My, naród podzielony. Politycy przeminą, a my musimy ze sobą żyć [OPINIA]

| Aktualizacja:

Nie chcemy i nie potrafimy pogodzić się z naszą różnorodnością. Tymczasem politycy przeminą, a my musimy ze sobą żyć.

wróć do artykułu
  • ~rupta co kceta
    (2019-06-08 19:39)
    co znaczy zwrot ? prowincjonalna hołoto,?
  • ~Konstatny
    (2019-06-08 19:44)
    Moim zdaniem to PiS rozpętał mowę nienawiści. Na dodatek w publicznych (już tylko z nazwy) mediach uprawia kłamliwą propagandę.
  • ~antyPiterek
    (2019-06-08 19:46)
    normalny czlowiek ma 100% swiadomosci, a wchodzac w zwiazki promowane przez Jande, z miejsca traca jej 50%, co zreszta dobrze bylo pokazane w Seksmisji
  • ~pola
    (2019-06-08 19:57)
    polacy otworzyc oczy uszy i rozum nie pozwolic sie dolowac ---nie moga sie pogodzic ze przegrywaja ---ze polacy potrafia odzielic plewy od ziarna oszustow od patriotow sluzacych polsce i polakom ---czy potrzeba to filozofii by stwierdzic obecnie ze zyje sie lepiej polakom ze polska sie bogaci ze odbiera sieoszustom zlodziejom i dzieli sie z polakami wsztystkimi ----chca by bylo jak bylo tylko nam dob rze ---nie dajmy sie nabierac na oszustwa i na ponizanie nas przez tych sprzedawczykow plski
  • ~viktoria
    (2019-06-08 20:13)
    pani janda przerasta sama siebie co sie porobilo ale denerwuje mnie minister rolnictwa ciagle cos wymysla czy dziala specjalnie zeby robic na zlosc rzadowi zaczyna mi sie nie podobac jego zachowanie wydaje mi sie ze powinien odejsc jego decyzje sa dziwne co wymysli to jest nagonka na rzad pozdrawiam
  • ~GABOR
    (2019-06-08 20:26)
    Nie byłoby w Polsce z omawianymi w artykule problemami , gdyby nie małe zawistne, zakompleksione ludziki , które nie mogąc POgodzić się z wyborczą POrażką, jątrzą na wszelkie sPOsoby. Chcą , żeby było tak jak było . Nie cofną się przed niczym. Wykorzystają każdą okazję , żeby Polsce zaszkodzić , osłabić ją , wprowadzić wewnętrzny zamęt i w ten sPOsób odzyskać upragnioną władzę . A wtedy POnownie kraj zawłaszczyć , żeby nikt nie przeszkadzał ich niezliczonym ( jakże już wygłodniałym ! ) nadzwyczajnym kastom, swobodnie kraść. Opluć własny kraj i rodaków , to dla nich pestka . Tym bardziej , że od niemieckich zaprzyjaźnionych fundacji i instytutów - dajmy na ten przykład - dostają odznaczenia i granty .
  • ~Kacapy
    (2019-06-08 20:30)
    A kto to jest Janda i Sztur
  • ~antyPiterek
    (2019-06-08 20:35)
    halo, halo, ciemnosc widze, czy to pan Stuhr aby?
  • ~sd2017
    (2019-06-08 21:57)
    Wystarczyłoby wprowadzić prostą zasadę, kto pobiera pieniądze od państwa za to tylko, że jest - nie ma prawa głosu. Wałkonie i nieroby - cała ta patologia głosuje na pis. Mój były szwagier ma dwójkę dzieci, Od 10 lat nie pracuje, jego żona także. I to mimo tego, że podobno teraz nie ma problemów ze znalezieniem pracy. Teraz szykuje im się 3 dziecko I to my zwykli ludzie na takie coś zasuwamy.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-06-08 23:11)
    NARÓD JEST JEDNOŚCIĄ. TO SPOŁECZEŃSTWO JEST PODZIELONE PRZEZ PROPAGANDĘ LEWACKĄ.
  • ~O. Polak
    (2019-06-09 06:10)
    PiS to samo zło! To oni sieją nienawiść!
  • ~RibentropMołotow
    (2019-06-09 06:45)
    Nie wiem czemu ludzie piszecie, pan, pani Sturh i Janda to bolszewickie ******** Żyjące z dotacji kasy państwowej.
  • ~K2
    (2019-06-09 07:32)
    Skąd te poruszenie cały świat wie że gdyby pis nie rozdawał kasy nigdy przy władzy by nie był, a poziom intelektualny naszych polityków bije o dno
  • ~internautka 50+
    (2019-06-09 07:54)
    To Tusk rozpętał wojnę dzieląc społeczeństwo na mohery i całą doskonałą resztę społeczeństwa. To teraz ta reszta typu Biedroń, Jeżewski, Stuhr, Janda, Gretkowska, Środa i wielu wielu innych wspaniałych sieją ferment i wszczynają wojenki!!!
  • ~Tragiczne wydarzenie
    (2019-06-09 09:16)
    Największe nieszczęście Polski to nawiedzenie tej ziemi przez Jarka K. Starego kawalera. To już trwa 70 lat. Tragiczna rocznica.
  • ~eu
    (2019-06-09 09:28)
    Za 500-Plus glosuje na Pis
  • ~Babciajaga
    (2019-06-09 09:36)
    Tak podzielony byl narod polski czesto, nie powiem zawsze. Tylko wielkie tragedie nas jednoczyly, czyli wojny i niewole. Nie bede tych okresow sklocenie narodu wymieniac, bo lista dluga. Mamy, niestety sklonnosci do tragizowania i fatalizmu.
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-09 09:54)
    DRODZY RODACY JAK WIDAC PO NIE KTORYCH KOMENTARZACH NIE ROZUMIEJA CO TO JEST PRZYROROSTDZIETNOSCI TO TE DZIECI BEDA POZNIEJ PRACOWAC NA WAS ABYSCIE MIELI EMERYTURE , TO NIE PIS DZIELI SPOLECZENSTWO TYLKO SAMI NIENAWISC DO SIEBIE SZERZYCIE WKAZDYM PANSTWIE RODZICE DOSTAJA NA UTRZYMANIE DZIECI A CI KTORZYNIE MAJA POTOMSTWA TO WLASNIE TE DZIECI BEDA ICH UTRZYMYWAC TAK JEST ZBUDOWANY SWIAT NIE MOZE SIE POGODZIC ZTYM ELITY ZE ZWYKLYM LUDZIA ZYJE SIE OBECNIE DUZO LEPIEJ , ALE TO CI LUDZIE KTORZY PRACUJA FIZYCZNIE I ICH UTRZYMUJA BO BUDZETOWKA NIEPRACUJE NA PRODUKCI TO KLASA ROBOTNICZA WYPRACOWUJE BUDZET DLA TEGO SA OBOZENI ZE LUDZIE ZACZELI DO CENIAC TO CO MAJA ZE PANSTWO WSPIERA JUZ NIE MUSZ ZACISKAC PASA
  • ~oto jest
    (2019-06-09 10:45)
    ..pytamy dlaczego ten leśu powiedział my naród a nie MY POLSKI NARÓD...????????? kto wie?....
  • ~salerno
    (2019-06-09 12:01)
    Na świecie rządzą narody, które potrafią czerpać siłę z różnorodności. Kiedy w Polsce było to możliwe, byliśmy lokalnym mocarstwem. To śmiertelne zagrożenie dla Rosji, dlatego ten kraj wszelkimi sposobami wspiera w Polsce endecję, nacjonalizm, ksenofobię, homofobię, rasizm, faszyzm - wszelkie ruchy niszczące tkankę społeczną antagonizując Polaków.

Może zainteresować Cię też: