
    Za tego profesorka padło kilka tysięcy wielkich zakładów ponad 2000000 bezrobotnych a jak ktoś miał pracę to płaca tyle żeby przeżyć oprocentowanie w banku kilkadziesiąt procent większe Ale po co myśleć jak jeszcze gęgają a koryto puste
  • ~NOR
    (2019-06-03 13:42)
    a ja mylalem ze to jakis lump mowi , a to prafasar ot ideologi PZPR hehehe
  • ~richtig Ślonzak
    (2019-06-03 13:48)
    Balcerewik! Nie rób gańby !
  • ~ole
    (2019-06-03 13:49)
    Wystarczy porownac wypowiedzi J. Kaczynskiego i Pana Balcerowicza by uswiadomic sobie roznice klasy tych politykow. Lepiej czasami zamilczec Panie Balcerowicz.
  • ~internautka 50+
    (2019-06-03 13:50)
    Ale lepiej z tym złym facetem zgubić niż znależć z takimi którym doradzał taki ktoś jak Balcerowicz. Jedynym osiągnięciem poprzedników to było spełnianie zapowiedzi B Sawickiej czyli kręcenie lodów, i wyprzedaż majątku narodowego.
  • ~edyta
    (2019-06-03 13:51)
    Tak wygląda bezkarność!
  • ~Fan Dziennika
    (2019-06-03 13:51)
    Ale te "pisi..ory " to mają szczęście że ta koniunktura ich znalazła i się do nich przyczepiła (inni to chyba przednią uciekali coby ich nie dopadła)
  • ~kubba
    (2019-06-03 13:51)
    Panu juz dziekujemy! Sam sie zatruwaj swoim jadem a tak oczekiwanej kleski DOBREJ ZMIANY sie pan nie doczekasz!
  • ~ czego oni nie maja
    (2019-06-03 13:52)
    Tytuly maja, papiery maja, duzo roznych lkwitow maja
  • ~Cela+
    (2019-06-03 13:54)
    Dlaczego ten facet jeszcze nie siedzi?
  • ~ajax
    (2019-06-03 13:59)
    Widać, że u tego byłego pracownika Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR towarzysza Leszka frustracja coraz większa.
  • ~ .
    (2019-06-03 14:02)
    Już do niego dotarło, że ekonomistą jest GW-nianym więc szuka szansy w domorosłej filozofii. Irytujący mędrek.
  • ~nieskundlony
    (2019-06-03 14:09)
    P.Balcerowicz szkoda ,że pan nie zostal dyr.po pańskim ojcu i to byloby najlepszym rozwiązaniem przynajmniej dla ludzi.
  • ~kijko
    (2019-06-03 14:11)
    ten zaplutu komuna fagas jeszcze zyje ! prymityw przybuly do Polski z ruskimi onucami juz dawno powinien zniknac z mediow,! z bandziorami do piachu ..
  • ~brzeszczot
    (2019-06-03 14:17)
    Pan jest delikatny panie prof.twierdząc ,że to zły facet.To jest nieuk nasycony naukami różnych dyktatorów z tą różnicą,że on chowa się za plecami sługusów udających pełniących funkcje.A ilu wśród nich różnych cwaniaków,którzy w normalnych ugrupowaniach nie mieli szans.Weźmy panią Szydlo nie nadawała się do PO w Oświęcimiu to takie spady idą do PiS i robią karierę.
  • ~Nickiewicz
    (2019-06-03 14:18)
    Panie profesorze ekonomisto, w jakiz to sposob na 500+ maja tracic bezdzietni? Oni kiedys dozyja wieku emerytalnego i to nie ich dzieci beda zarabiac na ich emerytury. Czyzby pan byl az tak slepy, czy moze niedouczony? Albo celowo oklamuje pan ludzi?
  • ~pppp
    (2019-06-03 14:18)
    A co to jest dla Pana B. "świat wolnościowy"? Dlaczego oni wszyscy używają tej nowomowy, tego bełkotu kodziarskiegi?
  • ~urbanacje
    (2019-06-03 14:19)
    korporacje wymuszają zmiany w prawie aborcyjnym USA youtu.be /oN8P8J3TQQo (trzeba wkleić link bez spacji)
  • ~dlaczego
    (2019-06-03 14:27)
    z tego gnoya robią na siłę eksperta ?

Może zainteresować Cię też: