Słowik: Bodnar nie stanął po stronie bandyty, lecz w obronie standardów [OPINIA]

| Aktualizacja:

Smutna to chwila, gdy premier Mateusz Morawiecki nazywa człowieka bez wyroku, ba – nawet bez aktu oskarżenia, mordercą, wieloletni wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki – zdeprawowanym mordercą, wiceminister spraw wewnętrznych odpowiedzialny za policję Jarosław Zieliński – zabójcą, a senator Rafał Ślusarz sugeruje, że zatrzymany jest pedofilem. I oni zyskują poklask, podczas gdy rzecznik praw obywatelskich prof. Adam Bodnar, broniący podstawowych praw człowieka, jest opluwany i atakowany.

wróć do artykułu
  • ~Robi
    (2019-06-30 14:05)
    STANDARDY TO BYŁY ZA JARUZELA.TOW.BODNAR NAZWAŁ BY ZABIJANIE I MASAKRE PROTESTUJĄCYCH ZA BARDZO KULTURALNIE OBCHODZENIE SIĘ Z LUDŻMI.KOMUNISTYCZNY PACHOŁEK
  • ~sypoto
    (2019-06-27 11:13)
    A co z obroną godności 77 latki przejechanej na przejściu przez Najsztuba - gdzie był Bodnar panie Słowik ??? To ma być dziennikarstwo ??
  • ~md
    (2019-06-27 07:34)
    Bodniarz stanął w obronie jedynego standardu - dokopać "pisowskim siepaczom". Przypominam, że ten śmieć został aresztowany po zeznaniach osoby, którą namawiał do zabicia dziewczynki. Oczywiście wtedy można jeszcze snuć, że osoba mogła go wrobić, a przyznał się po bestialskim przesłuchaniu "pisowskimi" metodami.
  • ~Atom
    (2019-06-26 20:24)
    Pan Bodnar może i stosuje standardy, tylko że swoje albo bolkowe. To tak jak u Bolka : plusy dodatnie i plusy ujemne. Tym się daje plusy dodatnie, a tym plusy ujemne.
  • ~poPO
    (2019-06-26 19:53)
    Pan Słowik broni przegranej sprawy. Bodnar oskarżył Policję o tortury. Torturami miało być zakucie w kajdanki. Takich zatrzymań Policja dokonuje tysiące i Bodnar nie ujął się za nikim wcześniej. Bodnar żyjąc w swojej lewackiej bańce i myślał, że na tej sprawie się podlansuje. Na szczęście Polacy okazali się prawdziwymi RPO i bronili Policję przed bzdurnym zarzutem.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-06-26 18:56)
    Standardy są takie że podejrzanego się skuwa kajdankami - takie są procedury nazywane inaczej standardami.
  • ~NOR
    (2019-06-26 15:19)
    Co za bzdury ! Mogl to zrobic we wczesniejszych przypadkach , gdzie policja zle traktowala ludzi za blache przestemstwa . Teraz broni psychopaty , ktory zabil z okrucienstwem niewinne dziecko !
  • ~finka90
    (2019-06-24 16:40)
    ta zona Bodnara broni zony pereiry w rozwodzie? Ktos to potwierdzi? bo jesli tak to ten chamek zalatwia prywate za publiczna kase. gosc jest po prostu obrzydlowy
  • ~woźnica
    (2019-06-24 13:39)
    TRAGEDIA co się dzieje Pełowcy nawet bronią zabójców byle być w opozycji do rządu i polaków!!!
  • ~Misio,,....,,,,,,..,,,.,.,,
    (2019-06-24 13:25)
    Jest pewna różnica między polską policją , a gwałcicielami , seryjnymi mordercami, sadystami i zwyrodnialcami . To musi sobie uświadomić , Telewizja Polska program 1 oraz 2 , minister Ziobro oraz sama polska policja. Jeżeli polska policja znajduje przyjemność w znęcaniu się nad podejrzanymi ,świadkami oraz oskarżonymi , to nie należy im płacić pensji państwowej, gdyż psychopaci będą pracować darmo. Trzeba tylko zorganizować nabór do tych służb w psychiatryku i zwerbować różnej maści zwyrodnialców jak to było w czasach Stalinowskich. Widocznie w tym kierunku zmierza to państwo.
  • ~Fan_Bodnara
    (2019-06-24 13:19)
    Przypomnę sprawę samobójstwa Blidy. Żyłaby, gdyby policjantka zachowała się zgodnie ze standardami. A, że policja bawiła się w grzeczności, konwenanse, to nie ma jej już na tym świecie.
  • ~Czarny
    (2019-06-24 13:17)
    Panie Slowik chorego zabójcę Adamowicza GAZETY OKRZYKNEŁY MORDERCA ,przy zatrzymaniu złamanop mu nos i pan Bodnar nie protestował! Widać ma rożne standarty.
  • ~dsf34544
    (2019-06-24 13:15)
    0Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : sites.social/andrzej2
  • ~0zz
    (2019-06-24 13:12)
    Panie SŁOWIK czy pan jest z tych słowików
  • ~Robin
    (2019-06-24 13:12)
    A co na to kosciol katolicki? Znow milczy?
  • ~czytacz
    (2019-06-24 13:02)
    Cóż postępowanie PIS czasami przypomina postępowanie w Niemczech lat 30 XXw. Wiele podobieństw można wysnuć czytając opisy tamtych lat.
  • ~Pablo E.
    (2019-06-24 13:02)
    Ciekawe jak by nazywali typa który zabił by kogoś z ich rodziny? I czy tak atakowali by policję?! HIPOKRYCI!!!
  • ~UBecjusz
    (2019-06-24 12:54)
    Co czynić skoro PiS to zbiór tumaństwa polskiego.Onie nie chcą i nie potrafią zrozumić tego co się do nich mówi.A czy ich prezes rozumie co się dzieje.Nic nie kuma ,wie tylko że chce dwie wieże ,pomnik już ma terax jeszcze koperta,co z nią zrobić
  • ~#Daro
    (2019-06-24 12:43)
    Postawy Bodnara nie da się obronić. Jego wybiórcza "troska" jest potwierdzeniem tylko i wyłącznie działalności politycznej. Obrona tej kreatury już nic nie da, WON!
  • ~Kalder
    (2019-06-24 12:43)
    To są elementarne standardy cywilizacji europejskiej. Tyle, że "dojnazmiana" wprowadza standardy rosyjskie z pogranicza z Mandżurią Szczególnie hejtują ci którzy wkręcali kierowcę Seicento w winę za wypadek ( do tej pory sprawa w toku!), albo mataczyli ze śmiercią Igora Stachowiaka - by ojciec myślał, że syn umarł bo spadł z krzesła!

Może zainteresować Cię też: