Balcerowicz: To nie geniusz Kaczyńskiego podtrzymuje wynik PiS. To jest zły facet, który ma szczęście

| Aktualizacja:

Trzeba kierować siły do świata wolnościowego, do tych, którzy nie zostali odurzeni narodowo-katolicko-socjalnym jadem - powiedział prof. Leszek Balcerowicz w rozmowie z "Newsweekiem".

wróć do artykułu
  • ~De
    (2019-06-03 13:37)
    Za tego profesorka padło kilka tysięcy wielkich zakładów ponad 2000000 bezrobotnych a jak ktoś miał pracę to płaca tyle żeby przeżyć oprocentowanie w banku kilkadziesiąt procent większe Ale po co myśleć jak jeszcze gęgają a koryto puste
  • ~Laszlo
    (2019-06-03 13:33)
    Przegraliście. Wystarczyło tyle napisać, a nie pisać bzdury, że się biłeś jako dzieciak.
  • ~ajax
    (2019-06-03 13:59)
    Widać, że u tego byłego pracownika Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR towarzysza Leszka frustracja coraz większa.
  • ~ole
    (2019-06-03 13:49)
    Wystarczy porownac wypowiedzi J. Kaczynskiego i Pana Balcerowicza by uswiadomic sobie roznice klasy tych politykow. Lepiej czasami zamilczec Panie Balcerowicz.
  • ~edyta
    (2019-06-03 13:51)
    Tak wygląda bezkarność!
  • ~NOR
    (2019-06-03 13:42)
    a ja mylalem ze to jakis lump mowi , a to prafasar ot ideologi PZPR hehehe
  • ~kubba
    (2019-06-03 13:51)
    Panu juz dziekujemy! Sam sie zatruwaj swoim jadem a tak oczekiwanej kleski DOBREJ ZMIANY sie pan nie doczekasz!
  • ~richtig Ślonzak
    (2019-06-03 13:48)
    Balcerewik! Nie rób gańby !
  • ~ .
    (2019-06-03 14:02)
    Już do niego dotarło, że ekonomistą jest GW-nianym więc szuka szansy w domorosłej filozofii. Irytujący mędrek.
  • ~Fan Dziennika
    (2019-06-03 13:51)
    Ale te "pisi..ory " to mają szczęście że ta koniunktura ich znalazła i się do nich przyczepiła (inni to chyba przednią uciekali coby ich nie dopadła)
  • ~Ewa1
    (2019-06-04 19:16)
    Złym człowiekiem to jesteś Ty Balcerowicz i nie możesz się równać do pana Kaczyńskiego, to mądry dobry i uczciwy człowiek w przeciwieństwie do Ciebie Balcerowiczu.
  • ~pola
    (2019-06-03 14:27)
    ale pluje jadem ---szkodnik polski ---zolc mu sie ulewa -widzac polske i polakow szzesliwych ----zatrzymali okradanie rozprzedawanie polski ---ktorym byl --uczestnikiem -----jak mozna tak nienawidziec pols ki i polakow ---i mieszkac w polsce -----psepolak zausznik komunista ----byli tylko swoi --bogacili sie na polsce --ainni --to margines zmienilo sie wrescie polska jest dla wszyskich polakow -i wszyscy Maja korzystac z jej bogatwa --i to jest wscieklosc tej zmiany sluzelcow wrogow polski
  • ~lord CHIhot
    (2019-06-04 03:47)
    Zdecydowanie zły, nieuczciwy i antypolski facet to jest Balcerowicz. My Polacy to wiemy.
  • ~TOWARZYSZ
    (2019-06-04 14:35)
    ty ktos jest wrzod na narodzie Polskim za swa dzialalnosc
  • ~kwapi
    (2019-06-03 22:25)
    Zawsze lepiej trzymac z ludzmi mającymi szczęscie niz z pechowcami.
  • ~Nickiewicz
    (2019-06-03 14:18)
    Panie profesorze ekonomisto, w jakiz to sposob na 500+ maja tracic bezdzietni? Oni kiedys dozyja wieku emerytalnego i to nie ich dzieci beda zarabiac na ich emerytury. Czyzby pan byl az tak slepy, czy moze niedouczony? Albo celowo oklamuje pan ludzi?
  • ~Bartosz
    (2019-06-03 14:36)
    Profesor o barbarzyńskiego traktowania zasad ekonomii o elementarnej sprawiedliwości społecznej szkoda wspominać. Teoretyk, który w barbarzyństwie ekonomicznym przebił samego Stalina.
  • ~Kontemplyta
    (2019-06-03 18:57)
    Opozycji nie zabrakło umiejętności komunikacji tylko ta banda wałów ukradła 153 miliardy złotych z prywatnych funduszy emerytalnych i pobierając prowizję 14 miliardy posłała do najbardziej skompromitowanej instytucji polskiej - czyli ZUS.
  • ~Cela+
    (2019-06-03 13:54)
    Dlaczego ten facet jeszcze nie siedzi?
  • ~pppp
    (2019-06-03 14:18)
    A co to jest dla Pana B. "świat wolnościowy"? Dlaczego oni wszyscy używają tej nowomowy, tego bełkotu kodziarskiegi?

Może zainteresować Cię też: